Palangos senojoje gimnazijoje įvyko viktorina „Kalbos turtai“

Palangos tiltas, 2017-02-27
Peržiūrėta
1554
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

IB klasės komanda, užėmusi I vietą.
IB klasės komanda, užėmusi I vietą.

Praėjusią savaitę, vasario 23 dieną, Gimnazijoje vykusi I klasių viktorina „Kalbos turtai“ – Gimtosios kalbos dienos paminėjimui skirtų renginių ciklo dalis. Kaip ir praėjusiais metais, renginyje dalyvavo ne tik gimnazijos I klasių, bet ir Palangos „Baltijos“ bei Vlado Jurgučio pagrindinių mokyklų komandos, viktoriną pradėjusios žaismingais prisistatymais. Toliau sekė žinių ir kūrybiškumo pareikalavusios užduotys: „Sudėliok patarlę“, „Kalbos šiukšlės“, „Žodžių grandinėles“ ir „Blic turnyras“. Komisija, kurią sudarė IV-okai gimnazistai, susumavusi rezultatus, skelbė nugalėtojus: I vieta atiteko IB klasės komandai, II vieta džiaugėsi ID, III vieta – IA klasės. Padėkų ir prizų, kuriuos įteikė gimnazijos pavaduotoja neformaliajam ugdymui Aurelija Jazbutienė, sulaukė ne tik komandos nugalėtojos, bet ir visi viktorinos dalyviai. Šio jau antrus metus vykusio renginio organizavimu rūpinosi IIIC klasės mokinės Kamilė Brazauskaitė ir Gintarė Bagdonaitė, kurias konsultavo lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Aušra Šeštokienė.

Gintarė BAGDONAITĖ
Palangos senosios gimnazijos IIIC klasė

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Spalio 15 dieną Palangos senojoje gimnazijoje vyko regioninė socialinių mokslų mokslinė konferencija žaismingu pavadinimu „Palangos šimtmečio labirintais“, skirta paminėti Palangos šimtmečiui. Ta proga mokyklos fojė eksponuojama Kurorto muziejaus ruošta Palangos istoriją atspindinti paroda, kurią visą savaitę iki konferencijos ir po jos galėjo apžiūrėti gimnazijos bendruomenė ir svečiai. 


"Sniego gniūžtės“ veikla Palangos senojoje gimnazijoje

"Palangos tilto" redakcija, 2020 02 14 | Rubrika: Jūros vaikai

Sausio 17-19 dienomis Palangos senojoje gimnazijoje vyko Lietuvos jaunimo sąjungos „Žingsnis“ organizuojama prevencinė programa „Sniego gniūžtė“ (SG).


Kovo 8-9 dienomis Palangos senojoje gimnazijoje vyko Lietuvos mokinių prancūzų kalbos olimpiada ir konkursas. Olimpiadoje dalyvavo III ir IV gimnazinių klasių mokiniai, o konkurse „Je parle français et toi?“ – 7 klasių prancūzakalbiai. Visi 72 mokiniai į šalies etapą pateko sėkmingai įveikę II-ąjį (rajoninį) turą – atlikę rašymo bei kalbėjimo...


Tinklinio turnyras Palangos senojoje gimnazijoje

"Palangos tilto" informacija, 2019 02 26 | Rubrika: Sportas

Tinklinio turnyras „Geltona, žalia, raudona”, skirtas Vasario 16-ajai paminėti, vyko Palangos senojoje gimnazijoje. Tapo tradicija, jog sportinius renginius, kuriuose telkiama Palangos miesto bendruomenė, organizuoja patys gimnazistai – grupė „Sportas netrukdo mokslui, mokslas netrukdo sportui”. Jaunuoliai nori draugauti, sportuoti, būti matomais ir veikliais.


Palangos senojoje gimnazijoje „siautė“ matematikos ,,bacila“ – vyko tradicinė matematikos savaitė. Ji prasidėjo gimnazistų viešnage Gargždų ,,Vaivorykštės“ gimnazijoje, kur vyko respublikinė konferencija ,,Matematika už lango”. Joje IID klasės mokinys Dovydas Žemaitaitis (mokytoja Aušra Ševeliova) skaitė pranešimą...


Palangos senojoje gimnazijoje vyko Karjeros ir verslumo ugdymo diena. Ugdymo karjerai konsultantės Jūratės Vaišvilės ir direktoriaus pavaduotojos ugdymui Jolitos Vaičiulienės iniciatyva mokiniai buvo pakviesti klausyti motyvacinių ir informacinių paskaitų, turėjo galimybę pateikti klausimus ir konsultuotis asmeniškai.


Praėjusią savaitę, vasario 23 dieną, Gimnazijoje vykusi I klasių viktorina „Kalbos turtai“ – Gimtosios kalbos dienos paminėjimui skirtų renginių ciklo dalis. Kaip ir praėjusiais metais, renginyje dalyvavo ne tik gimnazijos I klasių, bet ir Palangos „Baltijos“ bei Vlado Jurgučio pagrindinių mokyklų komandos, viktoriną pradėjusios žaismingais prisistatymais. Toliau...


Palangos senojoje gimnazijoje lankėsi Lietuvos Respublikos Seimo narys Paulius Saudargas, Rytų Europos studijų centro analitikas Linas Kojala ir Seimo nario P. Saudargo padėjėja-sekretorė Eglė Švabauskienė. Visi jie dalyvavo ekspedicijoje „Karlagas 15“, skirtoje 70-osioms lietuvių tremties į Kazachstaną metinėms paminėti.


Palangos senojoje gimnazijoje sklandė Laisvės dvasia

Dalia RAKAUSKIENĖ Palangos senosios gimnazijos mokytoja, 2013 03 14 | Rubrika: O man ne dzin

Kovo 11-oji Palangos senojoje gimnazijoje pažymima netradiciškai. Jau devinti metai gimnazistai ir kūno kultūros mokytojai organizuoja sveikatingumo žygį-krosą „Palangos senoji gimnazija – Prezidento ąžuolas”.


Dangaus turtai – dėka ženklų kalbos

Rasa GEDVILAITĖ, 2009 11 16 | Rubrika: Kultūra

Klausos negalią turintys pajūrio gyventojai visuomet turi užtarėją, kuris niekuomet neatsisako ištiesti pagalbos ranką jos trokštančiam. Gėrį ir nenusakomą šilumą skleidžiantis Vytautas Jurgis Lukšas yra žmogus, nepavargstantis visada išklausyti ir padėti likimo nuskriaustiesiems. Vienintelis Palangoje gyvenantis gestų kalbos vertėjas jau daug metų suteikia vilties kurtiesiems gyventi...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius