Palangoje vykusiame labdaros renginyje – pajūrio elito atstovai

Palangos tiltas, 2023-01-23
Peržiūrėta
1913
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje vykusiame labdaros renginyje – pajūrio elito atstovai

Savaitgalį Palangoje vykęs, jau tradiciniu tapęs, labdaros renginys „Vilties žvaigždė“ subūrė pajūrio elito atstovus. Į iškilmingą renginį susirinko verslo, politikos, meno bei pramogų pasaulio asmenybės.

Tai – jubiliejinis paramos vakaras, kadangi dėl bendrų kilnių tikslų jau ne pirmą kartą jėgas suvienijusios tokios organizacijos, kaip Palangos viešbučių ir restoranų asociacija bei Palangos „Rotary“ klubas mini savo veiklos 25-erių metų sukaktį. Dar vienas gražus vakaro akcentas: renginio metu muzikinę programą pristatė žinomas atlikėjas Linas Adomaitis su ritmo grupe, tapogi minintis savo muzikinės veiklos 25-metį.

„Dvidešimt penki metai – tai, regis, visai nedaug, bet, kita vertus, pakankamai solidu. Yra ką prisiminti, kuo pasidžiaugti“, – sakė Linas. Vakaro metu skambėjo kone visi ryškiausi per 25-erius metus sukurti atlikėjo hitai, tokie, kaip: „Ar tu ją matei?“, „Vandenynai“, „Lūpos kaip vyšnios“, „Kol kartu“, „Tavo spalvos“. Taip pat buvo atlikti ir naujausi L. Adomaičio kūriniai „Šviesa spindės tamsoje“ ir „Noriu gyventi dėl Tavęs“.

Pasak L. Adomaičio, dalyvauti šiame labdaros renginyje jam ypatingai svarbu, nes dėmesys fokusuojamas į jautriausią socialinę grupę.

„Globos namai ir onkologinėmis ligomis sergantys žmonės yra labai jautrios temos. Be to, mane iš karto užkabino šio renginio pavadinimas „Vilties žvaigždė“ – tai tarsi simbolis, kurio ieškojo ne tik trys išminčiai, bet ir visi žmonės. Viltis – svarbiausias žmogaus įrankis, vedantis į šviesą“, – sakė žinomas atlikėjas.

Iškilmingą vakarą su gala vakariene, vykusį sanatorijos „Gradiali“ restorane „Pineta“, vedė aktorius Vytautas Rumšas jaunesnysis. Renginio metu vyko meno kūrinių aukcionas, speciali loterija, nominacijų teikimas, „The Factory by Ribas“ deimantų degustacija, Aleksandr Palei ir Karolio Kolakausko muzikinis pasirodymas. 

Simboliška tai, jog vakaro metu buvo išdalintos 25 padėkos statulėlės, įprasminančios vilties žvaigždę, asmenybėms, kurios padeda Palangos viešbučių ir restoranų asociacijai bei Palangos „Rotary“ klubui ir toliau siekti kilnių tikslų, prisideda prie jų veiklos. Tarp pagerbtų asmenybių – ir Palangos Rotary klubo įkūrėjai, Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos steigėjai, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, Palangos turizmo informacijos centro vadovė Rasa Kmitienė, dailininkas Virginijus Viningas, dailininkas Marius Kavolis renginių vedėjas Nerijus Stasiulis, fotografas Aldas Kazlauskas, verslininkai Loreta ir Kęstutis Gecai. Garbės statulėlės atiteko ir Lietuvos įmonėms, prisidedančioms prie asociacijos organizuojamų paramos renginių: „Žemaitijos pienas“, „Prike“, „Švyturys-Utenos alus“, „Augma“, „Eugesta“, „Liviko“, „Mineraliniai vandenys“, „Reaton“, „Amka“ ir kt. 

Aukcione buvo galima įsigyti tapytojų V. Viningo, Audriaus Gražio, Miglės Kosinskaitės, Simono Gutausko, Mariaus Kavolio, Editos Suchodskytės ir kt. darbų, o taip pat deimantų dirbinių. Krepšininkas Renaldas Seibutis įstegė specialų prizą aukcionui – savo marškinėlius su visos Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės parašais.

„Tai paramos vakaras, kuris įvyko po trejų metų pertraukos. Pandemija buvo sustabdžiusi mūsų planus, tačiau tai, kad į šį kilnų vakarą susirinko virš 200 svečių tik patvirtina, kad mes ir toliau galime kartu nuveikti daugiau ir galime bei turime tęsti gražius darbus – padėti tiems, kurie labiausiai stokoja mūsų pagalbos, sergantiems, vargstantiems asmenims ar įstaigoms“, – vakaro metu kalbėjo Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Ingrida Valaitienė bei Palangos „Rotary“ klubo prezidentas Aurimas Gečas. 

Vakaro metu surinkta parama (45 tūkstančių eurų suma), gauta pardavus bilietus, organizavus loteriją ir aukcioną, bus skirta Palangos sveikatos priežiūros įstaigų bei globos namų poreikiams, onkologijos ligomis sergantiems šio miesto gyventojams.  

Tarp jau anksčiau įgyvendintų paramos projektų, galima paminėti tokius, kaip, kad specialus maisto krepšelis vargstantiems ir vienišiems senoliams (projektas su „Barbora“), diabetinės pėdos kabineto įrengimas, parama širdies ir onkologinėmis ligomis sergantiems asmenims, pagalba Palangos slaugos namams.Vakaro svečių dėka šie kilnūs darbai bus tęsiami ir toliau.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Savaitgalį Palangoje vykęs, jau tradiciniu tapęs, labdaros renginys „Vilties žvaigždė“ subūrė pajūrio elito atstovus.


Palangos LIONS moterų klubas gerumo ir šilumos kupiname labdaros renginyje „Sapnuok baltai“, kuris įvyko spalio 16 dieną Kurhauze, surinko 8 218 eurus.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Vasario 3-4 dienomis Palangos meras Šarūnas Vaitkus kartu su kitais Lietuvos Savivaldybių Asociacijos (LSA) atstovais dalyvavo Europos Komisijos (EK) renginyje. "Iš viso 23 Lietuvos merai, LSA nariai, dalyvavo Europos Komisijos renginyje, kuriame buvo diskutuojamos ES 2021-2027 finansavimo perspektyvos. Klausėmės pranešimų ES temomis naujos EK komandos, vakare įvyko...


Palangos elito vakare kilniam tikslui surinkta 20 995 eurų

"Palangos tilto" redakcija, 2019 12 02 | Rubrika: Miestas

Praėjusį šeštadienį, lapkričio 31 d. Lietuvos kurorto koncertų salėje vyko jau tradiciniu tapęs Palangos labdaros vakaras. Kaip ir kasmet į iškilmingą renginį susirinko verslo, politikos, meno bei pramogų pasaulio asmenybės ne tik iš Palangos, bet ir viso pajūrio.


„Banga“ išmetė „Palangą“ iš Lietuvos futbolo elito

"Palangos tilto" informacija, 2019 11 10 | Rubrika: Sportas

Šeštadienį, lapkričio 9 d., Klaipėdoje įvyko atsakomosios pereinamos rungtynės dėl teisės kitą sezoną žaisti Lietuvos A lygoje. Septintojoje pozicijoje elito komandų grupėje likusi „Palanga“ antrąjį kartą susitiko su antrąją vietą I lygoje užėmusia Gargždų „Banga“.


Palangos kultūros ir jaunimo centro šokių ansamblis „Bočiai“, vadovaujamas Janinos Serapinienės, liepos 17-22 dienomis dalyvavo Vengrijoje vykusiame tarptautiniame folkloro festivalyje „Keliaujantis“. Tai – didžiausias folkloro festivalis Vengrijoje, šiemet surengtas jau 19-tąjį kartą. 


Ar paramos ir labdaros Palangoje nėra kam... padalinti?

Eglė PALUBINSKAITĖ, 2015 12 03 | Rubrika: Miestas

Artėjant didžiausioms metų šventėms vis dažniau – ir, ko gero, įkyriau – esame kviečiami ir raginami aukoti įvairių labdaros ir gerumo akcijų metu, tuomet renkamos lėšos vaikams, sunkiai besiverčiančioms šeimoms, onkologiniams ligoniams ir visiems, kuriems reikia vienokios ar kitokios pagalbos. Palangiškiai noriai aukoja, bet, pasirodo, kad surinktos...


Vakar vykusiame neeiliniame Palangos miesto savivaldybės posėdyje, sušauktame dėl sausio 31-ąją opozicijos iniciatyva išbrauktų Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus rengtų sprendimų projektų svarstymo, opozicijai priklausantis Tarybos narys Aleksandras Jokūbauskas viešai metė kaltinimus, neva Savivaldybėje esama „elito“, o kiti Tarybos nariai turi...


„Coca-Colos“ labdaros karavanas apsilankė ir Palangoje

Palangos kultūros centro direktorius Nerijus Stasiulis, 2010 12 19 | Rubrika: Miestas

Gruodžio 15 dieną Palangos Baltijos jūros šalių Kalėdų alėjoje svečiavosi A. Adamkienės labdaros fondo ir kompanijos „Coca – Cola“ jau vienuoliktą kartą organizuojamas Kalėdų karavanas. Šiais metais labdaros karavanas važiuodamas per Lietuvą rinko aukojamą sportinį inventorių, kurį vėliau padovanos 14 kaimo mokyklų. Džiugu, kad Kalėdų Senelį, atvykusį su vienu iš šviesos instaliacijomis...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius