Palangoje nugriaudėjo kasmetis teniso turnyras: pritraukė būrį žinomų asmenų

Palangos tiltas, 2022-07-11
Peržiūrėta
1847
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje nugriaudėjo kasmetis teniso turnyras: pritraukė būrį žinomų asmenų

Liepos 8–9 dienomis Palangoje šurmuliavo jau tradiciniu tapęs kviestinis teniso turnyras „Nordstreet Tennis Cup“. Išskirtinės galimybės sudalyvauti kartą metuose vykstančiame renginyje nepraleido gausus būrys teniso mylėtojų, kurių gretose buvo galima išvysti daug žymių ir įtakingų Lietuvos verslo bei sporto pasaulio atstovų. Į pajūrį sugužėję tenisui neabejingi svečiai mėgavosi įspūdingu renginiu, kurį vainikavo ne ką mažiau įsimintinas vakarėlis.    

Į renginį pateko ne visi norintieji 

Net trijuose Palangos kortuose – „Tennis Park“, „Pušynas“ ir „Vanagupė“ – vykęs teniso turnyras sutraukė būrį bendraminčių. Dvi dienas trukusiame renginyje buvo galima sutikti daug visuomenei gerai pažįstamų veidų. Kviestinių svečių sąraše atsidūrė įtakingi Lietuvos verslininkai Vladas Numavičius, Nemunas Dagilis, Titas Sereika, Saulius Butkus, Artūras Listavičius, žinomi advokatai Tomas Bagdanskis ir Linas Jakas. Renginio nepraleido ir buvę garsūs Lietuvos sportininkai: krepšininkas Darius Maskoliūnas bei futbolininkas Deividas Šemberas. 

„Po pernykščio renginio dalyvių atsiliepimai buvo patys geriausi, visi jau laukė šių metų turnyro datos, tad visos vietos buvo užpildytos tą pačią savaitę, vos tik išsiuntus kvietimus. Nors besikreipusiųjų dar buvo ir vėliau, visų norinčiųjų priimti nebegalėjome – vietų nebebuvo jau birželio mėnesį. Smagu, kad dalyviai vertina kokybišką organizaciją ir nori pasimėgauti gera kompanija“, – teigė viena iš renginio organizatorių, projekto „TennisPassion“ įkūrėja Daiva Labunskienė. 

Galimybė pabūti tarp bendraminčių  

Kviestiniame moterų ir vyrų dvejetų turnyre iš viso varžėsi net 102 teniso mėgėjai. Vyrų dvejetų „Power“ grupėje nugalėjo Nemunas Dagilis ir Deividas Šemberas, o „Masters“ grupėje pergalę namo parsivežė Saulius Pauža bei Mindaugas Simanaitis. Moterų dvejetų „Masters“ grupėje pirmąją vietą užėmė Jurgita Kveselaitė ir Aušra Rudienė, o „Power“ grupėje – Sandra Krasniakovienė ir Giedrė Ančerevičiūtė. Antrus metus iš eilės per Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną vykstantis renginys visiems tapo puikia proga ne tik pasimėgauti mylimu žaidimu, bet ir vienas kito kompanija. D. Labunskienės ir „Saint Germain“ restorano savininko Dainiaus Vasiliausko organizuojamas renginys dovanojo dalyviams naujus įspūdžius ir smagias patirtis.        

„Man ir Dainiui mintis organizuoti tokį renginį kilo dėl to, kad dauguma teniso turnyrų yra tiesiog „štampuojami“ kiekvieną savaitgalį, neatsižvelgiant į renginio kokybę ir dalyvių poreikius. „Nordstreet Tennis Cup“ suburia bendraminčius ne tik pasportuoti, bet ir puikiai praleisti laiką po teniso mačų bei pasidžiaugti bendravimu vakarėlyje“, – pasakojo D. Labunskienė. 

Įspūdžių aptarimas – vakarėlyje 

Kaip teigė renginio organizatorė, teniso gerbėjų bendruomenei priklausantys žmonės viskam kelia aukštą kartelę, tad planuojant turnyrą reikėjo kruopščiai apgalvoti kiekvieną detalę.

„Teniso bendruomenė – tai azartiški, sportiški, iššūkius mėgstantys žmonės, kuriems kokybiškas laikas ir puiki kompanija yra tokie pat svarbūs, kaip ir geras teniso mačas. Tai žmonės, kurie renkasi kokybę ir viskam kelia aukštus reikalavimus“, – mintimis dalijosi „TennisPassion“ įkūrėja. 

Taikantis į aukščiausius standartus buvo organizuotas ir po rungtynių visus pasilinksminti sukvietęs vakarėlis. „Toda“ restorane vykusioje įspūdingoje renginio uždarymo šventėje dalyviai aptarinėjo dvi azarto kupinas dienas ir mėgavosi gera muzika. Susirinkusiems svečiams savo koncertą surengė garsi atlikėja Urtė Šilagalytė, o šventinę atmosferą padėjo kurti didžėjaus pasirodymas.     

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Liepos viduryje Palanga buvo tapusi Lietuvos teniso mėgėjų sostine. Didžiausia šios sporto šakos entuziastus jungianti interneto platforma ir turnyrų organizatorius „Teniso namai“ čia surengė turnyrą „Profitus“ taurei laimėti, į kurį sugužėjo net 164 dalyviai.


Liepos 6–7 dienomis Palangoje praūžė jau tradiciniu tapęs kviestinis teniso turnyras „Nordstreet Tennis Cup“. 


Savaitgalį Palangoje susirinko teniso mėgėjai iš visos Lietuvos. Čia vyko „TennisPark“ ir „TennisPassion“ komandų turnyras, kurį stebėti susirinko bendraminčiai, besidomintys ne tik sportu, bet ir grožio industrija.


Liepos 8–9 dienomis Palangoje šurmuliavo jau tradiciniu tapęs kviestinis teniso turnyras „Nordstreet Tennis Cup“. 


Praėjusį savaitgalį Palangos teniso kortuose vyko turnyras, kurį organizavo Simas Kučas ir Otilija Norkutė. Čia susirinko visi teniso mylėtojai ir entuziastai, tarp kurių buvo ir Edgaras Jankauskas, Ervinas Kvitkauskas, Vladas Numavičius ir kiti.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Palangos teniso klubo valdybos narys, teniso entuziastas Rimantas Budginas su tenisu susidraugavo išbandęs keletą kitų sporto šakų. Nors ir kitur sekėsi neblogai, palangiškis tikino nesigailintis galiausiai pasirinkęs būtent tenisą. „Jau dvidešimt metų kiekvieną savaitę su teniso rakete draugauju 3-4 kartus po dvi valandas per dieną. Šis sportas mane...


Šį savaitgalį prasideda tradicinis ITF Palanga OPEN teniso turnyras. Džiugu, kad jau 51 kartą į Palangą susirinks ne tik stipriausi Lietuvos teniso žaidėjai, bet ir stiprūs žaidėjai iš užsienio.


Šių metų, vasario 25  dieną, Palangos senojoje gimnazijoje vyko stalo teniso turnyras mokyklos 90-mečiui paminėti. Varžybas organizavo šios mokyklos IIIb gimnazinės klasės moksleiviai T. Aleksandras ir M. Šimkus. Savo jėgas išbandyti ir linksmai praleisti laiką galėjo visi senosios gimnazijos moksleiviai. Žaidime dalyvavo net  14 komandų, kurių kiekvieną...


Praėjusį savaitgalį Palangoje prasidėjo tradicinis tarptautinis veteranų teniso turnyras „Palanga Open 2010“. Iš įvairių šalių atvykę tenisininkai uoliai įrodinėja savo jėgas ir jau ruošiasi finalinėms rungtynėms. Vakar vyko stipriausiųjų pusfinaliai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius