Palangos LIONS moterų klubas labdaros renginyje „Sapnuok baltai“ surinko 8 218 eurus (FOTO GALERIJA)

Linas JEGELEVIČIUS, 2021-10-31
Peržiūrėta
2121
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos LIONS moterų klubas labdaros renginyje „Sapnuok baltai“ surinko 8 218 eurus (FOTO GALERIJA)

Palangos LIONS moterų klubas gerumo ir šilumos kupiname labdaros renginyje „Sapnuok baltai“, kuris įvyko spalio 16 dieną Kurhauze, surinko 8 218 eurus.

„Kaip panaudosime surinktas lėšas, nuspręsime pirmą lapkričio ketvirtadienį, kai Palangos LIONS klubas susirinks į susirinkimą,“ – „Palangos tiltui“ sakė Jūratė Skersienė, naujoji Palangos LIONS klubo prezidentė.

„Jeigu bus gauti (pagalbos) prašymai, klubo taryba spręs ir tada bus priimti sprendimai. Dabar prasideda gražių ir prasmingų darbų metas,“ – sakė J. Skersienė.

Anot jos, kaip bus panaudotos surinktos lėšos, bus informuota ir kurorto visuomenė, ir aukojusiesieji.

 Vakaro metu surinktos lėšos paprastai yra skiriamos neįgaliems Palangos miesto vaikams bei klubo globojamoms šeimoms.

„Mūsų vizija yra tokia pati, kaip ir visų LIONS klubų Lietuvoje: būti altruistinės pagalbos pavyzdžiu savo bendruomenei. Džiugu, kad prie šios nuostabios veiklos prisijungia vis daugiau Palangos moterų,“ – sakė J. Skersienė.

Palangos LIONS jau veikia 13 metų.

„Sapnuok baltai“ vakaro programoje „Laiko malūnai“ buvo ypatinga žodžio ir muzikos vienovė, jungusi epinės Kazio Borutos apysakos „Baltaragio malūnas“ fragmentus ir legendinės lietuvių populiariosios muzikos, dainuojamosios poezijos bei pasaulio kompozitorių melodijas. 

Žodį ir muziką ant „Laiko malūnų“ sparnų supo išradingoji režisierė Eglė Storpirštienė, legendinė aktorė Vaiva Mainelytė, pianistė Eglė Kasteckaitė ir Vilniaus tango teatro vokalistė Egidija Mačiulytė.

Norintieji prisidėti prie LIONS gerų darbų, kviečiami pervesti į LIONS sąskaitą LT23 7044 0600 0625 5117, SEB bankas.

 

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos LIONS moterų klubas nuoširdžiai kviečia jus į jau penkioliktą kartą organizuojamą ir tradicija tapusį kalėdinį labdaros vakarą „Sapnuok baltai“. Renginys vyks gruodžio 9 d. (šeštadienį), 18 val., Palangos kurhauze (Grafų Tiškevičių al. 1).
Savaitgalį Palangoje vykęs, jau tradiciniu tapęs, labdaros renginys „Vilties žvaigždė“ subūrė pajūrio elito atstovus.


Kaip ir kiekvienai metais, Palangos Lions moterų klubas organizuoja tradicinį labdaros vakarą „Sapnuok baltai“, į kurį Palangos gyventojus kviečia jau 15-liktą kartą.


Palangos LIONS moterų klubas gerumo ir šilumos kupiname labdaros renginyje „Sapnuok baltai“, kuris įvyko spalio 16 dieną Kurhauze, surinko 8 218 eurus.


Palangos Lions moterų klubas kviečia sudalyvauti gerumo ir šilumos kupiname renginyje „Sapnuok baltai“, kuris vyks spalio 16 d. 18.00 val. Kurhauzo koncertų salėje (Grafų Tiškevičių al.1, Palanga). Vakaro metu surinktos lėšos bus skiriamos neįgaliems Palangos miesto vaikams bei Klubo globojamoms šeimoms.


Penktadienio vakarą į Kurhauzą rinkosi šventiškai pasidabinę palangiškiai ir svečiai iš kitų miestų, savo apranga išsiskiriantys įvairių „Lions“ klubų atstovai, žinomi verslo, kultūros, meno ir sporto žmonės – visi, kas priėmė Palangos moterų „Lions“ klubo kvietimą ir nutarė prisidėti prie štai jau aštuntąjį kartą...


Septintus metus skaičiuojantis Palangos moterų Lions klubas globoja Palangos „Baltijos“ pagrindinėje mokykloje besimokančius neįgaliuosius vaikus bei remia Palangos Dienos centrą, taip pat skiria paramą sunkiausiai sergantiems Palangos miesto vaikams, kasmet rengia įvairias labdaros akcijas bei vakarus, kurių metu renkamos lėšos tiems, kuriems labiausiai reikia mūsų...


Praėjusį penktadienį į kavinę „Floros simfonija“ gausiai rinkosi jau ketvirtojo Palangos moterų klubo „Lions“ rengiamo labdaros vakaro „Sapnuok baltai“ svečiai, kurie šiais metais buvo itin dosnūs. „Lions“ remiamoms palangiškių šeimoms, auginančioms vaikus su negalia, vakaro metu suaukota per 10 tūkstančių litų –...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius