Palangoje – „deimantinis“ vakarėlis: skambant D. Montvydo muzikai šėlo ir Ž. Grigaitis

Palangos tiltas, 2024-06-10
Peržiūrėta
658
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Šį savaitgalį viename populiariausių pajūrio klubų, skambant atlikėjo Donato Montvydo hitams, įvyko „Deimantinis“ vakarėlis, kuriame šėlo būrys žinomų žmonių, tarp kurių ir Žilvinas Grigaitis, papuošalų dizainerė Irina My My, verslininkė Viktorija Grimalienė, deimantų ekspertė Eglė Žadeikienė, grožio specialistė Gintarė Butrimavičienė bei kiti.

Triukšmingai ir įsimintinai vasaros sezonui duris atvėrė didžiausias naktinis šokių klubas Lietuvoje „Exit“.

Palangos ambasadoriumi tituluojamas ir visada tik teigiamai apie šį Lietuvos kurortą atsiliepiantis Ž. Grigaitis atskleidė, kad šiemet Palangos laukia itin triukšmingas, kupinas stilingų renginių vasaros sezonas. 

„Džiugu, kad Palanga jau gali konkuruoti ne tik su Jūrmala, bet ir tokiais Baltijos pajūrio kurortais kaip Sopotas, ar net Gotlando sala.

Gera žinoti, kad Palangos verslininkai turi daug drąsių ir perspektyvių planų šiame mieste: tiek kuriant sporto infrastruktūrą, tiek statant pasaulinio lygio viešbučių kompleksą“, – sakė verslo konsultantas Ž. Grigaitis, pasiryžęs visą šią vasarą praleisti savo namuose Palangoje.

Klubo savininkai džiaugėsi, kad poilsiautojai Palangoje vis dažniau ieško kokybės ir išskirtinių pramogų. O „after party“ koncepcija, po kultūrinių renginių ar sporto turnyrų šiame kurorte jau prigijo. Kokybiškų pasilinksminimo vietų žmonės ieško pasibaigus, pavyzdžiui, teniso, padelio turnyrui, spektakliams ar koncertams.

Klubo atidaryme žibėjo deimantų ir grožio šou, kuriame buvo pristatyta unikali deimantų kolekcija ir naujas grožio konceptas. Deimantų ekspertė ir aukštosios juvelyrikos prekės ženklo „Ponas ir ponia Taurieji“ įkūrėja Eglė Žadeikienė šio renginio metu pristatė išskirtinę proginę papuošalų kolekciją. 

Šios kolekcijos kūrybinė idėja pagrįsta originalumu, veržlumu ir meile – savybėmis, kurios atsispindi kiekviename papuošale. Kiekvienas kūrinys sužibėjo modernumu ir subtilia elegancija, perteikdamas Eglės siekį, kad moterys nešiotų tikrus, spindinčius deimantus, kurie atspindi jų vidinį grožį ir stiprybę. Visi pristatyti papuošalai yra juvelyro rankų darbo, pagaminti su meile ir ypatingu kruopštumu detalėms. 

Pristatymo metu buvo akcentuota deimantų kokybė ir unikalumas, kuriuos kruopščiai atrinko pati Eglė, siekdama užtikrinti aukščiausią lygį. Eglė Žadeikienė, žinoma kaip deimantų ekspertė ir aukštosios juvelyrikos prekės ženklo įkūrėja. 

Ji ne tik prisideda prie išskirtinių papuošalų kūrimo, bet ir aktyviai dalijasi savo patirtimi, vesdama edukacijas apie deimantų kilmę ir kokybę. 

Kaip sako pati Eglė: „Aš esu apie moterų meilę ir pagarbą sau. Noriu, kad moterys save vertintų ir puoštųsi tikrais ir itin kokybiškais brangakmeniais, nelaukiant ypatingos progos. Mano tikslas, kad moterys nešiotų spindinčius deimantus, o ne jų pavadinimą, nes jos to vertos“, – sako Eglė Žadeikienė, kurios aistra deimantams ir įsipareigojimas kokybei daro ją tikra savo srities lydere. 

Eglė sako, kad jai svarbiausia, jog kiekvienas dirbinys būtų unikalus meno kūrinys, sukurtas talentingų juvelyrų, skiriančių ypatingą dėmesį kiekvienai detalei. Ji ypač vertina meistriškumą ir prabangą, todėl kiekvienas jos papuošalas pasižymi ne tik grožiu, bet ir ilgaamžiškumu. 

Smagiai nusiteikusių klubinėtojų grožiu rūpinosi grožio „Studijos G“ įkūrėja Gintarė Butrimavičienė. Jos kūrybingo kolektyvo dėka modelių veidai naktinio klubo šviesose ypatingai švytėjo, nes buvo puošti specialiomis deimantinėmis dulkėmis.

Pranešimas spaudai

Jūsų komentaras:

du 2024-06-11 10:07 (IP: 172.69.52.133)
isdykelei niu niu niu

Taip pat skaitykite

Šį savaitgalį viename populiariausių pajūrio klubų, skambant atlikėjo Donato Montvydo hitams, įvyko „Deimantinis“ vakarėlis, kuriame šėlo būrys žinomų žmonių.


Paklausta, ar jos širdis dabar laisva, Nomeda Kazlaus, lietuvių operos žvaigždė, vienintelė lietuvė, dainavusi pasaulyje pagrindinius vaidmenis su XX amžiaus operos legenda Montserrat Caballe, televizijos laidų autorė, vedėja, prodiuserė, vokalo profesorė, žodį sekundėlę tramdo lūpose ir nušvinta šypsena: „Taip, esu.“ Bet tai – netiesa: Nomeda yra įsimylėjusi visą pajūrį, ypač Palangą....


„Šiandienos pasaulio įvykių kontekste galbūt naiviai skamba sparnuota frazė „menas išgelbės pasaulį“, bet aš ja tikiu. Ji pasiteisino ne kartą!


Palangos Jono Šliūpo muziejus tęsia tradiciją minėti pirmojo miesto burmistro vardines ir kartu su „Palangos orkestru“ kviečia birželio 23 d. vakarą praleisti skambant tarpukario melodijoms.


1968 m. tuometėje Palangos vidurinėje mokykloje įvedamas chemijos fakultatyvas, kurį dėstė Algimantas Želvys ir S. Šiaudvytienė. Fakultatyvuose mokiniai buvo plačiau supažindinami su chemijos teorija, cheminių reakcijų dėsningumais, buvo sprendžiami uždaviniai.


Palangos Jono Šliūpo muziejus tęsia praėjusiais metais gimusią tradiciją minėti pirmojo miesto burmistro vardines ir birželio 23 d. vakarą kviečia praleisti skambant tarpukario šokių muzikai, atliekamai Palangos pučiamųjų orkestro.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Penktadienio vakarą dailės salone „Mostas“ skambant muzikai atidaryta tradicinė – jau keturioliktoji – kalėdinių atvirukų paroda. Šešiolika Palangos dailininkų čia pristatė apie 150 atvirukų, stulbinančių savo įvairove.


Įspūdingas šventinis fejerverkas, skambant muzikai ir ošiant jūrai – tokį reginį savo gyventojams ir svečiams pasiūlė Naujuosius pasitinkanti Palanga. Palangiškiai ir kurorto svečiai tradiciškai paskutines besibaigiančių metų minutes skaičiavo Jūratės ir Kastyčio skvere bei paplūdimyje – gruodžio 31-osios vidurnaktį nuo jūros tilto dangų...


Rūta STANIULYTĖ Karšti orai ir trys nedarbo dienos į pajūrį sutraukė lig šiol didžiausią per šią vasarą srautą žmonių. Automobiliai Palangos kryptimi nusidriekė net nuo Klaipėdos ir sudarė spūstį. Policija sustiprino savo pajėgas, gelbėtojai ragino poilsiautojus būti budriems. Centrinė J.Basanavičiaus gatvė tapo švieselių, pramogų, žmonių ir garsų pilnu mini...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius