Seimo narys Antanas Vinkus vizitavo miesto įmones, apsilankė „Santarvės“ susirinkime

Palangos tiltas, 2017-03-06
Peržiūrėta
2005
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Seimo narys Antanas Vinkus vizitavo miesto įmones, apsilankė „Santarvės“ susirinkime

Praėjusį ketvirtadienį, kovo 2 dieną, Lietuvos Respublikos Seimo narys Antanas Vinkaus lankėsi Palangoje. Įvyko vizitas galanterijos gaminių įmonėje UAB „Noda“. Seimo narys susitiko su įmonės darbuotojais, domėjosi gaminama produkcija, įmonės ryšiais su kitomis Europos valstybėmis. Aptarė įmonės problemas ir jų sprendimo galimybes.
Seimo narys lankėsi Palangos komunaliniame ūkyje. Gilinosi į bendrovės darbo principus, taikomus mokesčių tarifus gyventojams. Pietų pertraukos metu bendravo su darbuotojais aktualiais, gyvenimiškais klausimais. Tokiais, kaip atlyginimai ir vaistų kainos.
A. Vinkus dalyvavo susitikime su Trečiojo amžiaus universiteto klausytojais, jis vyko Palangos senosios gimnazijos aktų salėje. Susitikimo metu Seimo narys gausiai susirinkusiems klausytojams padėkojo už jam išreikštą pasitikėjimą, kalbėjo, jog yra visada pasiruošęs padėti visiems palangiškiams. Vyko puikus, abipusiai šiltas bendravimas, kurio metu buvo pristatytas Seimo nario biuro darbo grafikas ir valandos, pasidalinta padėjėjos kontaktine informacija.
17 val. vyko Palangos bendruomenės „Santarvė“ ataskaitinis susirinkimas, kuriame Seimo narys dalyvavo pirmininkės Dainos Eimanavičienės kvietimu. Susirinkimo metu Seimo narys oficialiai prisistatė bendruomenei. Gilinosi į bendruomenei svarbius klausimus. Susirinkime taip pat dalyvavo ir Palangos miesto komisariato Reagavimo skyriaus vedėjas Gintautas Pocevičius. Tai yra puikus policijos ir bendruomenės bendradarbiavimo pavyzdys.

 

Jūsų komentaras:

Jonis 2017-03-24 09:35 (IP: 86.100.62.122)
O, tikrai šaunus tas niekad nepavargstantis Antanas, mūsų apygardos žmonių išrinktas Seimo narys. Suranda laiko dažnai atvykti netik prieš rinkimus, kaip kai kurie kiti, bet ir po jų. Ačių, kad sugebate maloniai bendrauti ne tik su vietos "valdžiuke", bet ir su paprastai žmonėmis, sugebate ne tik pakalbėti apie naujausius darbus, bet ir maloniai išklausyti mūsų. Sėkmės ir sveikatos.

Brrr 2017-03-13 18:40 (IP: 78.57.209.115)
Šlykštu skaityti komentarus. Koks jums skirtumas kada ir kur atvažiavo. Vaitkus turbūt pyksta, kad Vinkus jo pietų nepakvietė. Daugiau pagarbos Vaitkau turėkite Palangai dirbantiems žmonėms.

Palangos Juze 2017-03-10 13:34 (IP: 78.61.57.148)
Nuo kada pagiezingos moterytes nurodineja merui ka priimti, ka atleisti. Nejau mera laikot kvailiu. Taip gerai dirbanciu ir tiek Palangai padariusiu, kaip prie sio vadovo, komunalininku nebuvo ir manau nelabai bus. Apskritai del tokio nieko pusti sitoki burbula gali tik visiskai nemastantis zmogelis.

Beje 2017-03-10 13:08 (IP: 78.61.57.148)
Darbuotoja, juk nuolat sedi prie feisbuko, tai turejai matyti, kad parasyta,,pietu metu". Gal pagal tamstos intelekta direktorius turejo Seimo nariui pasakyti, kad neatvyk. Is viso nesuvokiama, kas jus per zmogus ir ko sieki, rasydama nesamones.

Darbuotoja 2 2017-03-10 12:58 (IP: 78.61.57.148)
Mielos ponios, turekit sazines, bijokit Dievo. Juk puikiai zinot, kad susitikimai vyko ne darbo metu. Ir kuo taip kliuva komunalinis, ar jau savo kandidata turit. Taip ir sakykit, o ne smeiztu uzsiiminekit. Jei butu atvykes anukas, tada tikriausiai ir darbo metu vykes susitikimas butu jums neuzkliuves. Kas jus per zmones, pilni pavydo ir pagiezos. Ateis laikas atsakyti kada uz karmines nuodemes. Pagailekit savo ateities kartu.

Darbuotoja 2017-03-09 23:01 (grazina / IP: 212.227.24.19)
Ir dar toks pastebėjimas smulkus, bet daug ką pasakantis : Komunaliame ūkyje darbuotojams buvo giriamasi, kad Palangoje Antanas pralošė tik 300 balsų, nu suskaičiavau VRK puslapyje ir visai ne 300 balsų, o Palangoje Vinkus pralošė 534 balsais nu tai kam meluot ar čia Antanui aplinka blogai suskaičiavo

Darbuotoja 2017-03-09 18:45 (dar / IP: 212.227.24.19)
Moralė pirmiausiai turėtų būti pas Kretingos žmonių išrinktą Seimo narį, negana to, kad vienu momentu bažnyčioje žmonės negalėdavo išeiti nes viduryje kuriame yra Šventorius ponas Vinkius pastodavo kelią ir išlydėdavo žmones, dabar jis drįsta nuvažiuoti į Komunalinį ir visai ne pietų metu ir tai gali patvirtinti ne vienas darbuotojas jau darbuotojai galvoja surinkti parašus kad vadovas prievarta varo zmones i tokias nesąmones susitikinėti, po jų, Skierus gauna komanda sukviesti visus tuo metu dirbančius žmones ir ten Vinkus dievagojasi koks jis geras ir kaip ji Palangiškiai išrinko ir kaip jis gali padeti tai kas čia darosi ar jis jau Tarybos ir mero vaidmenyje, ruošiasi mero rinkimams ? Palangiškiai turi merą ir turės ir nesivarginkite po palangiškių namus vaikščioti juk jau buvote Neringos meru ir žadėjote ten pasilikti tai sakėte viešai ir kodel to neįvykdėte ??? Nemaišykite Jus kretingiškiai išrinko kad įstatymus kurti, mieste valdžia yra ir mes ją pasitikime

Daina, pirmininkė 2017-03-08 21:43 ([email protected] / IP: 78.61.161.28)
Reikia laikytis moralės, etikos, bei padorumo taisyklių, rašant komentarus. Teisybės privalu siekti visais įmanomais, teisėtais būdais.

Daina 2017-03-08 11:18 (ms / IP: 78.57.230.163)
Mere, greičiau atleiskite tą Skierų ! Komunistas persmelktais raudonųjų propaganda pasikvietė dar ir "mokytoją" dar didesnį raudonąjį ir dar darbo metu.....! Tai Druskininkuose butų neįmanoma , vadovas butų iš kart atleistas.......

Zemaitis 2017-03-07 13:05 (IP: 78.61.135.224)
Kada pradesi dirbti,Vinkau?

Socedemokratų Palangos skyriaus šaltinis 2017-03-06 20:07 (saltinis / IP: 78.57.230.163)
Seimo narys ruošiasi mero rinkimams Palangoje. Ruošiamasi nuversti Šarūną :):)::)

Taip pat skaitykite

Savivaldybė antradienį, spalio 26 d., pranešė, kad mirė buvęs Palangos miesto savivaldybės tarybos narys Vincas Nesteckis. „Savivaldybė reiškia nuoširdžią užuojautą jo šeimai ir artimiesiems. Sunkią netekties valandą telydi jus paguoda ir dvasios stiprybė,"  sako Palangos miesto savivaldybė.


Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) spalio 6 dieną neskundžiama nutartimi panaikino šių metų gegužės 8 dienos Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) sprendimą, kad Aleksandras Jokūbauskas, buvęs Palangos miesto savivaldybės tarybos narys, atstovaudamas fiziniam asmeniui kaip advokatas, pažeidė iki 2019 metų pabaigos galiojusio Viešųjų ir privačių interesų derinimo...


Angelų sargų dienos išvakarėse, penktadienį, spalio 1 dieną, profesinės šventės proga visų miesto gyventojų vardu, kurorto meras Šarūnas Vaitkus apsilankė Palangos policijos komisariate ir pasveikino policijos pareigūnus, kasdien sunkiai ir įtemptai dirbančius, kad mes, palangiškiai, šventojiškiai jaustumėmės saugiai.


Balandžio 29 dieną nuotoliniu būdu vyko Nacionalinės TAU asociacijos visuotinis susirinkimas, dalyvaujant visų 44 šiuo metu asociacijai priklausančių Lietuvos trečiojo amžiaus universitetų atstovams. Susirinkimo tikslas išrinkti naują asociacijos tarybą, revizijos komisiją ir Prezidentą. Asociacijos tikslas koordinuoti trečiojo amžiaus universitetų veiksmus, organizuoti mokymasi...


Šiandien, ketvirtadienį, lapkričio 26 dieną, Palangos miesto Tarybai „gliaudant“ posėdžio darbotvarkės klausimus, posėdžiui pirmininkavęs Tarybos pirmininkas ir Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, viename Zoom-o langely pastebėjęs opozicijos narį Eugenijų Simutį, vis delnu kažkodėl užsidengiantį burną, replikavo: „Eugenijau, per tarybos posėdį rūkyti –...


Gegužės 8 d. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija vienbalsiai nusprendė, kad atstovaudamas fiziniam asmeniui savivaldybės taryboje, buvęs Palangos miesto savivaldybės tarybos narys A. Jokūbauskas pažeidė įstatymą - iki 2019-12-31 galiojusio Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo draudimą atstovauti (20 straipsnio 1 dalis).  


Buvęs miesto Tarybos narys, buvęs Palangos turgaus direktorius ir vienas aršiausių mero Šarūno Vaitkaus kritikų, Eimutis Židanavičius, "Palangos tiltui" teigė, kad pirmuosius savo veiklos metus mininti miesto Taryba yra išskirtinė.


Praėjusį ketvirtadienį, kovo 2 dieną, Lietuvos Respublikos Seimo narys Antanas Vinkaus lankėsi Palangoje. Įvyko vizitas galanterijos gaminių įmonėje UAB „Noda“. Seimo narys susitiko su įmonės darbuotojais, domėjosi gaminama produkcija, įmonės ryšiais su kitomis Europos valstybėmis. Aptarė įmonės problemas ir jų sprendimo galimybes.


Kovo 11-oji: tebūna ji santarvės diena

Mindaugas GRIŠKEVIČIUS, 2014 03 03 | Rubrika: Nuomonės

Prisipažinsiu Jums – kiekvieną sykį grįžęs į Palangą trumpoms atostogoms, pasijaučiu lyg būčiau atvykęs į užsienio šalį. Savaime suprantama, jog viskas mūsų iniciatyvios ir itin miestui atsidavusios valdžios dėka gražėja neįtikėtinais tempais. Kinietiškas anekdotas, jog po metų grįžęs į Šanchajų neberasi senos gatvės, labai tinka ir mūsų kurortui. Tačiau aš jaučiuosi šioks toks svetimkūnis....


Palangoje apsilankė Vokietijos ir Lietuvos prezidentai

„Palangos tilto” informacija, 2013 07 15 | Rubrika: Miestas

Lie­tu­vo­je su vals­ty­bi­niu vi­zi­tu lan­kęsis Vo­kie­ti­jos pre­zi­den­tas Joa­chi­mas Gauc­kas, šeštadienį kartu su Lietuvos pre­zi­den­te Da­lia Gry­baus­kai­te apsilankė Palangoje.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius