Palangoje atostogas tęsiantis A. Butkevičius: „Palanga labai smarkiai keičiasi“

Palangos tiltas, 2015-07-20
Peržiūrėta
1750
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje atostogas tęsiantis A. Butkevičius: „Palanga labai smarkiai keičiasi“

Palangoje su šeima atostogaujantis Premjeras Algirdas Butkevičius pirmadienį rado laiko sutikti su kurorto meru Šarūnu Vaitkumi ir aptarti mieste įgyvendinamų ne tik Palangai, bet ir visai šaliai svarbių projektų eigą.
Savivaldybėje vykusiame susitikime taip pat dalyvavo mero pavaduotojas Rimantas Antanas Mikalkėnas, Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė bei direktoriaus pavaduotoja Violeta Staskonienė.
„Sveikinu ir džiaugiuosi, kad Palanga labai smarkiai tvarkosi, keičiasi“, – sakė A. Butkevičius. Jis taip pat pabrėžė, jog teigiamus kurorto pokyčius pastebi ne tik Lietuvos gyventojai, bet ir svečiai iš kitų valstybių.
Susitikimo metu Premjeras domėjosi Koncertų salės rekonstrukcijos eiga. Meras Š. Vaitkus informavo, kad šiuo metu yra atlikta jau apie 90 proc. visų Koncertų salės rekonstrukcijos darbų, o projektas bus įgyvendintas 1 d. „Pirmą renginį rekonstruotoje Koncertų salėje surengsime gruodžio 12 d.“, – informavo Š. Vaitkus. A. Butkevičius taip pat buvo informuotas apie dokumentų, susijusių su būsimojo Koncertų salės koncesininko parinkimu, rengimo eigą.
Kalbėta ir apie kitų infrastruktūros objektų statybas. Premjeras ne tik aptarė Savivaldybės įgyvendinamų projektų darbų eigą, bet ir pats, kartu su kurorto meru Š. Vaitkumi, apsilankė juose.
Ministras Pirmininkas apžiūrėjo rekonstruojamą Koncertų salę, ką tik baigtą rekonstruoti miesto stadioną bei statomą kempingą Nemirsetoje. A. Butkevičius pripažino, jog rekonstruota Koncertų salė suteiks plačias galimybes rengti įvairius aukšto lygio kultūrinius renginius Palangoje o atnaujintame stadione sportininkai turės puikias sąlygas treniruotis bei siekti gerų rezultatų varžybų metu.
Kempingas, kur šiuo metu įgyvendinamas antrasis statybos darbų etapas – rengiama palapinių miesteliui reikalinga infrastruktūra – taip pat sulaukė teigiamų Premjero vertinimų. Įgyvendinus visą projektą, vienu metu šiame prie pat jūros įkurtame kempinge ilsėtis galės per 500 poilsiautojų, tad su tokiomis galimybėmis, modernia infrastruktūra bei puikiomis gamtinėmis sąlygomis, pasak A. Butkevičiaus, šis kempingas taps išskirtinis ne tik mūsų šalyje.
„Svarbiausia, kad turite aiškią viziją“, – apibendrindamas Palangoje vykdomus darbus, sakė A. Butkevičius.
Paklaustas, ką jam reiškia Palanga, A. Butkevičius sakė, kad Palanga –jo mėgstamiausias Lietuvos kurortas. „Čia atvažiuoju kasmet nuo 1984 m. – nėra tokių metų, kad neatvažiuočiau į Palangą, ilsiuosi savaitę ar dešimt dienų, – kalbėjo jis. – Mane labai traukia Palanga – visada ją pasirenku. Ji turi būti aplankoma kiekvienais metais ir drąsiai galiu pasakyti, kad labai džiaugiuosi, jog ji keičiasi tik į gerąją pusę: gerėja infrastruktūra, jau sutvarkyti šaligatviai, dviračių takai, Meilės alėja – poilsiautojams yra sudarytos visos galimybės gerai praleisti laiką. Aišku, trūksta SPA centrų, bet jau ruošiamasi statyti baseiną, džiaugiuosi, kad nors ir pavėluotai, bet jau pradėjo eiti investicijos, žinoma, geriau vėliau nei niekada.“

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf.

Jūsų komentaras:

/ 2015-07-23 07:52 (/ / IP: 78.57.226.210)
kas jis toks??s

k 2015-07-22 09:29 (p / IP: 78.57.226.210)
.............. ne is tawo lockos

Taip pat skaitykite

Nuo liepos keičiasi „Sodros“ išmokų „grindys“ ir „lubos“. Šie pokyčiai aktualūs pačias mažiausias ir didžiausias pajamas uždirbantiems gyventojams: tiems, kuriems išmokos, apskaičiuotos pagal jų draudžiamąsias pajamas, nesiekia minimalaus arba viršija maksimalų galimą dydį. 


Žinomas Palangos medikas smarkiai suklydo neįvertinęs COVID-19 pavojaus

„Palangos tilto“, l.rytas.lt inf., 2021 10 12 | Rubrika: Miestas

 Antradienį, spalio 12 dieną, žinomas Palangos politikas ir gydytojas neurologas buvo palaidotas Kaune, Karmėlavos kapinėse. Laidotuvėse dalyvavo gausi Palangos delegacija, vadovaujama kurorto mero Šarūno Vaitkaus, – tremtyje vaikystę ir jaunystę praleidęs, o vėliau ilgai Palangoje gyvenęs 79 metų A.Stankus buvo aktyvus vietos politikas, rašo Alvydas Ziabkus, „Lietuvos rytas“ žurnalistas.


Padidėjus tyrimų dėl COVID-19 ligos poreikiui, nuo balandžio 19 dienos keičiasi Palangos mobilaus punkto darbo grafikas. Mobili komanda dirbs dviem pamainomis.


Palangos savivaldybė informuoja, kad nuo trečiadienio, rugsėjo 16 d., keičiasi automobilių stovėjimo Palangos gatvės apmokestinimas. Iki gegužės 14 d. (imtinai) automobilių statymas Palangos miesto gatvėse bei daugumoje automobilių stovėjimo aikštelių yra nemokamas.  


Žmogus net ir su mažu kompiuteriniu raštingumu pasakys, kad atnaujinta Palangos miesto savivaldybės svetainė www.palanga.lt atrodo, švelniai tariant, neįspūdingai, net primityviai. Kaimyninių savivaldybių interneto svetainės yra žymiai labiau vizualiai patrauklesnės, jose lengviau ir mieliau naršyti. Palangos miesto savivaldybė tokią kuklią miesto interneto svetainę...


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


Meteorologė, fizinių mokslų daktarė, meteorologijos mokslo populiarintoja Audronė Galvonaitė, minint Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje Nacionalinę bibliotekų savaitę, palangiškiams suteikė daug naudingų žinių apie klimato ir orų įtaką žmonių sveikatai. Gausus būrys gyventojų nepraleido progos susitikti su legendine meteorologe ir su ja padiskutuoti įvairiais...


Palangoje su šeima atostogaujantis Premjeras Algirdas Butkevičius pirmadienį rado laiko sutikti su kurorto meru Šarūnu Vaitkumi ir aptarti mieste įgyvendinamų ne tik Palangai, bet ir visai šaliai svarbių projektų eigą.


Pirmoji šių metų audra Palangos smarkiai neskriaudė

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2015 01 05 | Rubrika: Miestas

Po itin ramios ir bevėjės Naujųjų metų nakties gamta, regis, nusprendė atsigriebti: nuo penktadienio visą savaitgalį pajūryje siautė stiprus vėjas, kurio gūsiai vietomis siekė iki 30 metrų per sekundę. Tačiau, kaip tikino Palangos specialiųjų tarnybų atstovai, kaip ir gruodį, audra kurorto smarkiai neskriaudė.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius