Palangą sudrebino kasmetis teniso turnyras: tarp garsių veidų – įtakingi verslo ir sporto atstovai

Palangos tiltas, 2023-07-11
Peržiūrėta
1301
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Darius Mockus (kairėje) ir Darius Maskoliūnas teniso turnyre Palangoje / „Nordstreet Tennis Cup“ nuotr.
Darius Mockus (kairėje) ir Darius Maskoliūnas teniso turnyre Palangoje / „Nordstreet Tennis Cup“ nuotr.

Liepos 6–7 dienomis Palangoje praūžė jau tradiciniu tapęs kviestinis teniso turnyras „Nordstreet Tennis Cup“. Kartą metuose vykstantis renginys kaskart pritraukia būrį žymių asmenų – ne išimtis ir šie metai. Į turnyrą suvažiavusių teniso mylėtojų gretose buvo galima išvysti daug įtakingų Lietuvos verslo ir sporto pasaulio atstovų. Į kurortą atvykę tenisui neabejingi svečiai mėgavosi įspūdingu renginiu, o jam pasibaigus linksmybės persikėlė į uždarymo vakarėlį.

Kviestinių svečių sąraše – garsios pavardės

Net trijuose Palangos kortuose – „Tennis Park“, „Pušynas“ ir „Vanagupė“ – vykęs teniso turnyras sutraukė būrį bendraminčių, rašoma pranešime spaudai. Dvi dienas trukusiame renginyje buvo galima išvysti daug visuomenei puikiai pažįstamų veidų. Kviestinių svečių sąraše atsidūrė įtakingi Lietuvos verslininkai Darius Mockus, Vladas Numavičius, Saulius Butkus ir Andrius Janukonis su žmona Živile. Renginio nepraleido ir buvęs garsus Lietuvos krepšininkas Darius Maskoliūnas.

„Labai smagu matyti, kad kiekvienais metais renginys susilaukia didelio susidomėjimo, norinčiųjų į jį pakliūti skaičius kasmet vis auga. Džiugu, kad dalyviai vertina kokybišką organizaciją ir nori pasimėgauti geru renginiu bei smagia bendraminčių kompanija“, – teigė viena iš renginio organizatorių, projekto „TennisPassion“ įkūrėja Daiva Labunskienė.

Nustebino išskirtinis renginio akcentas

Tradiciškai jau trečius metus Palangoje vykęs turnyras šiais metais susirinkusiuosius nustebino naujove. Liepos 7 d. vykusiuose finaliniuose mačuose buvo galima išvysti kamuoliukus padavinėjančius vaikus.

„Džiaugiamės, kad šiais metais galėjome įgyvendinti tai, ko iki šiol nei vienas Lietuvoje vykstantis mėgėjų turnyras dar nebuvo padaręs. Finaliniuose mačuose turėjome vadinamuosius „ball boys“ – vaikus, kurie padavinėjo žaidėjams kamuoliukus. Viskas vyko taip, kaip tikrose profesionalų varžybose“, – džiaugėsi D.Labunskienė.

Po varžybų rinkosi į uždarymo vakarėlį

Kaip teigė turnyro organizatorė, teniso gerbėjų bendruomenei priklausantys žmonės viskam kelia aukštą kartelę, tad planuojant renginį reikėjo kruopščiai apgalvoti net ir smulkiausias detales.

„Mintis organizuoti tokį renginį kilo dėl to, kad didžioji dalis teniso turnyrų yra „štampuojami“ kiekvieną savaitgalį, neatsižvelgiant į renginio kokybę ir dalyvių poreikius. „Nordstreet Tennis Cup“ suburia bendraminčius į vieną vietą ne tik pasportuoti, bet ir puikiai praleisti laiką po teniso mačų. Ši bendruomenė – tai sportiški, iššūkius mėgstantys žmonės, kuriems kokybiškas laikas ir puiki kompanija yra tokie pat svarbūs, kaip ir geras teniso mačas. Tai žmonės, kurie renkasi kokybę ir viskam kelia aukštus reikalavimus“, – pranešime spaudai pasakoja turnyro generalinio rėmėjo „Nordstreet“ atstovas Tadas Budrikis.

Taikantis į aukščiausius standartus buvo organizuotas ir po varžybų visus pasilinksminti sukvietęs vakarėlis. Uždarymo šventėje dalyviai aptarinėjo dvi azarto kupinas dienas, dalijosi įspūdžiais ir mėgavosi gera muzika. Šventinę atmosferą renginyje padėjo kurti saksofonininko dovanotos melodijos ir didžėjaus pasirodymas.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Liepos viduryje Palanga buvo tapusi Lietuvos teniso mėgėjų sostine. Didžiausia šios sporto šakos entuziastus jungianti interneto platforma ir turnyrų organizatorius „Teniso namai“ čia surengė turnyrą „Profitus“ taurei laimėti, į kurį sugužėjo net 164 dalyviai.


Liepos 6–7 dienomis Palangoje praūžė jau tradiciniu tapęs kviestinis teniso turnyras „Nordstreet Tennis Cup“. 


Liepos 8–9 dienomis Palangoje šurmuliavo jau tradiciniu tapęs kviestinis teniso turnyras „Nordstreet Tennis Cup“. 


Praėjusį savaitgalį Palangos teniso kortuose vyko turnyras, kurį organizavo Simas Kučas ir Otilija Norkutė. Čia susirinko visi teniso mylėtojai ir entuziastai, tarp kurių buvo ir Edgaras Jankauskas, Ervinas Kvitkauskas, Vladas Numavičius ir kiti.


Teniso kortai, esantys Gėlių aikštėje, trečiadienį, balandžio 3 d., Vyriausybės nutarimu perduoti Palangos miesto savivaldybei. Kurorto mero Šarūno Vaitkaus teigimu, ateityje čia numatoma sukurti patrauklią ir modernią sportininkams bei moksleiviams ir jaunimui skirtą teniso bazę. Palangos miesto savivaldybei perduota sporto bazė su inventoriumi, taip pat – dvi buitinės...


Tenisas gali tapti dar viena sporto šaka, kurią propaguos Palanga. Didžiausio šalies kurorto savivaldybė siekia perimti Gėlių alėjoje esantį nebenaudojamą teniso aikštyną ir jo pastatus. Tam pritarė Palangos taryba. Dabar bus laukiama atitinkamo Vyriausybės nutarimo, kuris atrištų rankas plėtoti kurorte naują sporto veiklą. „Ta bazė didelė, ji buvo perduota...


Šį savaitgalį prasideda tradicinis ITF Palanga OPEN teniso turnyras. Džiugu, kad jau 51 kartą į Palangą susirinks ne tik stipriausi Lietuvos teniso žaidėjai, bet ir stiprūs žaidėjai iš užsienio.


Prieš Kalėdas Palangoje V. Jurgučio pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Kalėdinis jaunių tinklinio turnyras, skirtas 2014 metų Sporto centro taurei laimėti. Turnyre dalyvavo keturios jaunių vaikinų komandos iš Kretingos, Darbėnų ir Palangos.


Rusijos ir Baltarusijos turizmo verslo atstovai viešėjo Palangoje

„Palangos tilto” informacija, 2013 05 06 | Rubrika: Miestas

Paskutinėmis balandžio ir pirmosiomis gegužės dienomis Palangos turizmo informacijos centro (TIC) kvietimu Lietuvoje viešėjo turistinių turų operatoriai iš Maskvos, Kaliningrado, Smolensko ir Minsko. Svečiai buvo supažindinti su Vilniaus, Kauno, Trakų, Nidos, Druskininkų ir, žinoma, mūsų miesto turizmo infrastruktūra bei naujovėmis. Kaip sakė Palangos TIC direktorė Alla...


Šių metų, vasario 25  dieną, Palangos senojoje gimnazijoje vyko stalo teniso turnyras mokyklos 90-mečiui paminėti. Varžybas organizavo šios mokyklos IIIb gimnazinės klasės moksleiviai T. Aleksandras ir M. Šimkus. Savo jėgas išbandyti ir linksmai praleisti laiką galėjo visi senosios gimnazijos moksleiviai. Žaidime dalyvavo net  14 komandų, kurių kiekvieną...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius