Sabonis: „Palangos sporto kompleksas atitinka krepšininkų lūkesčius“

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014-01-23
Peržiūrėta
1845
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Sabonis: „Palangos sporto kompleksas atitinka krepšininkų lūkesčius“

Antradienį Palangos miesto savivaldybėje lankėsi ir su kurorto vadovais susitiko Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidentas Arvydas Sabonis, LKF garbės prezidentas Vladas Garastas, LKF generalinis sekretorius Mindaugas Špokas, LKF vykdomojo komiteto narys Saulius Vilkas bei Lietuvos studentų krepšinio lygos prezidentas Rimantas Cibauskas.

Mero kabinete vykusio susitikimo metu Palangos meras Šarūnas Vaitkus svečiams pristatė statomą universalų sporto kompleksą – informavo, kokie darbai šiuo metu vykdomi, kada jie bus baigti, kokią sportininkams reikalingą įrangą planuojama įrengti sporto komplekse.

Meras informavo, jog universalaus sporto kompleksas bus baigtas statyti jau po keleto mėnesių – gegužės 2 d. Palangoje įvyks Sporto komplekso atidarymas. Ta proga kurorte planuojama surengti sporto renginį, ir, pasak Š. Vaitkaus, būtų puiku, jei tai būtų krepšinio varžybos, pavyzdžiui, Nacionalinės krepšinio lygos finalinės rungtynės.

Š. Vaitkus taip pat pabrėžė, jog Palangos savivaldybės tikslas – pasiekti, kad naujajame sporto komplekse vyktų kuo daugiau įvairių sporto renginių. Tad su LKF atstovais kalbėta apie galimybes, pastačius kompleksą, Palangoje rengti ne tik nacionalinių šalies rinktinių treniruotes, bet ir krepšinio varžybas.

LKF prezidentas A. Sabonis informavo, jog liepą į Palangą tradiciškai atvyks Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė, kuri pajūryje rengsis rugsėjį Ispanijoje vyksiančiam Pasaulio krepšinio čempionatui. Todėl, pasak A. Sabonio, krepšininkams bei treneriams itin svarbu, kad iki minėto laiko Sporto kompleksas butų ne tik pastatytas, bet ir aprūpintas visa sportininkams profesionalams reikiama įranga. Juo labiau kad pajūryje numatoma rengti ne tik krepšininkų treniruotes, bet ir keletą draugiškų rungtynių.

Po susitikimo mero kabinete, kurorto vadovai su svečiais apžiūrėjo ir patį statomą sporto kompleksą – tiek salę, tiek kitas čia rengiamas patalpas.

A. Sabonis, apžiūrėjęs statomą kompleksą, teigė esantis patenkintas tuo, ką Palanga jau netrukus pasiūlys sportininkams. Jo teigimu, vasarą Palangoje apsistosiančiai šalies vyrų krepšinio rinktinei nebereikės važinėti treniruotis į Klaipėdą, kaip kad tekdavo daryti kasmet, ir tai – didelis palengvinimas. „Bus viskas vienoje vietoje. Įrengiant kompleksą, erdvės yra paliktos visoms patalpoms, kurių reikia sportininkams. Numatytos dvi treniruoklių salės, tad viena galės būti skirta kūno kultūrai, o kita profesionalams. Svarbu, kad štangų salėje būtų nupirkta atitinkama, profesionaliems sportininkams skirta įranga. Iš štanginės atsivers vaizdas į gamtą, į stadioną, ir tai yra puiku. Kalbant apie salę – yra šeši krepšiai, ir tai puiku, „pasaka“, – sakė A. Sabonis.

LKF prezidentas taip pat pabrėžė, jog statomame komplekse yra numatytos ir kitos profesionaliems sportininkams reikalingos patalpos, labai svarbu ir tai, kad bus rekonstruoti ir šalia esančio stadiono bėgimo takai, tad sportininkai turės puikią bazę, labai tiksiančią treniruotis bei rengtis atsakingoms varžyboms.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangoje atidarytas ekstremalaus sporto kompleksas (FOTO GALERIJA)

"Palangos tilto" informacija, 2024 05 11 | Rubrika: Miestas

Palangos jaunuoliai nuo šiol turi dar vieną erdvę, skirtą aktyviam laisvalaikiui – Palangoje atidarytas ekstremalaus sporto aikštynas. Jujo džiaugiasi ne tik jaunimas, bet ir kiti bendruomenės nariai, kurorto svečiai.


„Atsimenu, kai dar 2011-aisiais, kartu su bendraminčių komanda, apsisprendėme Palangoje įsteigti Trečiojo amžiaus universitetą (TAU), neabejojome, kad šis sprendimas pasiteisins. Tačiau dabar, nuo pirmųjų mokslo metų prabėgus dešimtmečiui, galiu drąsiai konstatuoti – tuometinis sprendimas ne tik pasiteisino, bet ir gerokai pranoko lūkesčius – tokio senjorų susidomėjimo tikrai nesitikėjome,“ –...


Palangoje, beveik 6 hektarų teritorijoje iškils naujas poilsio ir darbo prie jūros kompleksas „Futuristai“ – pirmasis Baltijos šalyse dalijimosi būstu projektas, į kurį investuojama 50 mln. Eur.


Palangos miesto maudyklų vandens kokybė atitinka higienos normas, tad naudytis kurorto paplūdimiuose yra saugu.


Trečiadienį, kovo 16 dieną, Palangos miesto savivaldybėje vykusios kraujo donorystės akcijos sėkmė pranoko organizatorių – VšĮ Nacionalinio kraujo centro Klaipėdos filialo darbuotojų – lūkesčius. Per keturias valandas sulaukta 39 donorų.


Prieš metus duris atvėręs Palangos universalus sporto kompleksas nestokoja populiarumo – treniruotis bei rengti varžybas čia norima kiekvieną savaitę. Tarp besitreniruojančiųjų – netgi Lietuvos bei užsienio šalių įvairių sporto šakų favoritai.


2014 –2015 m. sezono Lietuvos moksleivių krepšinio lygos varžybos pasiekė finišo tiesiąją. Kiekvieną savaitgalį jau vyksta atskirų čempionatų ir divizionų finalinių ketvertų varžybos. Atsakingiausi metų startai prasideda ir Palangos sporto centro krepšininkams. Kovo 13-15 dienomis A. Sabonio sporto centro aikštėje savo jėgas išbandys jauniausieji...


Palangos sporto kompleksas duris atvers ateinantį savaitgalį

"Palangos tilto" informacija, 2014 04 03 | Rubrika: Miestas

Olimpinėms, Europos ir pasaulio žaidynėms besirengiantys sportininkai Palangoje pagaliau turės treniruotėms skirtą erdvę: balandžio 12 d. duris atvers tarptautinius standartus atitinkantis universalus sporto kompleksas, savo architektūrine forma primenantis lūžtančią jūros bangą. Jame galės vykti ne tik įvairiausi sporto, bet ir pramoginiai renginiai.


Sabonis: „Palangos sporto kompleksas atitinka krepšininkų lūkesčius“

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014 01 23 | Rubrika: Miestas

Antradienį Palangos miesto savivaldybėje lankėsi ir su kurorto vadovais susitiko Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidentas Arvydas Sabonis, LKF garbės prezidentas Vladas Garastas, LKF generalinis sekretorius Mindaugas Špokas, LKF vykdomojo komiteto narys Saulius Vilkas bei Liet uvos studentų krepšinio lygos prezidentas Rimantas Cibauskas.


Palangos sporto kompleksas jau primena lūžtančią bangą

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 07 08 | Rubrika: Miestas

Palangoje sparčiai kylančiame universaliame sporto komplekse kasdien triūsia trisdešimt specialistų. „Dirbame sklandžiai ir pagal planą“, - sakė darbus atliekančios UAB „Rūdupis“ statybos darbų vadovas Steponas Milvydas.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius