„Barbora Express“ didina asortimentą: Palangos gyventojai galės rinktis iš 7 kartus daugiau prekių

Palangos tiltas, 2020-11-10
Peržiūrėta
1886
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Barbora Express“ didina asortimentą: Palangos gyventojai galės rinktis iš 7 kartus daugiau prekių

Pavasarį Palangos gyventojams pristatyta apsipirkimo internetu paslauga „Barbora Express“ smarkiai plečia asortimentą. Nuo šiol, užsisakant maisto ir kitus kasdienio vartojimo produktus internetu, bus galima rinktis iš daugiau kaip 9 tūkst. skirtingų prekių. Asortimentas plečiamas visame „Barbora Express“ tinkle, siekiant patenkinti augantį paslaugos poreikį tarp regionų gyventojų ir užtikrinti saugų apsipirkimą kuo daugiau žmonių.

Karantino metu plėtrą į regionus įgyvendinusi elektroninė maisto ir kasdienių prekių parduotuvė „Barbora“ visose Lietuvos apskrityse esančiuose miestuose ir miesteliuose pristatė naują apsipirkimo būdą – užsisakyti prekes internetu, o pirkinių krepšelį atsiimti „Barbora Express“ pirkinių atsiėmimo stotelėse, esančiose parduotuvėse „Maxima“. Plėtrą paspartino mažesniuose miestuose bei miesteliuose išaugęs poreikis apsipirkti neišeinant iš namų ir su kuo mažiau kontaktų.

Nors po karantino dalis gyventojų grįžo į fizines parduotuves, nemažai jų ir toliau apsipirkimą vykdė elektroninėje erdvėje. Šiuo metu vėl stebimas greitas užsakymų per „Barbora Express“ augimas: spalio mėnesį užsakymų skaičius jau yra dukart didesnis nei buvo birželį, atšaukus karantiną. Staigus užsakymų augimas siejamas ir su sparčiai šalyje plintančiu COVID-19 – vis daugiau gyventojų ieško būdų kasdieniais produktais apsirūpinti saugiai.

„Matydami, augantį užsakymų per „Barbora Express“ skaičių ir suprasdami gyventojų poreikį saugiai įsigyti ne tik būtiniausių, bet ir jų pamėgtų maisto ir kasdienio vartojimo produktų, asortimentą nusprendėme gerokai išplėsti visoje Lietuvoje. Palangoje jis didėja 7 kartus. Asortimente atsirado ne tik didesnė įvairovė skirtingų konkretaus produkto prekės ženklų, bet ir naujų produktų. Tikimės, kad didesnė prekių įvairovė ir platesnis asortimentas suteiks galimybę Palangos gyventojams apsirūpinti visais reikalingais produktais ne tik taupant laiką, bet ir išvengiant rizikingų kontaktų“, - apie asortimento plėtrą kalba elektroninės maisto ir kasdienių prekių parduotuvės „Barbora“ direktorius Andrius Mikalauskas.

Pasak A. Mikalausko, Palangos pirkėjai jau susiformavo įprotį pirkti internetu. Jei pirmaisiais mėnesiais jie pirkdavo rečiau, tačiau formuodavo didesnius krepšelius, dabar „Barbora Express“ tapo įprastu kasdienio apsipirkimo būdu. Prie to prisidėjo ir sumažintas minimalus krepšelio dydis, kuris siekia 9,99 Eur. Tai leidžia gyventojams naudotis paslauga ir norint įsigyti tik būtiniausių greito vartojimo produktų, kaip pienas, duona ir pan.

Kartu primenama, kad pateikti užsakymą per „Barbora Express“ galima ir iš kito miesto.

„Visi turime vyresnių artimųjų, kuriems apsipirkimas internetu gali būti tam tikras iššūkis. Todėl raginame padėti savo artimiesiems – užsakyti maisto ir kitas kasdienes prekes į konkretų „Barbora Express“ prekių atsiėmimo punktą galima iš bet kurios Lietuvos vietos. Užsakius pirkinių tame pačiame ar kitame mieste gyvenantiems savo tėvams ar seneliams, tereikės jiems pranešti, kokiu metu jie galės prekes atsiimti „Maxima“ parduotuvėje esančioje pirkinių atsiėmimo stotelėje“, - pasirūpinti savo artimaisiais ragina „Barboros“ vadovas A. Mikalauskas.

Iš viso Lietuvoje veikia 39 „Barbora Express“ pirkinių atsiėmimo stotelės 36-iuose miestuose ir miesteliuose. Palangoje ji yra „Maxima“ parduotuvėje Klaipėdos g. 42.

"Barbora" info

 

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Nuo šių metų gegužės 1-osios pacientų, kuriems reikia endoprotezuoti sąnarius, laukia keli svarbūs pokyčiai. Naikinama nuostata, kad vyresni nei 65 metų žmonės negali būti įtraukiami į eilę gauti mechaninio tvirtinimo klubo sąnario endoprotezų.


Prie oro uostų įsikūrę gyventojai, gydymo, švietimo ir poilsio įstaigos galės gauti kompensacijų už išlaidas triukšmą mažinančioms priemonėms.


Iš Palangos oro uosto skrendantiems keleiviams nuo šiol bus siūloma daugiau patogumų – atnaujintos abi keleivių terminale esančios neapmuitintų prekių (angl.: „duty free“) parduotuvės bei praplėstos jų erdvės.


Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) primena, kad pakartotinio balsavimo metu balsuoti už savivaldybių merus teisę turės tik nuolatiniai savivaldybės gyventojai, savo gyvenamąją vietą konkrečioje savivaldybėje deklaravę ne vėliau kaip likus 60 dienų iki rinkimų. 


Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) primena, kad artėjančiuose savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose balsuoti už savivaldybių tarybas ir merus teisę turės tik nuolatiniai savivaldybės gyventojai, savo gyvenamąją vietą konkrečioje savivaldybėje deklaravę ne vėliau kaip likus 60 dienų iki rinkimų. 


Pagal pilną schemą nuo COVID-19 ligos paskiepyti ir šia liga persirgę gyventojai nuo šiol taip pat galės pasiskiepyti sustiprinančiąja vakcinos doze. Atnaujinta skiepijimo tvarka taip pat numato galimybę „Janssen“ vakcina pasiskiepijusiems gyventojams anksčiau gauti sustiprinančiąją tos pačios vakcinos dozę – tai padaryti jau galima ne po 120, o po 60 dienų.


Užpraeitą savaitę Palangoje buvo atidaryta pirmoji sezoninė „Rimi“ parduotuvė, o šią savaitę, birželio 3 d., duris atverė ir Šventojoje įsikūrusi šio tinklo parduotuvė. Atsižvelgdamos į pirkėjų poreikius šią vasarą sezoninės parduotuvės pasiūlys dar platesnį prekių asortimentą, pritaikytą kokybiškoms atostogoms pajūryje. Šią vasarą tikimasi didelio pirkėjų antplūdžio, todėl bus skiriamas...


Bendrovės „Šilkas“ poilsio namai Palangoje iškilo 1992 metais ir veikė vos kelis metus, po to buvo apleisti ir gamtos bei žmonių niokojami daugiau nei du dešimtmečius. Praėjusiais metais į pastatą vaiduoklį ryžosi investuoti nekilnojamo turto vystytojai „Reefo“ ir jau šią vasarą buvę poilsio namai taps prabangiu apartamentų projektu...


Pavasarį Palangos gyventojams pristatyta apsipirkimo internetu paslauga „Barbora Express“ smarkiai plečia asortimentą. Nuo šiol, užsisakant maisto ir kitus kasdienio vartojimo produktus internetu, bus galima rinktis iš daugiau kaip 9 tūkst. skirtingų prekių. Asortimentas plečiamas visame „Barbora Express“ tinkle, siekiant patenkinti augantį paslaugos...


Spalio 9 dieną Palangos senosios gimnazijos III-IV klasių mokiniai buvo pakviesti į susitikimą su ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto atstovais.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius