Palangos kredito unija pavasarį pasitinka su naujomis paslaugomis ir veiklomis

Palangos tiltas, 2016-03-03
Peržiūrėta
1889
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos kredito unija pavasarį pasitinka su naujomis paslaugomis ir veiklomis

Palangos kredito unija 2016 metus pradėjo su pozityvia nuotaika ir geromis naujienomis – unija kviečia gyventojus šį pavasarį investuoti ir pasidėti indėlį geriausiomis sąlygomis į Palangos kredito uniją. Be to, unija toliau plečia paslaugų spektrą, gerina veiklos rezultatus su priskirtu laikinu atstovu ir š. m. kovo 14 d. 16.30 val. kviečia narius į visuotinį narių susirinkimą.
„2016 m. vasarį Lietuvos bankas panaikino kredito unijai ankstesnę poveikio priemonę, todėl  šiuo metu vėl  galime  teikti indėlių ir kitų grąžintinų lėšų priėmimo iš neprofesionalių rinkos dalyvių – fizinių asmenų finansinę paslaugą, tai yra priimti indėlius. Šiuo tikslu taikome net 1 proc. palūkanų terminuotiesiems ir taupomiesiems indėliams pasidėti. Daugiau informacijos apie šią paslaugą galime suteikti kiekvienam apslankiusiam kredito unijoje ar paskambinusiam tel. nr. 8460 53553“, - teigia Palangos kredito unijos administracijos vadovė Sandra Garjonytė.
Nuo naujųjų metų Palangos kredito unijoje taip pat teikiama nauja paslauga – pinigų pervedimai vienodomis sąlygomis tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Su šia naujove pasikeitė ir pinigų pervedimų forma, su kuria susipažinti unijų nariai gali apsilankę kredito unijos internetinėje bankininkystėje.
Pasak Palangos kredito unijos vadovės, šiomis naujovėmis unijos veikla neapsiribojo – kredito unijai Lietuvos bankas paskyrė laikiną atstovą veiklai, kurio pagalba tikimasi kuo greičiau užtikrinti unijos didžiausios paskolos rodiklio vykdymą, sėkmingą kredito unijos jungimąsi su Pajūrio kredito unija ir „Memelio taupomąją kasa“ ir kitus veiklos rezultatus. Laikinuoju atstovu yra paskirta Lietuvos centrinė kredito unija, kuri vienija, prižiūri ir teikia informacinių technologijų, finansines ir kt. paslaugas 61 šalies kredito unijai.
Daugiau naujovių apie Palangos kredito unijos veiklą administracijos vadovė Sandra Garjonytė kviečia išgirsti apsilankant unijos visuotiniame narių susirinkime, kuris vyks kovo 14 d. 16.30 val. unijos patalpose, esančiose Ganyklų g. 6, Palangoje. „Čia galėsite gyvai užduoti klausimus ir iš pirmų lūpų išgirsite objektyvią, realius faktus atspindinčią informaciją.“ – patikino S. Garjonytė.
Nesusirinkus pirmajam susirinkimui, pakartotinis eilinis visuotinis narių susirinkimas bus šaukiamas š.m. kovo 21 d. 12:00 val. viešbutyje „Amberton Green Apartments“, adresu M. Valančiaus g. 1, Palangoje (šalia Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios).

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Pranešame, kad 2023 m. balandžio 21 d. 15.15 val. Palangos kredito unijos patalpose, adresu Ganyklų g. 6, Palanga, šaukiamas eilinis visuotinis Palangos kredito unijos narių susirinkimas.


Palangos kredito unija (PKU) siūlo 2.5 procento metines palūkanas.


Palangos kredito unija (PKU) su nerimu stebėjo beveik COVID-19 uždarytą Palangą kovą ir balandį – ne vienas smulkiojo verslo atstovas paprašė „kredito atostogų“, tačiau gegužė ir ypač birželis Sandrą Garjonytę, PKU valdybos narę ir pirmininkę, nuteikia optimistiškai. „Vis daugiau sulaukiame užklausų ir paskolų paraiškų, kuriose prašoma...


Palangos kredito unijos nariai išrinko naujus unijos vadovus, stebėtojų tarybos, paskolų komiteto narius ir antrai kadencijai perrinko unijos pirmininkę Sandrą Garjonytę. Pakartotinis kredito unijos visuotinis narių susirinkimas vyko kovo 21 d. Palangoje.


Palangos kredito unija 2016 metus pradėjo su pozityvia nuotaika ir geromis naujienomis – unija kviečia gyventojus šį pavasarį investuoti ir pasidėti indėlį geriausiomis sąlygomis į Palangos kredito uniją. Be to, unija toliau plečia paslaugų spektrą, gerina veiklos rezultatus su priskirtu laikinu atstovu ir š. m. kovo 14 d. 16.30 val. kviečia narius į visuotinį narių...


Palangos kredito unija (PKU) šiais, jau praeinančiais metais toliau kuopėsi nuo buvusių vadovų palikimo. Akylai stebima finansinių institucijų prievaizdo- Lietuvos Banko- PKU 2015-aisiais Palangos KU daug dėmesio skyrė tolimesniam nuostolių mažinimui ir finansinių paslaugų plėtrai. Naujieji Metai šalies kredito unijoms žada naujovių - Palangos KU viliasi, kad unijos...


Lietuvos centrinė kredito unija drauge su 13 kredito unijų, tarp jų ir Palangos kredito unija bei sporto komentatoriaus Roberto Petrausko komanda Vaikų finansinio švietimo savaitei suorganizavo edukacinį renginių ciklą. Daugiau nei 400 moksleivių iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių susikovė protų mūšyje „Neslėpk žinių, ateik į protų mūšį!“....


Kai prieš kelerius metus Šventosios verslininkui Gintautui Rekašiui, labiausiai žinomam kaip restorano „Paršelio rojus“ savininkui, prireikė paskolos verslui diversifikuoti – vystyti apgyvendinimo paslaugų verslą – didieji bankai jam atsuko nugarą. „Nesmagiai pasijutau. Pagrindinę įmonės sąskaitą laikau viename dideliame banke jau...


Daugelis tų pačių  finansinių paslaugų komerciniuose bankuose yra apmokestinamos keletą kartų brangiau nei kredito unijose. Palangos kredito unija išlaiko prieinamus finansinių paslaugų mokesčius miesto ir aplinkinių rajonų gyventojams.


Ar Palangos kredito unija (PKU) vis labiau patiria sunkumų, apie kuriuos jos naujieji vadovai linkę nutylėti? PKU administracijos vadovas Vytenis Tomkus pripažįsta, kad pernai patyrusi nuostolių, unija ir šiais metais dar visiškai neatsigavo. „Taip, praradome nemenką pinigų sumą „Snore“, taip pat Graikijos vertybinių popierių obligacijos, į kurias unija yra...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius