Palangos futbolininkai pergalių sieks su žinomu treneriu priešaky

Rasa GEDVILAITĖ, 2011-05-03
Peržiūrėta
483
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos futbolininkai pergalių sieks su žinomu treneriu priešaky

Sportas – daugelio žmonių silpnybė. Panašu, jog ši silpnybė nesvetima ir ne per seniausiai susikūrusios kurorto futbolo komandos žaidėjams bei, žinoma, jų treneriams. Palangos vyrų futbolo komanda, panašu, jog nusiteikusi ryžtingai, sezoną pradėjo sėkmingai – įveikė komandą „Sakuona Klarksonas“ (Plikiai). Vyriausiasis treneris Rimantas Skersys, patikino, jog komandoje atmosfera – išties labai gera, visi nusiteikę siekti aukščiausių rezultatų, vadinasi, startas padarytas labai geras, betrūksta noro ir siekti savų pergalių bet kokia kaina. O ir pats treneris – patirties nestokojantis futbolininkas, savo gyvenimo neįsivaizduojantis be šios sporto šakos.

 

Nori ir gali

Nusipelnęs futbolo treneris R.Skersys atvyko palangiškių treniruoti iš Klaipėdos. Kaip papasakojo treneris, negalėjo atsispirti kurorto futbolo klubo prašymui, tad ėmėsi šio darbo. Komanda – jauna, ką tik ėmusi žengti tikslingu keliu, būtent tai R.Skersys pastebėjo ir nepabijojo treniruoti šių perspektyvių sportininkų.

„Sportininkai privalo būti nusiteikę siekti geriausių rezultatų. Nesvarbu, jog Palangos futbolo komanda dar naujokė, dabar žaidžiam antroje lygoje, juk visi nuo to pradėjo“, - pastebėjo treneris, ketindamas išugdyti puikią futbolininkų kartą.

Kaip papasakojo žinomas sportininkas, į Palangos komandą didelių konkursų ir nebuvo, visi, kurie gali ir nori, buvo priimti. Vos keletas žaidėjų yra ne iš Palangos, tačiau branduolį sudaro būtent vietiniai žaidėjai, savo žinias išugdę Palangos sporto centre.

 

„Ryški“ biografija

Pats treneris R.Skersys visą savo gyvenimą paskyrė futbolui. Ilgas ir sėkmingas jo nueitas kelias tikslo link, tad ko išmokyti patyręs treneris turi. Savo sportinį kelią R.Skersys pradėjo Klaipėdos miesto sporto mokykloje, o vis tobulėjant gabus jaunuolis buvo kviečiamas į įvairias savo amžiaus grupės Lietuvos rinktines. 1977 metais R.Skersys tapo Tarybų Sąjungos specializuotų sporto mokyklų čempionu. Tais pačiais metais perspektyvus žaidėjas buvo pakviestas į meistrų komandą „Atlantas“. Po poros metų dabartinis treneris išvyko mokytis į Kauno kūno kultūros institutą, o baigęs mokslus vėl grįžo į „Atlanto“ komandą. Būtent su šia komanda buvo iškovota teisė rungtyniauti TSRS I lygos čempionate.

Šio žaidėjo pėdsakų esama ir kitose komandose – jis žaidė Kretingos „Minijos“ vienuolikėje, visiems drauge tapus Lietuvos II lygos čempionais, taip pat rungtyniavo uostamiesčio „Granito“ komandoje. Nuo 1989 metų ėmė dirbti Klaipėdos futbolo mokykloje. „Baigęs žaist profesionalųjį futbolą, pasirinkau trenerio kelią“, - patvirtino patirties nestokojantis treneris, jau padėjęs ne vienai jaunųjų futbolininkų kartai. Daugiau nei 10 metų jis buvo Lietuvos U-17 ir U-19 rinktinių treneriu, taip pat vadovavo Lietuvos futbolo A lygos debiutantei – „FC Klaipėda“. Puikių rezultatų tikisi ir palangiškiai, o kad tokių bus, jau parodė pirmosios sezono rungtynės. Palangiškių komanda, rezultatu 3:2 nugalėjo Plikių komandą „Sakuona-Klarksonas“.

 

Palanga taip pat verta geros komandos

„Mane tenkina žmonių noras žaisti, išties gerai jaučiuosi komandoje, nes geras, draugiškas kolektyvas suburtas“, - pasakojo apie esančią atmosferą Palangos vyrų futbolo treneris, patvirtinęs, jog ir sąlygos Palangoje žaisti kuo palankiausios. Pasak jo, visas pasaulis žaidžia futbolą, Palanga – taip pat verta turėti gerą komandą. Juo labiau, jog kurį laiką čia jos ir nebuvo. Ankstesniais metais Palangos futbolo klubas „Gintaro“ pavadinimu dalyvaudavo Lietuvos pirmenybėse ir pritraukdavo daug sirgalių į stadioną. Buvo ilga pertrauka ir šiemet futbolo komanda atgijo „FK Palanga“ pavadinimu.

„Komandos amžiaus vidurkis – 20-23 metai, visi jauni, perspektyvūs žaidėjai, pasiryžę dirbti“, - pakomentavo treneris, tad panašu, jog tolimesniu sėkmės keliu žengti nebus itin sudėtinga.

 

Pirmosios rungtynės sėkmingos

Praėjusį šeštadienį pirmosiose sezono varžybose Palangos futbolo komandai teko susitikti su Plikių komanda ir kaip jau buvo minėta, laimėjo. Pirmą įvartį, 17 minutę pelnė Artūras Šėgžda, o po trijų minučių  dar vieną komandai padovanojo Andrius Paulauskas, tad pirmasis kėlinys baigėsi palangiškių naudai, rezultatu 2:1. Priešininkai įmušė įvartį kėlinio pabaigoje.

Antrame kėliny rezultatą priešininkams pavyko išlyginti, tačiau neilgam, visgi atkaklaus žaidimo dėka palangiškiams pavyko pelnyti dar vieną įvartį – jį įmušė 59 minutę Marselis Balasanov.

Gegužės 7 dieną palangiškiai vyks į Naująją Akmenę, kur susitiks su jų vietine komanda – N.Akmenės SC komanda.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Atleistas Palangos futbolo klubo "Palanga" treneris

"Palangos tilto" informacija, 2019 09 24 | Rubrika: Sportas

FK „Palanga“ išsiskyrė su vyriausiuoju klubotreneriu iš Baltarusijos, Viačeslavu Geraščenka. Iki sezono pabaigos komandai vadovaus buvęs trenerio asistentas Algimantas Briaunys. „Nesutapo požiūriai į komandos vystymą“, – išsiskyrimo priežastis nurodė klubo direktorius T.Laucius. Specialistas iš Baltarusijos į Palangą atvyko...


Šiandien Marius Kiltinavčius, Palangos reprezentacinio krepšinio klubo „Kuršiai“ vyriausiasis treneris, vaikšto pakelta galva: su 11 pergalių ir 4 pralaimėjimais kurorto krepšininkai rikiuojasi Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) turnyrinės lentelės viršuje, o komandos puikus žaidimas įkvepia naujoms pergalėms


Palangos „BC Palanga“ ekipa kartu su krepšinio naujienų puslapiu „BasketDream.lt“ tęsia 2016/2017 metų sezono komandos pristatymą. Šį kartą pasikalbėjome su vienu iš vyriausių ekipos žaidėju Antanu Montrimavičiumi. 29 metų 199 cm ūgio puolėjas pasidalino mintimis apie sezono pradžioje iškilusias problemas, klubo vadovų suteiktą...


Palangos „BC Palanga“ ekipa kartu su krepšinio naujienų puslapiu „BasketDream.lt“ tęsia 2016/2017 metų sezono komandos pristatymą. Šį kartą apie artėjantį sezoną, komandos jaunimą ir unikalumą kalbėjo 64 metų specialistas, „BC Palanga“ fizinio rengimo treneris Arvydas Dočkus. Gerai Lietuvoje žinomas treneris Palangos klube dirba jau nuo 2011...


Nors iki šių metų Europos krepšinio čempionato starto liko dar daug laiko, vyriausiasis Lietuvos rinktinės treneris Jonas Kazlauskas kartu su savo asistentais ir krepšinio federacijos atstovais jau dėlioja nacionalinės rinktinės maršrutą būsimų pergalių link.


Dar visai neseniai, praėjusių metų spalio mėnesį, įkurta Palangos futbolo mėgėjų komanda „Irenita“, surinkusi geriausius futbolininkus bei pakvietusi trenerius Marsel Balasanov ir Gvidą Jušką, nusprendė dalyvauti Klaipėdos apskrities salės futbolo čempionate, kuriame dalyvavo dvylika stipriausių apskrities komandų.


Palangos sporto centro jaunieji futbolininkai (treneris Arūnas Macius), gimę 2002–2003 metais, sėkmingai baigė Lietuvos mokinių 2014/2015 metų futbolo 9x9 čempionato Vakarų regiono pirmo rato varžybas.


„Nykštuko“ komanda – vėl salės futbolo čempionai

„Palangos tilto” informacija, 2013 02 14 | Rubrika: Sportas

Praėjusį penktadienį Palangos sporto centro sporto salėje finišavo visą mėnesį vykęs tradicinis atviras salės futbolo mėgėjų turnyras Palangos sporto centro taurėms laimėti. Pirmąją vietą jau ne pirmą kartą iškovojo ir pernai metų čempionų titulą apgynė komanda „Nykštukas“.


Sportas – daugelio žmonių silpnybė. Panašu, jog ši silpnybė nesvetima ir ne per seniausiai susikūrusios kurorto futbolo komandos žaidėjams bei, žinoma, jų treneriams. Palangos vyrų futbolo komanda, panašu, jog nusiteikusi ryžtingai, sezoną pradėjo sėkmingai – įveikė komandą „Sakuona Klarksonas“ (Plikiai). Vyriausiasis treneris Rimantas Skersys, patikino, jog komandoje atmosfera – išties...


„Naglio“ komandą papildė naujas treneris

Rasa GEDVILAITĖ, 2009 11 01 | Rubrika: Miestas

Palangos krepšinio komandos „Naglis“ nariai plačiai atvėrė duris naujajam treneriui Gediminui Petrauskui, kuris krepšininkus treniruoja jau savaitę.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius