„Teleloto“ atostogų būstą Palangoje laimėjo panevėžietė

Palangos tiltas, 2022-06-10
Peržiūrėta
1293
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Teleloto“ atostogų būstą Palangoje laimėjo panevėžietė

Dešimt savaičių trukusi „Teleloto“ pavasario akcija pasiekė finalą. Pagrindinio prizo – stilingo dviejų kambarių buto Palangoje – laimėtoja tapo panevėžietė Laima, kuriai laimę atnešė virtinė lemtingų sutapimų bei tikėjimas savo sėkmės skaičiumi.

Septynetais paženklintas žaidimas 

Paskutinį pavasario sekmadienį „Teleloto“ studijoje vyko finalinis žaidimas dėl buto Palangoje. Jame dalyvavo dešimt žaidėjų iš įvairių Lietuvos kampelių, kurie rinkosi skaičiais pažymėtus vokus. 

Panevėžietė Laima, kaip jau buvo suplanavusi iš anksto, pasirinko septintą numerį. O paklausta, kodėl – turėjo rimtą paaiškinimą:

„Prieš septynis metus taip pat lankiausi „Teleloto“ studijoje ir tuomet numeris septyni man atnešė daugiau nei 10 000 eurų laimėjimą. Tad nusprendžiau pamėginti sėkmę pakartoti. Tik šįkart išėjo dar geriau“, – džiaugiasi moteris, laimingu skaičiumi pažymėtame voke atradusi žinią, jog tapo buto pajūryje savininke.

Bilietą pasidovanojo gimtadienio proga 

Ne ką mažiau įdomi ir istorija, kaip laimingasis – kandidate laimėti butą pavertęs – „Teleloto“ bilietas atsidūrė Laimos rankose. Pasirodo, moteris jį pasidovanojo gimtadienio proga. 

„Esu gimusi 13-tą mėnesio dieną, kurią dažnas sieja su negandomis – bet man tai džiugi diena. Tad likus kelioms dienoms iki gimtadienio nusprendžiau išmėginti savo sėkmę. Nuėjau į parduotuvę ir prigriebiau penkis „Teleloto“ bilietus. Vienas iš jų ir buvo mano raktas į butą Palangoje“, – prisiminimais dalinasi panevėžietė.

Sužavėjo, jog naujajame bute viskas apgalvota 

Praėjus kelioms dienoms po laimėjimo Laima nuvyko į Palangą ir apsilankė savo naujuose atostogų namuose. Moteris sakė, kad prieš kelionę labai jaudinosi, bet po apžiūros jaudulį pakeitė susižavėjimas.

„Nerealus įspūdis. Viskas labai gražiai įrengta, suderinta. Viskas jau paruošta – baldai, įrankiai, žodžiu, viskas, ko žmogui reikia. Pirmiausia apžiūrėjau miegamąjį, nes, mano nuomone, tai yra labai svarbi namų erdvė – juk nuo miego priklauso mūsų savijauta. Esu tikra, kad naujuose savo atostogų namuose nuostabiai pailsėsiu ir ta savijauta bus puiki“, – iškart po apsilankymo kalbėjo buto laimėtoja. 

Laimai atitekęs būstas Palangoje – ne vienintelis prizas, dovanotas „Teleloto“ žaidėjams per pavasarinės akcijos laikotarpį. Jolanta iš Gulbinėnų laimėjo automobilį „Peugeot 2008“. O likusieji kandidatai išsidalino daugiau nei 50 000 eurų.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

NT brokeris Paulius Viluckis padės ne tik įsigyti svajonių būstą pajūry, bet ir jį tinkamai įvertinti. Tel. 8 625 93257


Siūloma sudaryti sąlygas jaunoms šeimoms su valstybės parama įsigyti būstą visoje Lietuvoje, o ne tik regionuose, kaip yra dabar.


Dešimt savaičių trukusi „Teleloto“ pavasario akcija pasiekė finalą. Pagrindinio prizo – stilingo dviejų kambarių buto Palangoje – laimėtoja tapo panevėžietė Laima, kuriai laimę atnešė virtinė lemtingų sutapimų bei tikėjimas savo sėkmės skaičiumi.


Populiariausios šalies loterijos „Teleloto“ žaidėjams – galimybė vasarą pasitikti rankose laikant nuosavo atostogų būsto raktus. Iki pat gegužės 21 dienos visi, dalyvausiantys žaidimuose, turės progą laimėti moderniai ir praktiškai įrengtą dviejų kambarių butą Palangoje, visai šalia Baltijos jūros.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Meras Šarūnas Vaitkus išėjo atostogų  5

"Palangos tilto" informacija, 2019 02 26 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, siekdamas užtikrinti, kad visi kandidatai į Palangos miesto merus rinkimų kampanijoje dalyvautų lygiomis teisėmis, nuo vasario 20 d. iki rinkimų išeina atostogų. Š. Vaitkaus atostogų metu mero pareigas eis mero pavaduotojas Rimantas Antanas Mikalkėnas.


Palangos Trečiojo amžiaus universitetas išleido savo senjorus net penkiems mėnesiams atostogų, tikėdamas, kad šie ramiai ilsėsis iki naujųjų mokslo metų – spalio 1 dienos. Tačiau šokėjai nusprendė – jokių atostogų. To ir mokė mus etatiniai ir neetatiniai universiteto vadovai – siekti kuo daugiau sužinoti, bendrauti, džiaugtis. Tuo labiau, jog ir kitų...


Neįgalieji ar vaikus su sunkia negalia auginančios šeimos, jei reikia pagal specialiuosius poreikius pritaikyti būstą ar gyvenamąją aplinką, dėl paramos su prašymais gali kreiptis į Savivaldybę.  


Palangiškių atostogų geografija: nuo namų kurorte iki Filipinų ir Egipto

Linas JEGELEVIČIUS, Alfredas PUMPULIS, 2011 08 08 | Rubrika: Jūros vaikai

Gyvename didžiausiame Lietuvos kurorte, bet palangiškiai atostogų stengiasi išsprukti kitur. Renkasi jas pagal kišenę ir tik patiems atostogautojams žinomus dalykus. Vieniems puikios atostogos – turkštis svetimoje jūroje, kitiems – išvyka į kalnus, tretiems– pažintinės kelionės po platųjį pasaulį. Kalbinti miesto politikai dėstė esą...


Tyrimų duomenimis, vienas iš trijų darbuotojų po ilgesnių atostogų į darbą sugrįžta nenoromis. Likus kelioms dienoms iki jų pabaigos, maždaug pusė darbuotojų ima jausti didelį stresą. O grįžę į darbą bei jame praleidę keletą dienų, jaučiasi tarsi nė neatostogavę. Patirti atostogų įspūdžiai ima blėsti taip pat greitai kaip ir odos įdegis.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius