„Teleloto“ kviečia laimėti atostogų būstą Palangoje

Palangos tiltas, 2022-03-17
Peržiūrėta
1595
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Teleloto“ kviečia laimėti atostogų būstą Palangoje

Populiariausios šalies loterijos „Teleloto“ žaidėjams – galimybė vasarą pasitikti rankose laikant nuosavo atostogų būsto raktus. Iki pat gegužės 21 dienos visi, dalyvausiantys žaidimuose, turės progą laimėti moderniai ir praktiškai įrengtą dviejų kambarių butą Palangoje, visai šalia Baltijos jūros.

Kaip teigia loteriją organizuojančios įmonės „Olifėja“ marketingo vadovė Renata Mozuraitė, „Teleloto“ atostogų būstu itin džiaugsis gamtos mylėtojai. 

„Prizą savo žaidėjams rinkome siekdami, kad jis turėtų kuo daugiau privalumų. Pagrindinis jų, neabejotinai – vieta. Butas yra populiariausiame Lietuvos kurorte, Palangoje, tačiau toliau nuo centro, pamiškėje. Kopas ir jūrą galima pasiekti per 10 minučių ramiai žingsniuojant pušyno takais, ar dar greičiau riedant dviračiu. Aplink grynas oras, ramybė, žaluma – o juk to ir reikia, norint iš tiesų pailsėti atostogų metu“, – sako R. Mozuraitė.

Kitas esminis „Teleloto“ atostogų būsto privalumas – praktiškas išplanavimas bei kokybiškas įrengimas.

„Butą sudaro miegamasis, erdvi svetainė, sujungta su virtuvės zona, vonios kambarys bei į vakarus orientuota terasa, kas vakarą kviesianti grožėtis saulėlydžiais. Visos erdvės įrengtos iki menkiausių smulkmenų, siekiant praktiškumo ir patogumo. Sumontuota kokybiška buitinė technika, paruošti modernūs baldai. Naujojo šeimininko lauks netgi indai ir stalo įrankiai – tad atvykus nereiks dėl nieko rūpintis“, – detalizuoja R. Mozuraitė.

„Teleloto“ žaidėjui atiteksiančio buto kieme įrengtas kvartalo gyventojams skirtas baseinas bei gultai, sūkurinės vonios po atviru dangumi, pirtis, vaikų žaidimų aikštelės, grilio zonos. Tad laimėtojas turės daugybę progų ilsėtis net neišėjęs iš savo kiemo.

Taip pat kvartalo teritorija aptverta ir saugoma visus metus, todėl ne atostogų metų savininkui nereiks nerimauti dėl savo turto. 

Galimybę laimėti atostogų būstą Palangoje turės žaidėjai, „Teleloto“ bilietus pirksiantys kovo 13 d.–gegužės 21 d. laikotarpiu.

Kiekvieną akcijos savaitę bus atrenkama po 5 pretendentus laimėti ir jie bus kviečiami į „Teleloto“ studiją. Iš jų kiekvienos sekmadieninės laidos metu paaiškės po vieną finalininką, o likusieji bus apdovanoti vertingais paguodos prizais. 

Galiausia 10 finalininkų „Teleloto“ studijoje susitiks gegužės 29 dieną – tuomet ir paaiškės, kuris iš jų tapo naujo atostogų būsto Palangoje laimėtoju. 

„Teleloto“ bilietų galima įsigyti „Perlo“ terminaluose, parduotuvėse, jų savitarnos kasose bei internetu – www.loto.lt.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Lapkričio 4 d. dvi gimnazistų komandos su matematikos mokytojomis vyko į tradicinę komandinę jaunųjų matematikų olimpiadą profesoriaus Vytauto Liutiko prizui laimėti Kretingoje.


Siūloma sudaryti sąlygas jaunoms šeimoms su valstybės parama įsigyti būstą visoje Lietuvoje, o ne tik regionuose, kaip yra dabar.


Dešimt savaičių trukusi „Teleloto“ pavasario akcija pasiekė finalą. Pagrindinio prizo – stilingo dviejų kambarių buto Palangoje – laimėtoja tapo panevėžietė Laima, kuriai laimę atnešė virtinė lemtingų sutapimų bei tikėjimas savo sėkmės skaičiumi.


Populiariausios šalies loterijos „Teleloto“ žaidėjams – galimybė vasarą pasitikti rankose laikant nuosavo atostogų būsto raktus. Iki pat gegužės 21 dienos visi, dalyvausiantys žaidimuose, turės progą laimėti moderniai ir praktiškai įrengtą dviejų kambarių butą Palangoje, visai šalia Baltijos jūros.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Meras Šarūnas Vaitkus išėjo atostogų  5

"Palangos tilto" informacija, 2019 02 26 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, siekdamas užtikrinti, kad visi kandidatai į Palangos miesto merus rinkimų kampanijoje dalyvautų lygiomis teisėmis, nuo vasario 20 d. iki rinkimų išeina atostogų. Š. Vaitkaus atostogų metu mero pareigas eis mero pavaduotojas Rimantas Antanas Mikalkėnas.


Prieš Kalėdas Palangoje V. Jurgučio pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Kalėdinis jaunių tinklinio turnyras, skirtas 2014 metų Sporto centro taurei laimėti. Turnyre dalyvavo keturios jaunių vaikinų komandos iš Kretingos, Darbėnų ir Palangos.


Liepos 2-3 dienomis Palangos stadione vyko tradicinis vaikų futbolo 9x9  turnyras kepyklos „Kimba“ taurei laimėti. Šiemet turnyras buvo jubiliejinis, surengtas jau dvidešimtą kartą.


Palanga Open 2013 Carlsberg taurei laimėti

„Palangos tilto” informacija, 2013 07 08 | Rubrika: Sportas

Šių metų liepos 13 – 20 dienomis Palangoje startuoja 23 – asis tarptautinis, III kategorijos, ITF serijos senjorų lauko teniso turnyras „Palanga Open 2013 Carlsberg taurei laimėti“.


Tyrimų duomenimis, vienas iš trijų darbuotojų po ilgesnių atostogų į darbą sugrįžta nenoromis. Likus kelioms dienoms iki jų pabaigos, maždaug pusė darbuotojų ima jausti didelį stresą. O grįžę į darbą bei jame praleidę keletą dienų, jaučiasi tarsi nė neatostogavę. Patirti atostogų įspūdžiai ima blėsti taip pat greitai kaip ir odos įdegis.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius