Štai ką reiškia gyventi Palangoje: Aleksandrui Stanceliui sukako 106, jo žmonai Zuzanai gegužę – 100 (FOTO GALERIJA)

Palangos tiltas, 2021-08-10
Peržiūrėta
2012
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šeštadienį 106-ąjį gimtadienį atšventė Aleksandras Stancelis, o gegužės 14 dieną 100-metį pasitiko jo žmona Zuzana Stancelienė
Šeštadienį 106-ąjį gimtadienį atšventė Aleksandras Stancelis, o gegužės 14 dieną 100-metį pasitiko jo žmona Zuzana Stancelienė

Antradienį, rugpjūčio 10 dieną, atgimusį Palangos Kurhauzą kurorto meras Šarūnas Vaitkus parodė unikaliai palangiškių porai – šeštadienį 106-ąjį gimtadienį atšventusiam Aleksandrui Stanceliui bei gegužės 14 dieną 100-metį sutikusiai Zuzanai Stancelienei.

„Pirmadienį apsilankius jų manuose pasveikinti gerbiamą Aleksandrą išskirtinio gimtadienio proga, jie prakalbo apie Kurhauzą bei su šiuo pastatu susijusius jaunystės prisiminimus. Todėl pasiūliau nedelsti ir jau kitą rytą – antradienį – apsilankyti šiame istoriniame, iš pelenų pakilusiame pastate. Tad šiandien buvo malonu ne tik dar kartą susitikti su gerbiamais Zuzana ir Aleksandru, pasivaikščioti po atgimusį Kurhauzą, bet ir Kurhauze išgerti su jais puodelį kavos,“ – antradienį meras Š. Vaitkus paliko įrašą savo „Facebook“ puslapyje.

„Palangos tiltas“ info.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Per patį emigracijos iš Lietuvos piką palangiškė Monika Allard iškeliavo į snieguotąją Kanadą, nes nuo vaikystės svajojo gyventi užsienyje.


Antradienį, rugpjūčio 10 dieną, atgimusį Palangos Kurhauzą kurorto meras Šarūnas Vaitkus parodė unikaliai palangiškių porai – šeštadienį 106-ąjį gimtadienį atšventusiam Aleksandrui Stanceliui bei gegužės 14 dieną 100-metį sutikusiai Zuzanai Stancelienei.


Palangoje gyvena nuostabiai ypatinga šeima – šiandien, penktadienį, gegužės 14 dieną, poniai Zuzanai Stancelienei sukako 100 metų, o jos vyrui Aleksandrui jau yra 105. Pora kartu gyvena 75 metus!


Kol Neringos meras Darius Jasaitis, kurį kas nors piktai kažkodėl pavadina „blogiausiu“ pajūrio meru, trumpai drūtai vasaros pabaigoje, dar prieš „kovido“ naują pliūpsnį, atsakinėjo į laikraščio „Palangos tiltas“ turinio partnerio žurnalo „Lietuvos pajūris“ klausimus, jo pašonėje krykštavo mažylis, jo naujos meilės...


Neeilinis pirmadienis šįryt išaušo mūsų mieste – šiandien (lapkričio 9 d.) palangiškei Kazimierai Grigienei sukako 100 metų. Šio išskirtinio jubiliejaus proga meras Šarūnas Vaitkus pasveikino gerbiamą Kazimierą visų palangiškių vardu.


Ne paslaptis, kad daugeliui žmonių gyvenimas nuosavame name atrodo kaip nuostabi svajonė, kurią norisi kuo greičiau išpildyti. Ir iš tiesų – gyvenimas šioje erdvėje turi labai daug žavingų privalumų, tačiau nereikia pamiršti, kad kartu su jais ateina ir tam tikra atsakomybė


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Palangiškė Bronislava Giedraitienė vasario 21 dieną pasitiko išskirtinį – šimtas devintąjį gimtadienį. Ta proga sukaktuvininkei perduoti Savivaldybės vadovų sveikinimai.


„O kur Palangoje galima gegužę rasti žibučių?“

Gediminas GRIŠKEVIČIUS, 2014 05 08 | Rubrika: Nuomonės

Be abejonių, tokio pavadinimo, teksto kodu tapusio klausimo aš gyvas čia nesitikėjau, tačiau, ir netikėtai užkluptas, nesutrikau: „Pasižvalgykite atidžiau tarp berželių Liepų tako – Klaipėdos plento   57 sankirtoje ir tikrai surasite“, – atsakiau nemirksėdamas specialiai nulipusiai nuo dviračio moteriai prieparkyje, pakeliui į Migracijos tarnybą.


Naujametinis noras – gyventi gražiau, turtingiau ir prasmingiau

Agnė LEKAVIČIENĖ, Alfredas PUMPULIS, 2011 12 30 | Rubrika: Miestas

Besibaigiantys 2011 metai dėl užsitęsusios krizės buvo sudėtingi didžiajai daliai lietuvių, tačiau viltis gyventi geriau teberusena kiekvieno širdyje. Pasikeitusi miesto valdžia, o kartu su ja ir miesto veidas – įrodymas, jog nuoširdžiu darbu galima ir kalnus nuversti.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas