Praėjusį savaitgalį Palangos teniso kortuose vyko turnyras, kurį organizavo Simas Kučas ir Otilija Norkutė (FOTOGALERIJA)

"Palangos tilto" informacija, 2020-07-29
Peržiūrėta
2211
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Praėjusį savaitgalį Palangos teniso kortuose vyko turnyras, kurį organizavo Simas Kučas ir Otilija Norkutė (FOTOGALERIJA)

Praėjusį savaitgalį Palangos teniso kortuose vyko turnyras, kurį organizavo Simas Kučas ir Otilija Norkutė. Čia susirinko visi teniso mylėtojai ir entuziastai, tarp kurių buvo ir Edgaras Jankauskas, Ervinas Kvitkauskas, Vladas Numavičius ir kiti, skelbia Palangos sporto centras.
Turnyras vyko dvi dienas, čia varžėsi po 16 žaidėjų, kurie po turnyro buvo apdovanoti.
Pirmąją vietą užėmė Žaromskienė / Kubilius. Antrąją vietą – Fedoravičienė / Mikelionis, o trečiąją – Laucius / Simaitienė.
Turnyre teisėjavo patys organizatoriai.
S. Kučas tenisą žaidžia nuo 4 metų, o treneriu dirba jau 12 metų. Vaikinas yra žaidęs "Davis Cup" turnyre, kur kartu su R. Berankiu atstovavo Lietuvą net kelis kartus. Į Palangą tenisininkas važiuoja jau 6 vasaras. O šiemet čia pradėjo vesti ir kardio teniso treniruotes, ko niekas iki šiol nebuvo daręs.
Paklaustas apie Palangoje, Gėlių a. 1, įsikūrusius kortus, Simas prisimena: „Šiuose kortuose prabėgo mano vaikystė, turnyruose čia dalyvavau apie 20 metų, todėl labai džiaugiuosi, turėdamas galimybę pats organizuoti juos čia, erdvės tam tobulai pritaikytos. Tiek stovykloms, tiek turnyrams. Daug aikštynų, pakankamai gera danga ir dar pajūrys prie pat! Dar tada kai Birutė Rabikaitė viską prižiūrėjo, žinojau, kad tai yra vieni geriausių ir jaukiausių kortų Lietuvoje. Vilniaus Sereikiškių ir šie kortai yra mano mėgiamiausi, jie tiesiog alsuoja istorija ir prisiminimais. Čia tiek vasarų, stovyklų prabėgo. Džiugu, kad turėjau progą čia pabūti ne tik žaidėju, bet ir treneriu.“

Nuotraukų autorius: Martynas Stankaitis

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Liepos viduryje Palanga buvo tapusi Lietuvos teniso mėgėjų sostine. Didžiausia šios sporto šakos entuziastus jungianti interneto platforma ir turnyrų organizatorius „Teniso namai“ čia surengė turnyrą „Profitus“ taurei laimėti, į kurį sugužėjo net 164 dalyviai.


Liepos 6–7 dienomis Palangoje praūžė jau tradiciniu tapęs kviestinis teniso turnyras „Nordstreet Tennis Cup“. 


Savaitgalį Palangoje susirinko teniso mėgėjai iš visos Lietuvos. Čia vyko „TennisPark“ ir „TennisPassion“ komandų turnyras, kurį stebėti susirinko bendraminčiai, besidomintys ne tik sportu, bet ir grožio industrija.


Liepos 8–9 dienomis Palangoje šurmuliavo jau tradiciniu tapęs kviestinis teniso turnyras „Nordstreet Tennis Cup“. 


Palangiškiai jau neilgai trukus turės galimybę sportuoti uždaruose teniso kortuose – juos įrengti planuojama Bangų gatvėje, numatomo statyti pastato antrajame aukšte. Čia taip pat bus įrengtos ir keturios tensio aikštelės. Apie tai savo Facebook paskyroje penktadienį, balandžio 30 d., pranešė Palangos meras Šarūnas Vaitkus. PT žiniomis, kortai atsiras...


Visas  gimnazijos jaunuolių ir mokytojų Dalios Rakauskienės bei Ingridos Želnienės rudenines veiklas vainikavo „Naktinio krepšinio” turnyras, kuris vyko po visų miestiečių sportinių veiklų. Nuo 22 val. iki 4 val. ryto sužaidėme 10 rungtynių. Žaidė visų gimnazijos klasių mokiniai – pirmokai, antrokai, trečiokai, ketvirtokai. Iki paskutinių rungtynių akimirkų...


Praėjusį savaitgalį Palangos teniso kortuose vyko turnyras, kurį organizavo Simas Kučas ir Otilija Norkutė. Čia susirinko visi teniso mylėtojai ir entuziastai, tarp kurių buvo ir Edgaras Jankauskas, Ervinas Kvitkauskas, Vladas Numavičius ir kiti.


Šį savaitgalį prasideda tradicinis ITF Palanga OPEN teniso turnyras. Džiugu, kad jau 51 kartą į Palangą susirinks ne tik stipriausi Lietuvos teniso žaidėjai, bet ir stiprūs žaidėjai iš užsienio.


Šių metų, vasario 25  dieną, Palangos senojoje gimnazijoje vyko stalo teniso turnyras mokyklos 90-mečiui paminėti. Varžybas organizavo šios mokyklos IIIb gimnazinės klasės moksleiviai T. Aleksandras ir M. Šimkus. Savo jėgas išbandyti ir linksmai praleisti laiką galėjo visi senosios gimnazijos moksleiviai. Žaidime dalyvavo net  14 komandų, kurių kiekvieną...


Praėjusį savaitgalį Palangoje prasidėjo tradicinis tarptautinis veteranų teniso turnyras „Palanga Open 2010“. Iš įvairių šalių atvykę tenisininkai uoliai įrodinėja savo jėgas ir jau ruošiasi finalinėms rungtynėms. Vakar vyko stipriausiųjų pusfinaliai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius