Palangiškiai nori bendradarbiauti su latviais

Palangos tiltas, 2016-02-18
Peržiūrėta
537
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangiškiai nori bendradarbiauti su latviais

Vasario 17 dieną Liepojos savivaldybėje viešėjo Palangos senosios gimnazijos direktorius Leonas Šidlauskas, Palangos miesto savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėjo pavaduotojas Robertas Trautmanas ir Ekonominės plėtros skyriaus vyriausioji specialistė Jurgita Butenienė.
Vizito tikslas – tartis dėl partnerystės dalyvauti Latvijos-Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programoje. Ši ES finansuojama programa sudaro galimybes per socialinius siekinius skirti lėšų socialinei infrastruktūrai plėsti. Tam būtina turėti partnerį Latvijoje ir su juo numatyti bendras partnerystės veiklas. Senoji gimnazija kartu su jos savininku Palangos miesto savivaldybe ieško galimybių sutvarkyti mokyklos stadioną ir sporto aikštyną numatant galimybes šia infrastruktūra naudotis ne tik gimnazijos mokiniams, jų tėvams, bet ir kitiems Palangos gyventojams, tikslinėms Savivaldybės bendruomenės grupėms.
Susitikimo metu aptartos galimos bendros veiklos, finansavimo ypatumai, pristatyti mokyklos ketinimai. Liepojos savivaldybės specialistai išsakė savo įžvalgas ir išreiškė nuostatą būtinai dalyvauti šiame partnerystės projekte. Susitikimo metu užmegzti kontaktai, susitarta dėl tolesnio bendradarbiavimo pasirengti dalyvauti Latvijos-Lietuvos programoje. R. Trautmanas su Liepojos savivaldybės specialistais aptarė kitus galimus partnerystės su broliais latviais projektus.
Palangiškius priėmė Liepojos savivaldybės mero pavaduotojas Jurijs Hadarovičs, Savivaldybės aplinkos, sveikatos ir bendradarbiavimo departamento direktorė Elina Tolmačova, Plėtros departamento projektų vadovas Martinš Herbsts ir kiti savivaldybės administracijos padalinių vadovai.

Leonas ŠIDLAUSKAS
Senosios gimnazijos direktorius

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Nuo spalio 5 d. smulkiesiems ūkio subjektams visą mėnesį bus galima teikti paraiškas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Bendradarbiavimas“ veiklos sritį „Parama smulkių ūkio subjektų bendradarbiavimui“. Šia priemone ne kartą pasinaudojusi verslininkė Inga Kilčiauskienė teigė, jog be paramos jos ir vyro Audriaus...


Vienintelis Palangos laikraštis "Palangos tiltas" stiprina jėgas ir siūlo bendradarbiauti - rašyti įdomius interviu su įdomiais kurorto žmonėmis. Reikalavimai: mylėti Palangą, pažinti jos įdomius žmones, žinoti, kuo jie gyvena, ir draugauti su lietuvišku žodžiu, būti lanksčiam (-iai).


Karantinas šalyje kai kam virsta galimybe papoilsiauti prie jūros. Palangos ir Neringos kurortų gyventojai kratosi būriais į pajūrį traukiančių tautiečių. Atvykėlių žvejų nenori ir Rusnės salos gyventojai. Palangos meras Šarūnas Vaitkus įsitikinęs, jog laikas uždaryti viešbučius, o patys palangiškiai nori migracijos tarp miestų draudimo, rašo Klaipėdos...


Palangoje maudynių jūroje mėgėjai jausis dar saugesni ¬– trečiadienį Savivaldybėje Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos vadas Renatas Požėla ir Lietuvos profesionalių gelbėtojų vandenyje federacijos prezidentas Jonas Pirožnikas pasirašė sutartį, kuria įsipareigojo plėtoti dviejų šalių bendradarbiavimą, siekiant...


Palangos kurorto muziejus ir Pavelostos (Latvija) kraštotyros muziejus, atsižvelgdami į abipusį susidomėjimą plėtoti bendradarbiavimą ir pripažindami, kad draugiškų partnerystės santykių Europos Sąjungoje stiprinimas padės plėtoti kultūrinius ryšius, sutarė bendradarbiauti ­– penktadienį pasirašyta tai patvirtinanti sutartis.


Palangos kurorto muziejus, vadovaujamas direktoriaus Jūračio Viktoro Liachovičiaus, bendradarbiaus su Palangos miesto partnerio Liepojos muziejumi – tai patvirtinanti sutartis trečiadienį, balandžio 27 d., pasirašyta Palangos miesto savivaldybėje. Sutartį parašais patvirtino J. V. Liachovičius ir Liepojos muziejaus direktorė Dace Kārkla.


Vasario 17 dieną Liepojos savivaldybėje viešėjo Palangos senosios gimnazijos direktorius Leonas Šidlauskas, Palangos miesto savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėjo pavaduotojas Robertas Trautmanas ir Ekonominės plėtros skyriaus vyriausioji specialistė Jurgita Butenienė.


Kolegiškus ryšius su latviais užmezgė sporto aikštelėje

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 09 17 | Rubrika: Sportas

Draugiškomis sporto rungtynėmis sekmadienį prasidėjo neoficialus Palangos bei Jelgavos (Latvija) atstovų susitikimas didžiausiame mūsų šalies kurorte. „Tokių susitikimų metu gimsta naujų miestų bendradarbiavimo idėjų ateičiai, santykiai kilstelimi į kitą, aukštesnį lygį“, - sakė vienas iš šio susitikimo organizatorių bei dalyvių, Palangos...


Palangos Savivaldybė ir Lietuvos jūrų muziejus sutarė bendradarbiauti

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 03 22 | Rubrika: Miestas

Aktyviajam turizmo sezonui besirengiantys Palangos savivaldybės, turizmo, kultūros bei verslo atstovai pripažįsta – ilgalaikis bei visapusiškas bendradarbiavimas su Lietuvos jūrų muziejumi yra vienas iš būdų į pajūrį privilioti didesnius turistų srautus. Šiuo klausimu Palangos mero Šarūno Vaitkaus kabinete sutarta su šio vieno iš populiariausių...


Norvegai siūlo bendradarbiauti

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 03 07 | Rubrika: Miestas

Palangos oro uostas gali didžiuotis vienu iš pastovesnių ir patogiu maršrutu: Palanga – Oslas. Nuolatinių keleivių teigimu, lėktuvai kyla ir leidžiasi pilnutėliai – ir ne tik pilni emigruojančių ir grįžtančių. Oslas – vos už valandos kelio. Tai patrauklu ir verslininkams, ir turistams.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius