Palangos oro uostas atsinaujina: didėja neapmuitintų prekių parduotuvių plotai ir prekių asortimentas keleiviams

Palangos tiltas, 2023-07-05
Peržiūrėta
874
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos oro uostas atsinaujina: didėja neapmuitintų prekių parduotuvių plotai ir prekių asortimentas keleiviams

Iš Palangos oro uosto skrendantiems keleiviams nuo šiol bus siūloma daugiau patogumų – atnaujintos abi keleivių terminale esančios neapmuitintų prekių (angl.: „duty free“) parduotuvės bei praplėstos jų erdvės. Palangos oro uoste esančių „duty free“ parduotuvių plotas išsiplėtė beveik pusantro karto ir dabar sudaro per 180 kv. metrų. Taip pat išaugo siūlomų prekių asortimentas bei pasirinkimų įvairovė. 

„Atsinaujinimą lėmė mūsų atliktos lankytojų srautų analizės išvados, siekis pritaikyti gerąsias praktikas iš kitų oro uostų ir nuolatinės pastangos kurti geresnę patirtį keleiviams. Siekiame didinti Palangos oro uosto patrauklumą ir šios permainos prie to prisidės. Dabar pajūrio oro uoste į akis krenta modernūs dizaino sprendimai, šiuolaikiškos interjero detalės, o parduotuvėse bus galima rasti didesnį prekių pasirinkimą. Be to, keičiasi parduotuvių prekės ženklas – „Global Travel Supply“ tampa „Global Travel Retail“, – komentuoja Gintarė Norvilaitė-Tautevičė, Lietuvos oro uostų komercijos departamento vadovė. 

Praėję patikrą oro uoste Šengeno zonos skrydžių keleiviai iškart ras naują modernaus dizaino parduotuvę, kurios asortimentas suformuotas atsižvelgiant į populiariausius klientų pasirinkimus ir papildomus pageidavimus. Išplėstą prekių įvairovę turėtų įvertinti ir ieškantys unikalių lauktuvių artimiesiems, ir norintys tiesiog pasilepinti apsipirkimu prieš savo kelionę. Naujovių taip pat netrūks ir ne Šengeno zonos keleiviams skirtoje parduotuvėje – čia atrinkti geriausi pasiūlymai, atsižvelgiant į tai, ko gali prireikti paskutinę minutę.

G. Norvilaitės-Tautevičės teigimu, atnaujintas parduotuvių interjeras Palangos oro uosto laukimo salėms suteikia daugiau vizualinio vientisumo. Šiuo metu pas veikiančius partnerius dominuojančios juodai dažyto metalo ir medžio detalės apjungia skirtingas erdves ir padeda sukurti aplinkos dermę. 

Dvi „duty free“ parduotuves Palangos oro uoste valdo bendrovė „GTS Palanga“. Nuomos sutartis penkerių metų laikotarpiui su įmone pasirašyta praėjusiais metais. 

Lietuvos oro uostų duomenimis, šiemet Palangos oro uostas turėtų aptarnauti beveik 300 tūkst. keleivių. 

Daugiau naujienų - Lietuvos oro uostų svetainėje

Bendraukime Twitter arba Linkedin

Tadas Vasiliauskas
Lietuvos oro uostai
Atstovas žiniasklaidai

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Iš Palangos oro uosto skrendantiems keleiviams nuo šiol bus siūloma daugiau patogumų – atnaujintos abi keleivių terminale esančios neapmuitintų prekių (angl.: „duty free“) parduotuvės bei praplėstos jų erdvės.


Geros žinios: teritorijos Kretingos gatvėje įveiklinimo darbai tęsiasi, metų pabaigoje turėtų prasidėti ir naujos statybos. Tokia žinia penktadienį, balandžio 7 d., pasidalino Palangos meras Šarūnas Vaitkus. „Džiaugiuosi, kad statytojai, kurie įgyvendino naujosios Palangos autobusų stoties ir prekybos centro prie jo projektą, tęsia savo sumanymą imtis teritorijos prie autobusų stoties...


Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ pradeda kampaniją „Mes mažiname kainas“, skirtą sušvelninti infliacijos įtaką maisto produktų kainoms.


Nauja mokslo metų pradžia jau visai čia pat, tad visi skuba pasirūpinti mokyklinių prekių krepšeliu.


Didžiausi apleistos žemės plotai išlieka Vilniaus Molėtų ir Utenos rajonuose. Palangoje, Neringoje ir Vilniuje jų beveik nėra.


Rugsėjo 6 dieną keleiviams ir orlaiviams vartus užvers Palangos oro uostas – nuo tos dienos jo teritorijoje darbuosis statybinė technika. Vos per maždaug pusantro mėnesio ketinama modernizuoti pagrindinę oro uosto aerodromo infrastruktūrą: rekonstruoti oro uosto kilimo ir tūpimo, riedėjimo taką, rekonstruoti esamą peroną, atnaujinti inžinerines sistemas, apšvietimo sistemas.


„Pigu.lt“ atkeliauja į Palangą – nuo šiol visi pajūrio gyventojai ar čia atostogaujantys poilsiautojai prekybos centre internete įsigytas prekes galės atsiimti naujai duris atvėrusioje parduotuvėje ir prekių atsiėmimo punkte. Šis žingsnis padės užtikrinti dar didesnį įmonės klientų patogumą ir leis išvengti atostogas apkartinančių situacijų.


Palangoje ir Šventojoje teikiama maisto produktų, medikamentų, higienos ir (ar) kitų būtinų prekių nupirkimo ir (ar) pristatymo paslauga, pagalba sumokant mokesčius asmenims.


Įgyvendinant ES projektą „Kompleksinių paslaugų šeimai organizavimas ir teikimas Palangos miesto savivaldybėje“, be kitų paslaugų, teikiama ir nemokama maisto produktų, medikamentų, higienos ir (ar) kitų būtinų prekių nupirkimo ir (ar) pristatymo paslauga, pagalba sumokant mokesčius asmenims.  


Pavasarį Palangos gyventojams pristatyta apsipirkimo internetu paslauga „Barbora Express“ smarkiai plečia asortimentą. Nuo šiol, užsisakant maisto ir kitus kasdienio vartojimo produktus internetu, bus galima rinktis iš daugiau kaip 9 tūkst. skirtingų prekių. Asortimentas plečiamas visame „Barbora Express“ tinkle, siekiant patenkinti augantį paslaugos...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius