Palangoje ir Neringoje ieškomi įžymybes apvogę ilgapirščiai

"Delfi", 2021-07-29
Peržiūrėta
1592
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Mindaugas Kuzminskas Delfi.lt koliažas
Mindaugas Kuzminskas Delfi.lt koliažas

Pajūryje nuvilnijusi vagysčių banga be dviračių paliko dalį poilsiautojų. Ilgapirščių aukomis tapo ir žinomi žmonės – atostogas pajūryje vagys sugadino krepšininkui Mindaugui Kuzminskui ir pramogų pasaulio atstovui Rolandui Mackevičiui.

„Palangoje buvo pavogtas mano dviratis Cube SL Road Race. Išskirtinis tuo, kad yra XL rėmo. Jeigu netyčia užmatysite ar gausite pasiūlymą tokį pirkti – prašau praneškite. Jei galite, pasidalinkite šiuo įrašu, nes pajūryje vagys gerokai įsisukę ir dėl mūsų visų saugumo būtų gerai juos rasti. Ačiū ir saugokite save bei savo turtą“, – feisbuke antradienį, liepos 27 d., vakare pranešė ir krepšininkas M. Kuzminskas. 

 „Dingo labai rimti keturi dviračiai nuo pat namų. Prie namų yra ir kameros, ir dviračiai buvo prirakinti, ir įstatyti GPS, ir padaryti draudimai“, – po dviračių vagystės Neringoje vagystės paskelbė R. Mackevičiaus.

M. Kuzminskas sako, kad didelių vilčių atgauti dviratį nededa. Pirmą kartą nuo vagių nukentėjęs žinomas vyras neslepia, jog patirtis labai bjauri, todėl nori įspėti žmones, kad saugotų savo turtą. „Pirmą kartą gyvenime buvau apvogtas. Dviratis buvo prirakintas su spyna namo terasoje. Turbūt naktį įeita, nukirpta spyna ir išvažiuota. Norėjau pasidalinti ta žinute ne kiek tikėdamasis atgauti dviratį, manau, kad šansų mažai, bet noriu įspėti kitus žmones, kad net ir atostogų metu, būnant savo namuose, reikia būti atsargiems ir saugoti savo turtą“, – Delfi.lt sakė M. Kuzminskas. 

Statistika rodo, kad vagysčių skaičius žaibiškai ūgtelėjo liepos viduryje. Pavyzdžiui, Neringoje, iki liepos 15-tos dienos nebuvo pavogtas nė vienas dviratis, o šiai dienai jų ieškoma net 11-ka. Tiesa, praėjusių ir šių metų duomenys rodo, kad Klaipėdos apskrityje pernai birželio ir liepos mėnesiais pavogta 40 dviračių (Klaipėdos mieste – 9, Palangoje – 17, Neringoje – 4), šiais metais per tą patį laikotarpį pavogti pavogti 23 dviračiai (Klaipėdoje – 11, Palangoje – 5, – Neringoje pranešta apie 11 dviračių vagysčių). 

Klaipėdos apskrities policijos Komunikacijos poskyrio vedėja Andromeda Grauslienė sako, kad praėjusią vasarą, liepos mėnesį, Nidoje ir Palangoje, policijos pareigūnai sulaikė keletą asmenų, kurie gabeno ir turėjo paslėpę vogtų dviračių. Transporto priemonės grąžintos savininkams. Nidoje rasti 9 vogti dviračiai, Palangoje – 10. 

Delfi.lt7 d.,

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

„Palangoje buvo pavogtas mano dviratis Cube SL Road Race. Išskirtinis tuo, kad yra XL rėmo. Jeigu netyčia užmatysite ar gausite pasiūlymą tokį pirkti – prašau praneškite. Jei galite, pasidalinkite šiuo įrašu, nes pajūryje vagys gerokai įsisukę ir dėl mūsų visų saugumo būtų gerai juos rasti. Ačiū ir saugokite save bei savo turtą“, – feisbuke antradienį, liepos 27 d., vakare pranešė ir...


Poilsiautojams užplūdus kurortinius miestelius, nesnaudžia ir ilgapirščiai. Vagys šluoja viską, kas paliekama be priežiūros, tad policijos pajėgos taip pat kaip reikiant sustiprintos. Vien Palangoje poilsiautojų ramybę saugos tris kartus daugiau pareigūnų, o visoje Lietuvoje jų išvysti galite ir ant riedžių, ir raitų, ir net patruliuojančių keturračiais, rašo delfi.lt  žurnalistė Rita...


Ilgapirščiai įsibrovė į kavinę Palangoje, pranešė policija.


Policijos duomenimis, Palangoje vagys įsibrovė į namą. Pranešamą, kad ilgapirščiai padarė 8130 eurų nuostolį.  


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Palangos oro uoste bei Klaipėdos jūrų uoste pasieniečiai sulaikė du Lietuvos piliečius, kurie buvo ieškomi dėl nusikaltimų. Trečiadienį, lapkričio 27 d., Palangos oro uoste VSAT pareigūnai atliko pasirinktinį kelių reisu Ryga – Palanga atskridusių keleivių patikrinimą. Tai yra Šengeno vidaus reisas, kuriuo keliaujančių asmenų nuolatinė kontrolė neatliekama, tačiau...


Penkias dienas Palangoje vykusia stovyklėle liko patenkinti ne tik mažieji, bet ir jų tėveliai bei seneliai. Karpiniai, molio dirbiniai, liaudiškos ornamentikos piešimas, dainos, šokiai, žaidimai, kelionės į lankytinas vietas – taip vaikai pažymėjo vasaros pradžią.


Regis, nemažai daliai poilsiautojų jūra – iki kelių. „Baisu, kaip žmonės savęs nesaugo. Tiesiog kai kurie mano esą nemirtingi“, - baisisi Palangos gelbėtojų vadas Jonas Pirožnikas. Savaitgalį jūra pasiglemžė dvi gyvybes, gelbėtojai iš jūros ištraukė 14 skęstančiųjų.


Šeštadienį pramogų komplekso „HBH Juozo bravoras“ krepšinio aikštelė virto į moliūgų drožėjų fiestą – niūrūs, piktoki ir naivoki žymių politikų veidai po drožėjų miklių ir apskaičiuotų prisilietimų prie moliūgų krapštuku, peiliu ar skalpeliu virto į nesunkiai atpažįstamą Petrą Gražulį, Arūną Valinską, Gediminą Kirkilą, Viliją Blinkevičiūtę...


Valdžia galvoja, o kopos nyksta

„Palangos tilto“ informacija, 2009 10 13 | Rubrika: Miestas

Aplinkos ministerijos sudaryta Pajūrio juostos tvarkymo programos įgyvendinimo priežiūrai skirta konsultacinė darbo grupė, kartu su Klaipėdos apskrities viršininko administracijos, Palangos miesto savivaldybės valdininkai bei Aplinkos ministerijos atstovais lankėsi Palangoje.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius