„Sieksiu, kad Palangoje būtų gera ir gyventi, dirbti, ir ilsėtis“

Linas JEGELEVIČIUS, 2014-06-19
Peržiūrėta
2079
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Sieksiu, kad Palangoje būtų gera ir gyventi, dirbti, ir ilsėtis“

Gegužės 7 dieną visuotinio Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos narių susirinkimo metu buvo išrinkta nauja valdyba. Buvo išrinktas ir naujas asociacijos vadovas. Ateinančius dvejus metus Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidento pareigas eis Darius Miklovas. Jis mielai sutiko atsakyti į „Palangos tilto“ klausimus.

– Kiek metų esate Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos (PVRA) valdybos nariu?

– Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos veikloje dalyvauju nuo pirmųjų jos įsikūrimo dienų.

– Kodėl sutikote tapti PVRA prezidentu?

– Viena vertus, prezidentu kažkas turėjo būti. Sutikau ir dėl to nesigailiu. Šios visuomeninės pareigos suteiks galimybę realizuoti kai kurias savo idėjas ir sumanymus, kad Palanga taptų dar patrauklesnė poilsiautojams, o poilsiautojai čia trokštų atvykti ištisus metus. Esu palangiškis nuo pat gimimo, todėl man rūpi šis miestas. Sieksiu, kad jame būtų gera ir gyventi, dirbti, ir ilsėtis.

– Kokia jūsų programa? Ką tikitės nuveikti prie PVRA vairo? Ko jūs iki šiol pasigedote PVRA veikloje?

– Būdamas prezidentu, kartu su naująja valdyba, stengsiuosi tęsti tai, ką pradėjo mano pirmtakai. Per dvejus metus, kol truks mano kadencija, keliame sau tikslą aktyviai atstovauti asociacijos nariams ginant jų interesus. Taip pat stengsimės ranka rankon dirbti su Palangos savivaldybe, bendradarbiauti su kultūros centru, Palangos turizmo informacijos centru.

Didžiausią dėmesį ketiname skirti Palangos miesto, kaip turizmo vieneto, bendros rinkodaros plėtrai, sportinei veiklai. Dėsime visas pastangas, kad gerintume klientų aptarnavimo kokybę. Tam organizuosime mokymus ir gerosios patirties mainus tarp asociacijos narių.

– Trumpai papasakokite, kokį PVRA „ūkį“ perimate: kiek asociacijos narių, kaip jų skaičius kito pastaraisiais metais.

– Šiuo metu asociacija vienija 46 narius. Šis skaičius yra stabilus. Kasmet asociacija pasipildo vienu-dviem nariais. Asociacija yra atvira visiems. Metinis nario mokestis – 300 litų.

– Ar sieksite, kad PVRA taptų stipri lobistinė jėga miesto valdžios koridoriuose?

– Pasisakome už aktyvią socialinę ir kultūrinę veiklą. Norime panaudoti savo patirtį prisidedant prie miesto renginių organizavimo ir iniciatyvių bendruomenių Palangos mieste palaikymo.

Narystė Palangos viešbučių ir restoranų asociacijoje mus įpareigoja įsitraukti į miesto gyvenimą ir kurti didesnę pridėtinę vertę, kad Palanga taptų patraukliu kurortu ištisus metus.

– Kokia būtų jūsų žinia miesto valdžiai? Ko norėtumėte iš jos?

– Palangos viešbučių ir restoranų asociacija nėra politinė organizacija, todėl su Palangos valdžia konfrontuoti nesiekiame. Mes esame ne konkurentai, o partneriai, kuriems vienodai rūpi miesto ateitis. Palaikome miesto iniciatyvas ir teigiamai vertiname nuveiktus darbus – Kurhauzo rekonstrukciją, vaikų žaidimo aikštelės įrengimą, sporto salės statybas, kitus projektus.

Aišku, stengsimės, kad dialogas su savivalda būtų aktyvesnis.

– Kas bus asociacijos valdybos nariai?

– Naujai dvejų metų kadencijai išrinkti šie valdybos nariai, atstovaujantys Palangos viešbučiams, restoranams ir kavinėms: Giedrė Kvedaravičienė (viešbutis „Vanagupė“), Ramūnas Pocevičius (vila „Gražina“), Vytautas Gliaubertas (viešbutis, kavinė ir muzikos klubas „Vandenis“), Vladas Valutis (svečių namai „Akmuo ant akmens“), Vincas Nesteckis (poilsio ir reabilitacijos centras „Pušynas“), Kristupas Šliogeris (viešbutis „Palangos žuvėdra“), Jolita Kulešaitė (viešbutis „Auska“), Darius Miklovas (kavinė „Armėniški šašlykai“), Živilė Antropikienė (viešbutis „Medūza“).

– Ką dar pasakytumėte?

– Noriu palinkėti visiems geros vasaros. Poilsiautojai tegu išsiveža tik pačius geriausius prisiminimus apie mūsų miestą. Palangos svečiams linkiu gero poilsio, o kolegoms verslininkams – mažiau streso, daug gerų idėjų, minčių ir fantazijos tam, kad pritraukti daugiau poilsiautojų ir tobulėti, siekiant užsibrėžtų tikslų.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Vasario 13 dieną Šiaulių universiteto gimnazijoje įvyko Apskritojo stalo diskusija „Ar gera būti lietuviu?“ Diskusijos metu padėkomis apdovanoti visi respublikinio rašinių konkurso „Ar gera būti lietuviu?“ dalyviai ir paskelbti nugalėtojai.  


Kalėdų šventės – gera proga prisiminti metus

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2017 12 22 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Šventinis svarbiausiųjų metų įvykių – Kalėdų ir Naujųjų metų laukimo laikotarpis yra gera proga prisiminti viską, ką patyrėme per prabėgusius metus.


Ar gera būti pensininku Lietuvoje?

Kotryna REKAŠIŪTĖ, 2015 10 01 | Rubrika: Miestas

Spalio 1-ąją dieną minima Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena. Šią dieną visuomenė yra skatinama atkreipti dėmesį į senėjimo problemas, pagyvenusių žmonių gyvenimo sąlygas bei stengtis ugdyti jaunimo pagarbą senyvo amžiaus žmonėms. Šia proga visoje Lietuvoje, ne išimtis ir Palanga, yra organizuojami įvairūs renginiai, užsiėmimai ir veiklos, skirtos garbingo amžiaus...


Gegužės 7 dieną visuotinio Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos narių susirinkimo metu buvo išrinkta nauja valdyba. Buvo išrinktas ir naujas asociacijos vadovas. Ateinančius dvejus metus Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidento pareigas eis Darius Miklovas. Jis mielai sutiko atsakyti į „Palangos tilto“ klausimus.


Dar praėjusių metų rudenį tvirtai žadėjęs palikti politiką savivaldybės Tarybos narys Arvydas Dočkus, laikinai einantis Liberalsąjūdžio Palangos skyriaus pirmininko pareigas, šiandien prisipažįsta tai paskelbęs per anksti: „Per tuos tris metus pavyko „perkrimsti“ Tarybos darbą, jos „virtuvę“. Lieku politikoje, kad įgyvendinčiau savo planus, ypač sporto...


Laikraščiui „Palangos tiltas“ reikalinga(-as) maketuotoja(-as)-dizainerė(-is) dirbti redakcijoje pirmadieniais ir ketvirtadieniais. Būtina mokėti dirbti Adobe


Vizitinė kortelė: Vaidotas Pečiukas – Palangos komandos puolėjas. V.Pečiukas gimė 1982-aisiais balandžio 2-ąją. Ūgis – 199 cm, svoris – 95 kg.  – Sveikas Vaidotai, būtų smagu, jei šiek tiek plačiau prisistatytum „Palangos“ komandos gerbėjams. Visiems įdomu, kaip gi Jūs atsiradote krepšinio pasaulyje? Kaip Jūs pradėjote...


Viena svarbiausių miesto viešų paslaugų teikėja – UAB „Palangos butų ūkis“ – jau pradėjo pavasario darbus – atlieka įėjimų į laiptines, stogelių, stogų ir fasadų remonto darbus. Prie įmonės vairo stovi naujas vadovas Artūras Kaktavičius. Jis mielai atsakė į „Palangos tilto“ klausimus.   – Kodėl pasikeitė UAB...


Daugeliui jaunimėlio atstovų vasara – „išsigelbėjimas“ nuo nemalonaus pinigų kaulijimo iš tėvų. Vieni moksleiviai renkasi ledų pardavėjo darbą, kiti – padavėjo. Tačiau neteko sutikti nė vieno, kuris, esant  galimybei, norėtų dirbti sanitaru ligoninėje. Palangos senosios gimnazijos moksleivis  Kasparas Aleknavičius, kuris kitų švelniai pravardžiuojamas „genijumi“, pasiryžo būtent...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas