Gruodžio 18 d. Palangoje - Stintų valgymo sezono atidarymas PALANGOS STINTA 2021

Palangos tiltas, 2021-12-15
Peržiūrėta
2894
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Delfi.lt foto
Delfi.lt foto

STINTŲ ORDINAS bei Palangos viešbučių ir restoranų asociacija kviečia visus į stintų valgymo sezono atidarymą "PALANGOS STINTA 2021"

 Šiais metais dėl pandeminių draudimų neįvykus žvejiškam festivaliui PALANGOS STINTA 2021, šios šventės organizatoriai - STINTŲ ORDINAS ir pagrindiniai partneriai - Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos nariai nusprendė išlaikyti tęstinę, kasmetinę tradiciją - pasiūlyti miesto svečiams paragauti gardžių, keptų, rūkytų ar marinuotų stintų ir žuvienės. Gruodžio 18 d. kviečiame visus į Palangą skanauti patiekalų iš stintos.

 Stintų valgymo sezono atidarymas  PALANGOS STINTA 2021

Gruodžio 18 d.

 11:00 Ruonių maudynės jūroje ties upelio Rąžė įtekėjimu

 Šeimos restorane MONIKA (J.Basanavičiaus g. 12)

12:00 Stintų valgymo sezono atidarymas

12:30 Žvejiškų magaryčių ragavimas

13:00 Naujų Stintų Riterių inauguracija

13:30 Inkaro laikymo varžybos

14:00 Stintų valgymo varžytuvės

 KUR GALĖSITE PARAGAUTI STINTŲ (sąrašas nuolat pildomas):

 MONIKA

MOLINIS ĄSOTIS

GRADIALI 

AMSTERDAM PLAZA

ŽUVINĖ

SENOJI HANSA

GRAS

1925

ČIKI-PUKI

 

 Ruošiamės PALANGOS STINTAI 2022 vasario 11 - 13 d. Dalyvių registracija prasidės sausio 3 d. Sekite informaciją.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangoje jau pakvipo šviežia stinta – žuvimi, be kurios pajūrio gyventojai neįsivaizduoja žiemos švenčių stalo. „Stintų valgymo sezonas prasideda“‚ – sako ne tik Palangos žvejai, bet ir šventei „Palangos stinta“ besirengiantys „Stintų ordino“ nariai.


Liepos 11 d. Palangoje įvyko Express Pizza picų valgymo čempionatas. Iš daugiau nei 100 susirinkusiųjų 20 picos fanų išbandė savo jėgas turnyre.


Iki garsiosios šventės „Palangos stinta“ likus dviem mėnesiams, didžiausiame šalies kurorte jau ima sklisti keptos stintos aromatas. Šios šventės organizatorius ­– Stintų ordinas – kartu su kurorto verslininkais jau pradeda rengtis artėjančiai šventei ir kviečia paragauti pirmųjų šių metų stintų. 


STINTŲ ORDINAS bei Palangos viešbučių ir restoranų asociacija kviečia visus į stintų valgymo sezono atidarymą "PALANGOS STINTA 2021"


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Praėjusį savaitgalį Palanga atidarė kurortinį sezoną, kuris oficialiai tęsis iki rugsėjo 15-osios, bet reikliausi kurorto vertintojai, ko gero, pagrįstai bambėjo, kad sezono atidarymas nebuvęs toks, kokio tikėtasi.


„Palangos stinta“ žvejus mėgėjus pakvies susirungti dėl didesnio laimikio

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014 01 30 | Rubrika: Miestas

Artėjant šventei „Palangos stinta“, nekantriausi žvejai jau teiraujasi apie galimybes užsiregistruoti į tradicines stintų meškeriojimo varžybas. Jos, kaip ir kiekvienos Stintų šventės metu, vyksta nuo ankstyvo rytmečio iki vidurdienio, ir kaskart sulaukia didelio žvejų mėgėjų susidomėjimo.


Šį šeštadienį Palangoje vyksianti šventė „Palangos stinta“ į kurortą privilios ne tik šios agurkais kvepiančios žuvies mėgėjus, bet ir žvejus – būtent stintų meškeriojimo nuo jūros tilto varžybos šeštadienį paskelbs šventinių pramogų pradžią.


Ar nepritrūks Stintų šventėje... stintų? Praėjusią savaitę vietos žvejai dėl šąlančios jūros buvo priversti ištraukti tinklus bei persikelti į Kuršių marias. Šventės organizatoriai tikisi, kad pasikeis vėjo kryptis ir galbūt nupūs ledus, kad vietos žvejai kitam savaitgaliui galėtų parūpinti Baltijoje sugautų stintų.   Tikisi palankesnio oro...


„Šventoji 2010“ - vasaros sezono atidarymas


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius