Palangoje prie automobilio vairo sėdo girtas ugniagesys

Palangos tiltas, 2022-09-23
Peržiūrėta
1593
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Lrytas.lt nuotr.
Lrytas.lt nuotr.

Trečiadienio vakarą Palangoje pareigūnams įkliuvo girtas ugniagesys. Vyras būdamas įkaušęs sėdo prie automobilio vairo.

Apie 20 val. 33 min. Palangoje, Klaipėdos plento ir Perkūno gatvių sankryžoje, buvo sustabdytas automobilis „Pontiac Vibe“.

Policijos departamentas praneša, kad „Pontiac Vibe“ vairavo ne tarnybos metu neuniformuotas įkaušęs Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ugniagesys gelbėtojas, gimęs 1980 metais. 

Vyras įpūtė 0,82 promiles.

Jam surašytas AN protokolas dėl transporto priemonių vairavimo, kai tai daro neblaivūs arba apsvaigę nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojai.

Lrytas.lt

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Per policijos reidą Palangoje įkliuvęs vienas Žemaitijos gyventojas, kuriam pareigūnai nustatė lengvą girtumo laipsnį, liko nenubaustas, nes policijos tyrėjai nesugebėjo įrodyti jo kaltės.


Dažnas mūsų neįsivaizduoja vasaros be jūros, o kelionės iki jos – be automobilio. Vis dėlto, dalis poilsiautojų atranda daugiau privalumų keliaudami ilsėtis ne automobiliu, o autobusu arba traukiniu. 


Nors Ingridos Šimonytės tapimas Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos nare leidžia spėti, kad varžytuvės dėl šios partijos pirmininko posto baigėsi net neprasidėjusios, tačiau jeigu partija laikysis savo demokratinio pirmininko rinkimų modelio – patys skyriai galės kelti jiems patinkančius kandidatus, „Palangos tilto“ kalbinti analitikai neabejoja, kad bus pasiūlyta...


Pirmadienio vakarą Palangoje girtas vairuotojas įvairavo į apšvietimo stulpą, jį vadavo atvykę ugniagesiai.


Trečiadienio vakarą Palangoje pareigūnams įkliuvo girtas ugniagesys. 


Palangos „Kuršiai“ oficialiai paskelbė, kad prie komandos vairo lieka vyr. treneris Povilas Šakinis.


Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pranešė  penktadienį, lapkričio 26 d., apie tai, jog šiąnakt Palangoje sulaikyta vairuotoja, kuri prie vairo sėdo būdama neblaivi.


Praėjusios savaitės pabaigoje dvi jaunos merginos surengė teatralizuotą akciją prie vadinamųjų dušinių Meilės alėjoje. Iš tikrųjų šis pastatas bado akis ir Lietuvos žmonėms, ir Palangos gyventojams.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Sakoma, kad nauja šluota geriau šluoja, bet ne UAB „Palangos komunalinis ūkis“ atveju: miesto komunalinio direktoriusVidas Misikonis trečiadienį įmonės stebėtojų tarybai įteikė prašymą jį atleisti iš užimamų pareigų, o jau nuo šiandien, įmonės stebėtojų pritarimu, prie „Palangos komunalinio ūkio“ vairo stoja visiems...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius