Palangoje vyko picų valgymo čempionatas

Palangos tiltas, 2023-07-14
Peržiūrėta
1165
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje vyko picų valgymo čempionatas

Liepos 11 d. Palangoje įvyko Express Pizza picų valgymo čempionatas. Iš daugiau nei 100 susirinkusiųjų 20 picos fanų išbandė savo jėgas turnyre.

Palangiškiai ir miesto svečiai turėjo kuo greičiau įveikti 42 cm dydžio Fanų picą. Greičiausiai tai padarė plungiškis Dovydas. Nugalėtojui atiteko 12-os picų prenumerata. Jis kartu su Juozu ir Juliumi pateko į pagrindinį čempionato finalą, kuris rugpjūčio 10 d. vyks taip pat Palangoje. 

Viso čempionato nugalėtojui atiteks net 50 šeimyninių picų prenumerta, skrydis oro balionu ir 500 eur vertės partnerių dovana.

Dalinamės įspūdžiais iš Palangos etapo. 

Express Pizza jau 17 metų savo svečiams kepa gardžias picas. Apsilankyti ir maistą į namus galite užsisakyti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Palangoje, Kretingoje, Mažeikiuose, Gargžduose, Jonavoje, Plungėje ir Elektrėnuose.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Birželio 20 d. Palangoje įvyko Express Pizza picų bei Crisperia traškios vištienos sumuštinių valgymo čempionatas. Iš gausiai susirinkusių dalyvių savo jėgas turnyre išbandė 10 picos ir 10 traškios vištienos fanų.


Palangoje jau pakvipo šviežia stinta – žuvimi, be kurios pajūrio gyventojai neįsivaizduoja žiemos švenčių stalo. „Stintų valgymo sezonas prasideda“‚ – sako ne tik Palangos žvejai, bet ir šventei „Palangos stinta“ besirengiantys „Stintų ordino“ nariai.


Ketvirtadienį Palangoje įvyko antrus metus iš eilės surengtas Express Pizza picų valgymo čempionato finalas.


Šį ketvirtadienį (rupjūčio 10 d.) 19:00 val. Palangoje įvyks Express Pizza picų valgymo čempionato finalas. Jame svečio teisėmis taip pat dalyvaus keliautojas Aurimas Valujavičius. 


Liepos 11 d. Palangoje įvyko Express Pizza picų valgymo čempionatas. Iš daugiau nei 100 susirinkusiųjų 20 picos fanų išbandė savo jėgas turnyre.


STINTŲ ORDINAS bei Palangos viešbučių ir restoranų asociacija kviečia visus į stintų valgymo sezono atidarymą "PALANGOS STINTA 2021"


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.Praėjusį savaitgalį, liepos 15-17 d., Palangoje vyko Tarptautinis Barbekiu kepėjų čempionatas, kuriame dalyvavusios komandos varžėsi ne tik skirtingų patiekalų kategorijose, bet ir kovojo dėl geriausio Baltijos Barbekiu kepėjų komandos titulo. Šis čempionatas vienu metu apjungė XI-ajį Lietuvos Barbekiu kepėjų čempionatą, kurio nugalėtojais tapo „Santa Maria Komanda“, ir...


Savaitgalį Palangoje vyko jaunimo ilgai lauktos ekstremalaus sporto varžybos „Karramba“, entuziastus ir žiūrovus džiuginusios net keletą dienų. Renginio metu Jūratės ir Kastyčio skvere entuziastai rungtyniavo riedlenčių, riedučių, BMX dviračių varžybose. J. Basanavičiaus gatvėje vyko gatvės gimnastų čempionatas, mažieji „Karramba“ ekstremalai galėjo sudalyvauti...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius