Palangiškių puikus startas Lietuvos taurės varžybose

Palangos tiltas, 2017-11-13
Peržiūrėta
1670
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangiškių puikus startas Lietuvos taurės varžybose

Savaitgalį Kėdainiuose vyko Lietuvos karatė kiokušin federacijos didžiausias metų renginys – Lietuvos moksleivių taurės finalinės varžybos, į kurias susirinko daugiau nei 700 dalyvių iš 43 Lietuvos klubų. Varžybose dalyvavo moksleiviai nuo 10 iki 18 metų, kurie kovojo ne tik asmeninėje įskaitoje, bet ir komandinėje.
Puikiai šiose varžybose kovojo Palangos karatė mokyklos „Shodan“ auklėtiniai, iškovoję 2 aukso ir 6 sidabro bei 1 bronzos medalį. Palangiškiai svariai prisidėjo savo pergalėmis prie „Shodan“ komandos, kuri bendroje įskaitoje tapo čempione. Jie aplenkė Vilniaus „Ippon“ ir Kauno „Stoikas“ komandas.
Jaunučių (2001–2002 m.) amžiaus grupėje nenugalimas buvo Domantas Venclovas, kovojęs +75 kg svorio kategorijoje. Domantas pirmoje kovoje įveikė kėdainietį Egilį Kutkevičių, pusfinalyje nugalėjo labai pajėgų kovotoją iš Marijampolės Grantą Granicką, o finale po labai atkaklios kovos ir pratęsimo įveikė klaipėdietį Matą Šikšnių. Domantas pademonstravo tikrą kovotojo charakterį ir tikrai labai atkaklioje bei sunkioje kovoje įrodė, kad jis yra šiuo metu stipriausias savo svorio grupėje. Vicečempiono vardus iškovojo Ignas Andriekus -75kg ir Kristupas Balčiūnas -60kg, reikia pažymėti kad tiek Ignas, tiek Kristupas yra labai sparčiai tobulėjantys bei perspektyvūs kovotojai, kurie pamažu pradeda įrodinėti savo pajėgumą aukščiausio lygio varžybose.
Vaikų amžiaus grupėje čempiono vardą iškovojo Edvinas Tubis, o vicečempionais tapo Ignas Riauka, Enrikas Janušonis, Vaiva Šalkauskytė, ir Darius Merkulovas. Bronzos medaliu džiaugėsi Joris Macas.
Karatė mokyklos „Shodan“ treneriai Lukas Kubilius ir Aivaras Baltmiškis džiaugiasi pergale Lietuvos taurės varžybose bei tokiais aukštais savo auklėtinių pasiekimais ir nuosekliu darbu siekiant pergalių.

„Shodan“ mokyklos inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šių metų spalio 29 dieną Kėdainių arenoje buvo surengtos šalies moksleivių kiokušin karatė taurės varžybos. 


Palangoje dvi dienas vykusios Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybos baigėsi favoritų pergalėmis.


Spalio 23 dieną Kėdainiuose vykusiose Moksleivių taurės varžybose dalyvavo ir vyresni Palangos Karate Kyokushin klubo „Shodan“ sportininkai, kurie parsivežė ne vieną prizininko medalį.


Praėjusį šeštadienį, spalio 19 d., po pietų Palangos baseinas tiesiog sprogo nuo sportinių aistrų ir tribūnas užėmusių žiūrovų emocijų - kurorto baseine pirmą kartą vyko Palangos šeimų varžybos, kuriose galėjo dalyvauti bet kurio miesto komanda. Pirmosiose varžybose išmėginti jėgas panoro 8 komandos iš Palangos, Kretingos ir Klaipėdos. Keturių asmenų...


Savaitgalį Kėdainiuose vyko Lietuvos karatė kiokušin federacijos didžiausias metų renginys – Lietuvos moksleivių taurės finalinės varžybos, į kurias susirinko daugiau nei 700 dalyvių iš 43 Lietuvos klubų. Varžybose dalyvavo moksleiviai nuo 10 iki 18 metų, kurie kovojo ne tik asmeninėje įskaitoje, bet ir komandinėje.


Kaune savaitgalyje vykęs atviras miesto čempionatas bei Lietuvos sporto vilčių žaidynių finalas sukvietė daugiau nei 500 dalyvių iš visos Lietuvos miestų, sulauktą sveičių net iš Lenkijos bei Latvijos klubų. Sėkmingai šiose varžybose startavo bei sezoną pradėjo Palangos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ auklėtiniai iškovoję – 2 aukso, 2...


Į Vilniaus uždarų patalpų maniežą suvažiavo jaunieji sportininkai iš visos Lietuvos. Tarp jų buvo ir du Palangos miesto lengvaatlečiai, išsikovoję teisę dalyvauti šiose finalinėse varžybose.


Savaitgalį Panevėžyje įvykusiame Lietuvos vaikų, gimusių 2003–2005 m., čempionate, puikiai varžėsi Palangos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ auklėtiniai, kurie iškovojo net 5 medalius – 3 aukso ir 2 bronzos medalius. Čempionais savo amžiaus grupėse tapo Gustas Petrošius, Vaiva Šalkauskytė ir Motiejus Pauliukevičius.


Praėjusį savaitgalį, spalio 15-16 dienomis Palangos miesto V.Jurgučio pagrindinės mokyklos ir Senosios gimnazijos sporto salėse vyko buvusio sporto mokyklos tinklinio trenerio Eduardo Švanio atminimo taurės varžybos. Šiame turnyre dalyvavo 10 komandų, viso net 114 dalyvių, pademonstravusių puikų pasiruošimą, uždegantį norą siekti pergalės, taip suteikdami malonių akimirkų ir...


Liepos 12-ąją Palangos centriniame stadione gausus būrys sportininkų iš visos Lietuvos susitiko Lietuvos mokinių lengvosios atletikos taurės varžybose. Jose savo jėgas išbandyti panoro net 26 miestų ir rajonų komandos. Palangiškių komandai atstovavo 5 sportininkai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas