Palangiškiai dalyvavo neįgaliųjų draugijų šventėje

Palangos tiltas, 2014-07-24
Peržiūrėta
564
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangiškiai dalyvavo neįgaliųjų draugijų šventėje

             Lepos 17 dieną Palangos m. neįgaliųjų draugijos  nariai išvyko į Respublikinę neįgaliųjų asociacijų šventę  Pasvalio rajone, Talačkonyse.

             Šventėje koncertavo neįgaliųjų kolektyvai. Savo dainomis džiugino Romas Dambrauskas. Vyko amatų mugė. Buvome vaišinami koše.  Visas šis renginys vyko prie Balsių  malūno, labai gražioje natūralioje aplinkoje. Pabendravome, pasidalinome įspūdžiai  su kitų miestų ir rajonų neįgaliaisiais, likimo draugais. Vyravo draugiška nuotaika, gamta nepagailėjo mums saulės ir šilumos. Už šventę esame dėkingi  Ramūnui Karbauskiui

           Grįždami užsukome į Naisius, kurie tapo žinomi po to paties pavadinimo serialo. Juose įsikūręs vienintelis šalyje Baltų Dievų muziejus, kurį puošia virš 50 baltų dievų ąžuolinių skulptūrų. Kitas unikalus muziejus -  inkilų, jis po atviru dangumi. Jis supažindina su paukščių įvairove. Aplankėme literatūros  muziejų, Žemaitukų žirgyną.

           Kaip pasakojo gidė, Naisių  vasaros teatras yra pirmas Lietuvoje nekomercinis teatras, kurio spektaklius žiūrovai mato nemokamai. Aplankėme Naisų krašto istorijos, šiaurės Lietuvos tautodailės  muziejų.

          Atsisveikinę su Naisiais, užsukome  į Kryžių kalną. Nors daugelis esame apsilankę, ne vieną kartą, bet vis tik ypatinga ant jo pajusti tvyrančią aurą, palikti savo negandas ir kryželius. Tyliai pamąstyti, pasimelsti.

         Kelionė buvo ilga, bet praturtėjome kultūrine prasme ir pasisėmėme dvasinių jėgų.

         Tik apgailestaujame, kad susirinko ne toks didelis būrys.

         Minėta išvyka buvo organizuota iš Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projekto lėšų. Dėkojame už šią organizuotą kelionę draugijos pirmininkui A.Šiupiniui ir draugijos tarybai ir Eleonorai Rumbavičienei, kuri per kelionę papasakojo apie įžymias vietas pakeliui.

 

 

 

 

 

Palangos Neįgaliųjų draugijos narė

 R.Ruseckienė,

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Vasario 27 d. įvyko Lietuvos neįgaliųjų draugijos Palangos skyriaus atsakaitinis susirinkimas.


Šiemet į jubiliejinę Lietuvos valstybingumo šimtmečio dainų šventę Palanga pasiuntė 10 įvairių kolektyvų, kuriuose 246 meno mėgėjų entuziastų


Sausio 21 d. Kėdainių sporto arenoje vyko Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) šventė „Taip krepšinį žaisti verta“, kuri dar vadinama lygos „Žvaigždžių diena“. Daugiau kaip 300 jaunųjų sportininkų iš visos Lietuvos demonstravo savo sugebėjimus įvairiose krepšinio rungtyse, o geriausieji lygos krepšininkai susikovė...


Gegužės 24 dienąPalangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos lavinamosios ir specialiųjų klasių mokiniai bei tėveliai susirinko į sporto šventę „Mums smagu, kai mes kartu“. Visi kartu – mokytojai, tėveliai ir mokiniai paminėjome Šeimos dieną. Į šventę atvyko Palangos moterų LIONS klubo narės Raimonda Mitkuvienė, Jolita Vaickienė ir Indrė...


Trečiadienį Palangos miesto viešojoje bibliotekoje diskutuota neįgaliesiems aktualiais klausimais – Dienos centrą lankančio jaunimo iniciatyva surengtas susitikimas su Palangos miesto vadovais, organizacijomis bei gyventojais. Šiame susitikime dalyvavo tiek iniciatyvus Dienos centro jaunimas bei jų tėvai, tiek ir neįgaliuosius vienijančių organizacijų nariai.


Lepos 17 dieną Palangos m. neįgaliųjų draugijos   nariai išvyko į Respublikinę neįgaliųjų asociacijų šventę   Pasvalio rajone, Talačkonyse.


Tūkstančio stalų šventėje palangiškiai susirungs dėl žaismingų nominacijų

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 09 19 | Rubrika: Miestas

Tūkstančio stalų šventei „Palangos stalas 2013“ besirengiantys palangiškiai šeštadienį, rugsėjo 21 d., ne tik linksmai minės kurortinio sezono pabaigą, bet ir rungsis tarpusavyje dėl vienos iš dešimties šventės nominacijų – tautodailininko Lino Žulkaus sukurtų medinių staliukų.


Prancūzų neįgaliųjų kelionės po Lietuvą idėja gimė prieš porą metų, kai Klaipėdos krašto socialinio tinklo darbuotojai lankėsi Dordonėje. Lietuvių viešnagės metu vienas iš susitikimų vyko Prancūzijos paralyžiaus asociacijos būstinėje. Sutikti asociacijos nariai prancūzai labai susidomėjo Lietuva ir joje veikiančiomis neįgaliųjų įstaigomis bei draugijomis....


Italų rengtoje stovykloje dalyvavo ir palangiškiai

„Palangos tilto“ informacija, 2010 08 23 | Rubrika: Miestas

Praėjusią savaitę Klaipėdoje vyko vieno garsiausių pasaulio futbolo klubų „AC Milan“ iš Italijos, vaikų futbolo stovykla „AC Milan Junior Camp“. Treniruotes stovykloje vedė treneriai iš Italijos.


„Bočiai“ dalyvavo atrankoje į Dainų šventę

„Palangos tilto“ informacija, 2009 04 08 | Rubrika: Miestas

Praėjusį šeštadienį pagyvenusių žmonių tautinių šokių ansamblis „Bočiai“ bei vyresniųjų žmonių tautinių šokių grupė „Banguolis“, vadovaujami Janinos Serapinienės, dalyvavo atrankoje dėl teisės dalyvauti šiemet vyksiančioje Lietuvos tūkstantmečio Dainų šventėje „Amžių sutartinė“. Kolektyvams pritarė neatsiejama šių ansamblių dalis – kapela, kurios meno vadovas Rimas Tranauskas. Beje, ansamblis...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius