,,Palangos“ krepšininkai svečiavosi Senojoje gimnazijoje

Palangos tiltas, 2014-11-20
Peržiūrėta
530
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

,,Palangos“ krepšininkai svečiavosi Senojoje gimnazijoje

Jau daug metų Palangos geriausi krepšininkai, žaidžiantys Lietuvos nacionalinėje krepšinio lygoje, apsilanko Senojoje gimnazijoje.
Ypač malonu buvo pasimatyti su baigusiais ir garsinusiais šią mokyklą krepšininkais – Adomu Drungilu, Eriku Kubiliumi. Pastarasis žaidėjas labai daug prisidėjo, kad Palangos senoji gimnazija taptų 2013/2014 m. Lietuvos moksleivių krepšinio lygos ,,Manija“ MRU taurei laimėti ir Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų „Basketnews.LT“ taurės čempionais.
Lapkričio 17-osios popietę senosios gimnazijos salėje užvirė smagi kova tarp gimnazistų ir Palangos „Palanga“ krepšininkų. Trejuose sporto šakose buvo žaidžiama po 10-ties minučių kėlinuką.
Salės futbolo rungtynėse užfiksuotos draugiškos lygiosios – 3:3, krepšinio aikštelėje nenugalimi buvo NKL varžovus drebinantys „Palangos“ sportininkai (37:26), o tinklinio sete pergalę pavyko „išplėšti“ gimnazistams – 25:23.
Abi komandos pasikeitė prizais, dovanėlėmis – krepšininkai padovanojo komandos fanų marškinėlius, bilietus į rungtynes, komandos plakatus su „Palangos“ žaidėjų parašais, – ir, žinoma, gerą nuotaiką. Palangos BC „Palanga“ krepšininkai pasižadėjo, kad ir ateityje mielai bendraus su Palangos senąja gimnazija, bus pavyzdžiu jauniesiems sportininkams ir mėgstantiems aktyvų laisvalaikį. Šiuo metu gimnazijoje mokosi trys „Palangos“ krepšinio klubo nariai.
Palangos senoji gimnazija dėkoja kurorto krepšinio klubui, treneriams Pauliui Barkui ir Regimantui Juškai bei jų treniruojamiems vyrams už puikias akimirkas, gražų ir šaunų, aktyvų bendravimą su kurorto vyresniaisiais moksleiviais. Linkime Palangos BC „Palanga“ didžiulės sėkmės NKL rungtynėse ir pažadame gausinti sirgalių gretas!

Ramūnas DZIMIDAS
Kūno kultūros mokytojas

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Per visų dalykų pamokas susitelkti į kurią nors kultūros epochą Palangos senojoje gimnazijoje jau tampa tradicija. Tiesa, ji dar nauja, prasidėjo tik praėjusiais metais. Pernai gimnazistai kartu su mokytojais tyrinėjo antikos, viduramžių ir Renesanso epochas. Šiemet paskutinę lapkričio savaitę mokiniai ,,lankėsi’’ baroko epochoje. Patirtis rodo, kad per visas pamokas...


"Sniego gniūžtės“ veikla Palangos senojoje gimnazijoje

"Palangos tilto" redakcija, 2020 02 14 | Rubrika: Jūros vaikai

Sausio 17-19 dienomis Palangos senojoje gimnazijoje vyko Lietuvos jaunimo sąjungos „Žingsnis“ organizuojama prevencinė programa „Sniego gniūžtė“ (SG).


Kovo 8-9 dienomis Palangos senojoje gimnazijoje vyko Lietuvos mokinių prancūzų kalbos olimpiada ir konkursas. Olimpiadoje dalyvavo III ir IV gimnazinių klasių mokiniai, o konkurse „Je parle français et toi?“ – 7 klasių prancūzakalbiai. Visi 72 mokiniai į šalies etapą pateko sėkmingai įveikę II-ąjį (rajoninį) turą – atlikę rašymo bei kalbėjimo...


Tinklinio turnyras Palangos senojoje gimnazijoje

"Palangos tilto" informacija, 2019 02 26 | Rubrika: Sportas

Tinklinio turnyras „Geltona, žalia, raudona”, skirtas Vasario 16-ajai paminėti, vyko Palangos senojoje gimnazijoje. Tapo tradicija, jog sportinius renginius, kuriuose telkiama Palangos miesto bendruomenė, organizuoja patys gimnazistai – grupė „Sportas netrukdo mokslui, mokslas netrukdo sportui”. Jaunuoliai nori draugauti, sportuoti, būti matomais ir veikliais.


Karjeros diena Palangos senojoje gimnazijoje

"Palangos tilto" informacija, 2019 02 10 | Rubrika: Jūros vaikai

Kokią ugdomosios veiklos kryptį rinktis III gimnazijos klasėje? Kokią profesiją ar veiklą pasirinkti baigus mokyklą? Tai klausimai, kurie dažnai kyla I-II ir III-IV klasių gimnazistams. Būtent sausio mėnesio 24 dieną Palangos senojoje gimnazijoje vykę Karjeros dienos renginiai ne tik pateikė gimnazistams informacijos apie įvairias profesijas, bet ir paskatino pirmiausia pažinti save ir...


Palangos senojoje gimnazijoje „siautė“ matematikos ,,bacila“ – vyko tradicinė matematikos savaitė. Ji prasidėjo gimnazistų viešnage Gargždų ,,Vaivorykštės“ gimnazijoje, kur vyko respublikinė konferencija ,,Matematika už lango”. Joje IID klasės mokinys Dovydas Žemaitaitis (mokytoja Aušra Ševeliova) skaitė pranešimą...


Palangos senojoje gimnazijoje vyko Karjeros ir verslumo ugdymo diena. Ugdymo karjerai konsultantės Jūratės Vaišvilės ir direktoriaus pavaduotojos ugdymui Jolitos Vaičiulienės iniciatyva mokiniai buvo pakviesti klausyti motyvacinių ir informacinių paskaitų, turėjo galimybę pateikti klausimus ir konsultuotis asmeniškai.


Palangos senojoje gimnazijoje lankėsi Lietuvos Respublikos Seimo narys Paulius Saudargas, Rytų Europos studijų centro analitikas Linas Kojala ir Seimo nario P. Saudargo padėjėja-sekretorė Eglė Švabauskienė. Visi jie dalyvavo ekspedicijoje „Karlagas 15“, skirtoje 70-osioms lietuvių tremties į Kazachstaną metinėms paminėti.


Jau daug metų Palangos geriausi krepšininkai, žaidžiantys Lietuvos nacionalinėje krepšinio lygoje, apsilanko Senojoje gimnazijoje.


Palangos senojoje gimnazijoje sklandė Laisvės dvasia

Dalia RAKAUSKIENĖ Palangos senosios gimnazijos mokytoja, 2013 03 14 | Rubrika: O man ne dzin

Kovo 11-oji Palangos senojoje gimnazijoje pažymima netradiciškai. Jau devinti metai gimnazistai ir kūno kultūros mokytojai organizuoja sveikatingumo žygį-krosą „Palangos senoji gimnazija – Prezidento ąžuolas”.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius