Palangai – vidaus reikalų ministro D. A. Barakausko dėmesys

"Palangos tilto" informacija, 2014-03-13
Peržiūrėta
2214
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangai – vidaus reikalų ministro D. A. Barakausko dėmesys

 Praėjusį penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto meru Šarūnu Vaitkumi, kurorto policijos komisariato bei Priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vadovais susitiko vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas.

Ministras domėjosi naujai statomo policijos komisariato statybų eiga, apžiūrėjo baigiamą statyti universalų sporto kompleksą, kuris bus atidarytas balandžio 12 d. Dalis lėšų šiam projektui įgyvendinti buvo skirta iš Lietuvos, Lenkijos, Rusijos bendradarbiavimo per sieną programos, kuruojamos Vidaus reikalų ministerijos. Taip pat ministras lankėsi Nemirsetoje dygstančiame europinius standartus atitinkančiame kempinge, restauruotame Kurhauze.

„Esu labai patenkintas tuo, ką pamačiau. Vertinant įgyvendinamus projektus, akivaizdu, kad tiek pareigūnai, o pirmiausia – meras ir visa Palangos komanda dirba puikiai“, – kalbėjo ministras.

Apsilankymo Palangoje metu D. A. Barakauskas taip pat susitiko su Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (PGV) viršininku, vidaus tarnybos pulkininku G. Karaliumi, Palangos PGV viršininku V. Jaruliu ir valdybos pareigūnais bei kurorto policijos komisariato viršininku A. Katkausku. Susitikimo metu ministras domėjosi, su kokiomis problemomis, vykdydami pareigas, susiduria pareigūnai, taip pat – kaip tarnybos, pavaldžios VRM, bendradarbiauja tiek su savivalda, tiek su vietinėmis bendruomenėmis.

Lankydamasis Palangoje, vidaus reikalų ministras D. A. Barakauskas taip pat aplankė Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Palangos priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą. Ministrą sutiko Klaipėdos APGV viršininkas, vidaus tarnybos pulkininkas Gedeminas Karalius, Palangos PGT viršininkas, vidaus tarnybos pulkininkas leitenantas Vidmantas Jarulis ir tarnybos darbuotojai. Susitikime dalyvavo Palangos miesto savivaldybės meras Šarūnas Vaitkus ir Palangos miesto policijos komisariato viršininkas Alvydas Katkauskas.

Ministras domėjosi Palangos PGT darbuotojų darbo sąlygomis, darbe kylančiomis problemomis ir jų sprendimo būdais. Taip pat buvo aptarta priešgaisrinės saugos būklė Palangos savivaldybėje, ugniagesių aprūpinimo, parengties stiprinimo klausimai. Paliestos socialinių garantijų, darbo užmokesčio, ugniagesio gelbėtojo profesijos populiarinimo temos. Aktyviai diskutuota su darbuotojais jais dominančiais klausimais.

Klaipėdos APGV viršininkas G. Karalius pristatė praėjusių metų valdybos veiklos rezultatus, gaisrų ir gelbėjimo darbų statistiką, veiklos gaires. Ministras D. A. Barakauskas, susitikimo metu nekart akcentavęs, kokį atsakingą ir pavojingą darbą dirba ugniagesiai, linkėjo sėkmės, optimizmo, laikytis vienybės, bendradarbiauti su savivaldybės ir kitomis institucijomis. Pasveikinęs artėjančios Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos – Kovo 11-osios proga, vizito pabaigoje ministras apžiūrėjo Palangos PGT turimą gaisrinę techniką bei įrangą.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Didelė padėka iš krašto apsaugos ministro Lauryno  Kasčiūno palangiškiams – už bendradarbiavimą ir nuoširdžią pagalbą organizuojant Baltijos valstybių ir Šiaurės grupės gynybos ministrų susitikimą Palangoje praėjusios savaitės pradžioje.


Tėvynės Sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) kandidatė į vidaus reikalų ministrus Agnė Bilotaitė, pirmadienio (lapkričio 30-osios) vakarą paklausta LRT LT žurnalisto Raigardo Musnicko, ką ji mananti apie Palangos "Pušyną", kurio steigėjas yra Vidaus reikalų ministerija, išgirdo tiesmuką kandidatės į ministrus atsakymą.


Viešoji įstaiga „Palangos orkestras“ Kultūros ministro Mindaugo Kvietkausko įsakymu pripažintas profesionaliojo scenos meno įstaiga.


Palangos miesto savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorė Laura Grendienė – naujoji Nacionalinės jaunimo reikalų koordinatorių asociacijos (NJRKA) prezidentė. Toks sprendimas priimtas gegužės 28 d. Trakuose vykusio asociacijos visuotinio narių susirinkimo metu.  


Nauja šluota gerai šluoja. Prie Palangos poilsio ir reabilitacijos centro „Pušynas“ vairo stojus naujiems vadovams, Vidaus reikalų ministerijai (VRM) priklausančio centro pajamos gerokai išaugo, kolektyvas sustiprėjo, o, svarbiausia, „Pušynas“ atsigręžė į savo pagrindinę funkciją – teikti daugiau reabilitacijos ir gydymo paslaugų...


Palangai – vidaus reikalų ministro D. A. Barakausko dėmesys

"Palangos tilto" informacija, 2014 03 13 | Rubrika: Miestas

Praėjusį penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto meru Šarūnu Vaitkumi, kurorto policijos komisariato bei Priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vadovais susitiko vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas.


Už neteisėtą buvusio Valstybės tarnybos departamento (VTD) direktoriaus Osvaldo Šarmavičiaus atleidimą iš pareigų iš buvusio vidaus reikalų ministro Raimundo Palaičio siekiama valstybės naudai priteisti per 200 tūkst. litų.


Vilniaus miesto I-as apylinkės teismas atmetė R. Palaičio skundą prieš „Palangos tiltą“. Ieškinyje jau už politikos užribio likęs R. Palaitis prašė teismo priteisti 40 tūkst. litų iš „Alfa Media“ ir „Palangos tilto“ už patirtą moralinę ir turtinę žalą.


Pirmasis kurorto mero Šarūno Vaitkaus susitikimas su naujuoju šalies premjeru Algirdu Butkevičiumi užtruko šiek tiek ilgiau nei numatyta, ministras pirmininkas parodė, kad labai gerai žino visus Palangos reikalus, tvirtino, kad kurortas susilauks reikiamo finansavimo vykstantiems ir būsimiems projektams. Naujuosius, Kūčias ir Kalėdas, atokiau nuo žiniasklaidos dėmesio...


Desperatiškai į seimūno kėdę bandantis kabintis buvęs finansinės kontoros makleris, vėliau tapęs Vidaus reikalų ministru ir skandalingai lėkęs iš posto Raimundas Palaitis savo įtakos teisėsaugai gijomis praėjusią savaitę apraizgė ir Palangos miesto apylinkės teismo teisėją ir laikiną teismo pirmininkę Liuciją Paulauskaitę. Teisėja neatsilaikė buvusio ministro blėstančiam...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius