Sėkmingai išlaikė egzaminus vasaros stovykloje

Palangos tiltas, 2014-08-18
Peržiūrėta
2432
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Smūgiuoja Edgaras Jokubauskas (kairėje)
Smūgiuoja Edgaras Jokubauskas (kairėje)

Neseniai šalia Šventosios esančioje „Raganės“ stovykloje vyko didžiausia Lietuvoje tarptautinė vasaros sporto stovykla. Lietuvos karate kyokushin federacijos organizuojamoje tarptautinėje stovykloje per tris pamainas savo jėgas išbandė ir kvalifikaciją kėlė 600 kyokushin karate sportininkų.

Stovyklos tikslas buvo ne tik aktyviai sportuojant praleist laisvalaikį, įgauti naujų žinių bei patirties, bet ir kelti savo meistriškumą bei įveikti dar vieną laiptelį siekiant aukščiausio karate įvertinimo lygio – juodo diržo. Stovyklos svečias buvo pasaulio čempionas Kensaku Yamamoto iš Japonijos, kuris dalinosi savo žiniomis su Lietuvos karatistais.

Palangos karate kyokushin mokyklai „Shodan“ ši stovykla buvo ypatinga tuo, kad žalią diržą su ruda juostele (3 KYU) išsilaikė Edgaras Jokubauskas ir Benedikta Abaravičiūtė, žalią diržą (4 KYU) apsigynė Benas Jankauskas, geltoną diržą su žalia juostele (5 KYU) apsigynė Domantas Ulevičius, o mėlyną diržą (8 KYU) Rimantas Visockis.
Egzaminas buvo padalintas į dvi dalis: technikos-fizinio pasirengimo ir kovų rungtis. Technikos-fizinio pasirengimo dalis truko 2 valandas – jos metu reikėjo ne tik nepriekaištingai atlikti bazinę karatė techniką nuo pat žemiausio iki pat juodo diržo, bet ir įveikti fizinio pasirengimo bei ištvermės testus (atsispaudimai, pritūpimai, atsilenkimai, šuoliukai, atliekant aukštus amplitudinius kojų smūgius ir t.t.). Antrą dalį sudarė kovų rungtis, kuri truko apie 1 val. ir buvo įveikta iki 20 kovų. Puikią bazinę bei kovos techniką demonstravę shodaniečiai užtikrintai įveikė egzamino išbandymą.

Jau rugsėjo pradžioje karate kyokushin mokykla „Shodan“ pradeda naują sezoną, ir ypač kviečia palangiškius į suaugusiųjų ir jaunimo „Sveikatingumo“ grupę išbandyti karatė kyokushin kovos meną, atgauti arba pagerinti fizinę formą bei siekti ir užsibrėžti naujų tikslų.

 

Lukas KUBILIUS

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Teisės vairuoti įgijimas yra labai svarbus įvykis žmogaus gyvenime, kuris neretai būna apipintas įvairiomis istorijomis ir mitais. Tačiau pats žodis mitas jau savaime reiškia, kad tai yra netiesa ir neatitinka realybės.


Dėl koronaviruso pandemijos brandos egzaminų sesija šiemet Palangoje nusikėlė mėnesiu vėliau. Ji prasidės anglų kalbos kalbėjimo valstybiniu brandos egzaminu birželio 22 d. Pagrindinė brandos egzaminų sesija baigsis liepos 21 d. fizikos egzaminu.


Grupelė Palangos moksleivių praėjusį mėnesį dalyvavo jau tradicine tampančioje dviejų dienų jaunimo stovykloje “Visraktis”, kurioje susipažino su savanoryste bei jos galimybėmis savo mieste, savanorio teisėmis bei pareigomis, žaidė situacijų bei sąmoningumos žaidimus.


Rugsėjui įpusėjus mūsų mieste susirinko grupelė jaunų žmonių ne tik iš Palangos, bet ir iš uostamiesčio. Su dvylika mūsų krašto jaunuolių stovykloje „Visraktis“ savanoriavimo patirtimi dalijosi ne tik palangiškiai, bet ir svečiai iš Kauno, iš Nacionalinės savanoriškos gelbėjimo tarnybos „Voluntarius LT“.


Besibaigiant vasarai šalia Šventosios esančioje „Raganės“ stovykloje vyko didžiausia Lietuvoje tarptautinė vasaros sporto stovykla. Lietuvos karate kyokushin federacijos organizuojamojoje tarptautinėje stovykloje per tris pamainas savo jėgas išbandė ir kvalifikaciją kėlė 600 kyokushin karate sportininkų.


Šią savaitę darželiai ir pradinės mokyklos jau skelbia ilgai lauktų atostogų pradžią. Tačiau ne visi vaikai turi senelius, pas kuriuos gali praleisti nerūpestingas atostogas, o didžioji dalis tėvelių taip pat neturi galimybės būti su vaiku namie, tad kyla klausimas – kur dėti vaiką vasaros metu, jei jis dar per mažas būti vienas namie? Viena iš išeičių –...


Palangos sporto centro jaunieji futbolininkai (treneris Arūnas Macius), gimę 2002–2003 metais, sėkmingai baigė Lietuvos mokinių 2014/2015 metų futbolo 9x9 čempionato Vakarų regiono pirmo rato varžybas.


Neseniai šalia Šventosios esančioje „Raganės“ stovykloje vyko didžiausia Lietuvoje tarptautinė vasaros sporto stovykla. Lietuvos karate kyokushin federacijos organizuojamoje tarptautinėje stovykloje per tris pamainas savo jėgas išbandė ir kvalifikaciją kėlė 600 kyokushin karate sportininkų.


Smurtavo stovykloje

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2012 08 13 | Rubrika: Kriminalai

Šventojoje įsikūrusi asociacijos „Jūrų šaulys” sukarinta vaikų stovykla Palangos policijos pareigūnams sukėlė netikėtų rūpesčių. Dėl įvykių stovykloje per dvi dienas pradėti net trys ikiteisminiai tyrimai. Kurorto policijai teks tirti stovykloje užfiksuotus du smurto atvejus ir greičiausiai su jais susijusį turto sugadinimo faktą. Iš pradžių...


Italų rengtoje stovykloje dalyvavo ir palangiškiai

„Palangos tilto“ informacija, 2010 08 22 | Rubrika: Miestas

Praėjusią savaitę Klaipėdoje vyko vieno garsiausių pasaulio futbolo klubų „AC Milan“ iš Italijos, vaikų futbolo stovykla „AC Milan Junior Camp“. Treniruotes stovykloje vedė treneriai iš Italijos.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius