Palangoje – teniso sezono startas: S.Kučo organizuojamą turnyrą stebėjo Ž.Grigaitis ir R.Vilkienė

Palangos tiltas, 2023-06-19
Peržiūrėta
1046
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje – teniso sezono startas: S.Kučo organizuojamą turnyrą stebėjo Ž.Grigaitis ir R.Vilkienė

Savaitgalį Palangoje susirinko teniso mėgėjai iš visos Lietuvos. Čia vyko „TennisPark“ ir „TennisPassion“ komandų turnyras, kurį stebėti susirinko bendraminčiai, besidomintys ne tik sportu, bet ir grožio industrija.

Turnyre net 102 dalyviai jėgas išbandė 9 skirtingose grupėse. Renginio dalyviai ne tik stebėjo rungtynes, bet ir dalyvavo „Perfectus Clinica“ atidaryme, rašoma pranešime spaudai. Turnyro dalyviams įrengta pirmoji Lietuvoje tarptautinio lygio lounge zona.

Vienas turnyro organizatorių Simas Kučas džiaugėsi turnyru ir pasiekta pažanga. 

„Tai buvo aukščiausios klasės mėgėjų teniso turnyras su nuostabia lounge zona ir visomis iki smulkmenų apgalvotomis detalėmis. Didžiausi sveikinimai ir padėka gausiai susirinkusiems dalyviams, kurie spinduliavo puikia nuotaika ir demonstravo gražų žaidimą“, – teigė S.Kučas.

Išskirtinis renginys Palangoje subūrė žinomus veidus, grožio, sporto ir sveikatos srities atstovus. Turnyrą stebėjo modelis Simona Starkutė, verslininkas Žilvinas Grigaitis, sveiko gyvenimo būdo propaguotoja ir nuomonės formuotoja Rasa Vilkienė.

Didžiausios intrigos ir žiūrovų dėmesio sulaukė moterų dvejetų Power finalas, kuriame po daugiau nei dviejų valandų intriguojančios ir gražios kovos nugalėjo Ingrida Pečiulienė ir Živilė Antropikienė. Puikių mačų netrūko viso savaitgalio metu, o kitose grupėse turnyro čempionų vardais pasidabino:

Moterų dvejetai Middle – Greta Misiūrienė ir Indrė Abelkytė 

Vyrų dvejetai Power – Tadas Volbikas ir Ignas Volbikas 

Vyrų dvejetai Middle – Justinas Salagubovas ir Valdas Papečkys 

Mix dvejetai Power – Daiva Mintautiškienė ir Julius Aleksandrovas 

Mix dvejetai Middle – Sandra Poškienė ir Osvaldas Švitra 

Moterų vienetai Light – Vilija Pociūtė-Danilevičienė 

Vyrų vienetai Power – Mindaugas Volungevičius 

Vyrų vienetai Middle – Tomas Šimkus

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šeštadienį Palangoje prasidėjo Lietuvos ilgų metimų čempionatas, o dalyviai varžėsi ieties ir kūjo metimo rungtyse. 


Liepos viduryje Palanga buvo tapusi Lietuvos teniso mėgėjų sostine. Didžiausia šios sporto šakos entuziastus jungianti interneto platforma ir turnyrų organizatorius „Teniso namai“ čia surengė turnyrą „Profitus“ taurei laimėti, į kurį sugužėjo net 164 dalyviai.


Savaitgalį Palangoje susirinko teniso mėgėjai iš visos Lietuvos. Čia vyko „TennisPark“ ir „TennisPassion“ komandų turnyras, kurį stebėti susirinko bendraminčiai, besidomintys ne tik sportu, bet ir grožio industrija.


Praėjusį savaitgalį Palangos teniso kortuose vyko turnyras, kurį organizavo Simas Kučas ir Otilija Norkutė. Čia susirinko visi teniso mylėtojai ir entuziastai, tarp kurių buvo ir Edgaras Jankauskas, Ervinas Kvitkauskas, Vladas Numavičius ir kiti.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Kaune savaitgalyje vykęs atviras miesto čempionatas bei Lietuvos sporto vilčių žaidynių finalas sukvietė daugiau nei 500 dalyvių iš visos Lietuvos miestų, sulauktą sveičių net iš Lenkijos bei Latvijos klubų. Sėkmingai šiose varžybose startavo bei sezoną pradėjo Palangos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ auklėtiniai iškovoję – 2 aukso, 2...


Tenisas gali tapti dar viena sporto šaka, kurią propaguos Palanga. Didžiausio šalies kurorto savivaldybė siekia perimti Gėlių alėjoje esantį nebenaudojamą teniso aikštyną ir jo pastatus. Tam pritarė Palangos taryba. Dabar bus laukiama atitinkamo Vyriausybės nutarimo, kuris atrištų rankas plėtoti kurorte naują sporto veiklą. „Ta bazė didelė, ji buvo perduota...


Palangos teniso klubo valdybos narys, teniso entuziastas Rimantas Budginas su tenisu susidraugavo išbandęs keletą kitų sporto šakų. Nors ir kitur sekėsi neblogai, palangiškis tikino nesigailintis galiausiai pasirinkęs būtent tenisą. „Jau dvidešimt metų kiekvieną savaitę su teniso rakete draugauju 3-4 kartus po dvi valandas per dieną. Šis sportas mane...


Šį savaitgalį prasideda tradicinis ITF Palanga OPEN teniso turnyras. Džiugu, kad jau 51 kartą į Palangą susirinks ne tik stipriausi Lietuvos teniso žaidėjai, bet ir stiprūs žaidėjai iš užsienio.


Paplūdimio futbolo sezono atidarymo taurė iškeliavo į Vilnių

„Palangos tilto“ informacija, 2010 06 08 | Rubrika: Miestas

Savaitgalį Palangoje pirmą kartą šiemet virė aistros paplūdimio futbolo aikštelėse. Tradicinį 2010 metų sezono atidarymo turnyrą laimėjo Vilniaus „Rings“ futbolininkai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius