„Palanga man – ideali vieta dirbti ir ilsėtis“

Palangos tiltas, 2012-03-19
Peržiūrėta
1146
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Palanga man – ideali vieta dirbti ir ilsėtis“

 Milda GRICIŪTĖ

– Sveikas Vaidotai, būtų smagu, jei šiek tiek plačiau prisistatytum „Palangos“ komandos gerbėjams. Visiems įdomu, kaip gi Jūs atsiradote krepšinio pasaulyje? Kaip Jūs pradėjote krepšininko karjerą?
– Krepšiniu pradėjau domėtis nuo vaikystės. Tėtis, kuris žaidė krepšinį, dažnai vesdavosi stebėti rungtynių, susipažinti su žaidimu, taip jau dešimties metų pradėjau „kloti pamatus“ profesionaliam žaidimui Joniškio „Žiemgalos“ krepšinio  komandoje. Treneris Modestas Paulauskas padėjo man suprasti, kad krepšinis yra ta profesija, su kuria noriu sieti savo tolimesnį gyvenimą.
Lietuvoje baigiau Joniškio Mato Šlančiausko gimnaziją. Mokymasis sporto mokykloje suteikė galimybę daug keliauti, dalyvauti įvairiose stovyklose. Vienos įsimintiniausios – Vilniuje vykusios  Jaunimo rinktinės stovyklos. Tada pasinaudojus proga išvykau į Ameriką, ten baigiau Havajų universitetą, sociologijos specialybę. Baigęs mokslus grįžau į Klaipėdą, žaidžiau „Neptūno“ komandoje, būtent joje ir pradėjau profesionalią karjerą. Paskui sekė žaidimas Kauno „Žalgiryje“, po to vėl sugrįžau į „Neptūną“. Gyvendamas Havajuose labai pamilau pajūrį, turbūt todėl vis sugrįžtu arčiau jūros. Taip pat teko žaisti Prancūzijoje, Čekijoje, Rumunijoje, ir visgi sugrįžau į tėvynę, ir štai šiuo metu esu Palangoje.
– Taigi, žaidei įvairiose Europos šalyse, kokie Jūsų įspūdžiai, patyrimai?
– Žaidžiant įvairiose šalyse teko pažinti daug įvairių žmonių, turėjau galimybę praplėsti pažinčių ratą, įgyti komunikabilumo, sugebėjimo prisitaikyti prie įvairių situacijų, nes jų pasitaikė įvairių – ir gerų, ir blogų. Bet svarbiausia, kad turėjau galimybę kaupti patirtį. Šiuo metu žaidžiu patirtimi, nepasiduodu neapgalvotiems veiksmams, elgesiui. Kai buvau jaunas, buvau veržlus, spontaniškas, kartais veiksmai buvo neapgalvoti, o šiuo metu stengiuosi žaidime panaudoti visą savo sukauptą patirtį.
– Turėjai galimybę likti Europoje, kodėl visgi pasirinkai tęsti karjerą Lietuvoje?
– Visa situacija visą laiką priklauso nuo sąlygų. Visgi čia yra mano namai. Žaidžiant kitoje šalyje visi turi tikslą sužaisti sezoną ir po jo važiuoti namo. O čia visą laiką esi namie, po varžybų grįžti į savo namus. Bėgant metams norisi pastovumo, tai manau, ir nulėmė mano pasirinkimą, kad esu čia, Lietuvoje.
– Jau trečią mėnesį žaidi „Palangoje“. Kokios Jūsų nuotaikos? 
– Kaip minėjau anksčiau, labai mėgstu pajūrį, manau, Palanga – ideali vieta: pušynas, jūra, nuostabus parkas, džiaugiuosi, kol  čia taip ramu, kol Palanga neperkrauta poilsiautojų. Manau, čia  puiki galimybė ir dirbti, ir ilsėtis.
Komandoje tikrai visi šiltai mane priėmė, štai Paulių Kleizą, Augustiną Vitą pažinojau iš anksčiau, tad jau pirmą atvykimo mėnesį galėjau teigti, kad esu komandos dalis. 
– Kaip vertinate savo žaidimą? Daugelio nuomone, jūs demonstruojate puikų žaidimą.
– Savo žaidimą vertinu teigiamai. Smagu, kad visa komanda turi vieną tikslą – siekti pergalių, tai manau ir turi įtakos žaidimui, svarbu teigiamai nusiteikti, gi viltis visada žūsta paskutinė.
– Kokie Jūsų tolimesni planai?
– Krepšinis. Krepšinį žaisiu tol, kol leis sveikata. Kol esu pajėgus, sekasi, nėra net abejonių imtis ko kito. Tačiau suvokiu, kad ateis ta diena, kai nebegalėsiu žaisti, todėl teks užsiimti kita veikla.  
– Žinome, kad šiuo metu bandote suderinti mokslus su krepšininko karjera, kaip jums tai sekasi?
– Manau, kai žmogus nori, jis gali viską, tai man didelių sunkumų nesukelia. Šiuo metu baiginėju magistro studijas Vytauto Didžiojo universitete, ekonomikos fakultete, Firmų organizavimo ir vadybos specialybę, tai man visai įdomu. 
– Ko palinkėtum sau artėjančio gimtadienio proga?
– Pirmiausia sportinės sveikatos, taiklių metimų bei kovingumo, pasiekti visus savo užsibrėžtus tikslus.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos senosios gimnazijos gimnazistė Mūza Svetickaitė stulbina savo giliomis žiniomis įvairiose mokslo srityse. LRT žaidime „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ 17-metė palangiškė dalyvavo net 16 kartų – laimėjo 9 žaidimus, 5 iš jų – superfinaluose: devintokų, du kartus dešimtokų ir du kartus vienuoliktokų! Dešimtą klasę šiemet...


Per visą savo gyvenimą šventojiškis Ramutis Šeštokas, dirbantis statybininku vienoje Palangos statybų bendrovėje ir kuris daugeliui yra žinomas kaip aktyvus visuomenininkas, niekada gyvenime sveikata nesiskundė. Tačiau koronavirusas (COVID-19) praėjusią savaitę savo šešiasdešimtmetį atšventusiam vyrui smogė netikėtai ir skaudžiai –...


Per visą savo gyvenimą šventojiškis Ramutis Šeštokas, dirbantis statybininku vienoje Palangos statybų bendrovėje ir kuris daugeliui yra žinomas kaip aktyvus visuomenininkas, niekada gyvenime sveikata nesiskundė. Tačiau koronavirusas (COVID-19) šią savaitę savo šešiasdešimtmetį švenčiančiam vyrui smogė netikėtai ir skaudžiai –...


Palangoje krepšininko talentą išsiugdęs Renaldas Seibutis, kurorto krepšinio klubo „Palangos kuršiai“ bendrasavininkas (dar ne seniukas, vyrui – vos 34-eri) surakintas nugaros skausmų, pagalbos spalio pabaigoje parvažiavo ieškoti į Lietuvą. „Oi, ne, nežinau, ką man daktarai pasakys, bet sportinių batelių ant vinies kabinti dar...


Palangos krepšinio klubo rėmėjų ratas toliau plečiasi – jų gretas papildė sparčiausiai Lietuvoje auganti ne gyvybės draudimo bendrovė „Compensa Vienna Insurance Group“.


  Ar Palangai reikia reprezentacinės krepšinio komandos „Palanga“? Ar verta tikėti Palangos, kaip didžiausio šalies kurorto, ekonominiu pakilimu, jeigu vietos verslininkai skėsčioja rankomis ir sako, kad padėti klubui jiems – pernelyg didelė prabanga? „Palangos“ vadovai neslepia nusivylimo ir nuostabos: po labai sėkmingo praėjusio sezono...


Gegužės 7 dieną visuotinio Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos narių susirinkimo metu buvo išrinkta nauja valdyba. Buvo išrinktas ir naujas asociacijos vadovas. Ateinančius dvejus metus Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidento pareigas eis Darius Miklovas. Jis mielai sutiko atsakyti į „Palangos tilto“ klausimus.


„Visada žinojau, jog būsiu šokių mokytoja“, – savo išsipildžiusiomis svajonėmis dalinasi Palangos senosios gimnazijos šokių būrelio vadovė Viktorija Bickaitė. Ji baigusi šokio pedagogiką Vilniaus kolegijoje ir grįžusi į Palangą, gavo pasiūlymą suburti liaudiškų šokių būrelį. Nors Viktorijai tai buvo iššūkis, tačiau...


Sutikite, kad Palangos „vizitinė kortelė“ yra ne tik jūra, Birutės parkas ar J. Basanavičiaus gatvė, bet ir kurorto viešieji tualetai, be kurių retas gali išsiversti čia. „Atrodo, patekau į praėjusį amžių. Kodėl Palanga, „sukišanti“ milijonus savo ir europinių pinigų į miesto gražinimą, iki šiol nesutvarkė savo viešųjų tualetų...


Vizitinė kortelė: Vaidotas Pečiukas – Palangos komandos puolėjas. V.Pečiukas gimė 1982-aisiais balandžio 2-ąją. Ūgis – 199 cm, svoris – 95 kg.  – Sveikas Vaidotai, būtų smagu, jei šiek tiek plačiau prisistatytum „Palangos“ komandos gerbėjams. Visiems įdomu, kaip gi Jūs atsiradote krepšinio pasaulyje? Kaip Jūs pradėjote...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius