Tęsiamas paramos maisto produktais rinkimas nuo karo kenčiantiems Palangos miesto-partnerio Bučos žmonėms

"Palangos tilto" informacija, 2022-03-09
Peržiūrėta
1690
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Tęsiamas paramos maisto produktais rinkimas nuo karo kenčiantiems Palangos miesto-partnerio Bučos žmonėms

Kurorto gyventojai ir miesto svečiai noriai aukoja karo nusiaubto Palangos miesto-partnerio Bučos žmonėms. Per Bučos miestą, esantį vos už 30 kilometrų nuo Kijevo, eina automagistralė į Ukrainos sostinę, tad Kijevo prieigose esanti Buča šiuo metu yra tapusi itin didelių karinių veiksmų auka. Miestas verčiamas griuvėsiais, vietos gyventojai neturi nei elektros, nei šildymo, jie negali išeiti iš namų, tad itin stinga maisto produktų.

Per tris pirmąsias paramos rinkimo dienas surinktas planuotas kiekis ilgai negendančių maisto produktų, kūdikiams skirtų priemonių bei maisto, taip pat – higienos priemonių, kitų buityje labai reikalingų daiktų. Šia parama, kaip ir Savivaldybės už suaukotas lėšas nupirktais konservais, įmonių paaukotais šildytuvais ir kitais būtiniausiais daiktais, bendradarbiaujant su NVO organizacijomis gautomis tvarsliavomis, kitomis reikalingomis priemonėmis, maistu, užpildyti du vilkikai. Jie trečiadienį išvyko į Ukrainą.

Miesto gyventojai ir svečiai aukodami teiravosi apie paramos tęstinumą, išsakė norą prisidėti ir ateityje. Kadangi, tęsiant bendradarbiavimą su NVO  planuojama gauti dar 25 paletes taip reikalingų priemonių, formuojamas papildomas, trečio vilkiko krovinys. Todėl, siekiant humanitarine parama maksimaliai užpildyti trečiąjį vilkiką, pratęstas paramos rinkimas ilgai negendančiais maisto produktais: kruopomis, konservais, augaliniu aliejumi, miltais, mielėmis, cukrumi, druska, grikių kruopomis, kvietinėmis kruopomis, avižiniais dribsniais, ryžiais, pomidorų pasta plastikiniuose indeliuose, greitai paruošiamais vermišeliais, makaronais, sausainiais, pieno mišiniais kūdikiams, tyrelėmis stiklainiuose, sausu pienu ir pan.

Parama ilgai negendančiais maisto produktais renkama Palangos sporto centre (Sporto g. 3) (įėjimas pro centrinė Sporto arenos įėjimą):

Trečiadienį-sekmadienį (kovo 9-13 d.) nuo 15 val. iki 19 val.

Padėti Bučos miesto gyventojams taip pat galite aukomis, pervedant jas į BĮ „Palangos socialinių paslaugų centras“ sąskaitą Nr. LT64 7180 6000 0313 0554, mokėjimo nurodymo paskirtyje įrašydami „Parama Bučos miestui“. Už suaukotas lėšas Palangos miesto savivaldybė, atsižvelgdama į konkrečius Bučos poreikius, pirks maisto produktų, medikamentų, medicininių ar kitų nuo karo kenčiantiems ukrainiečiams būtinų priemonių.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykiteSavaitgalį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko, o taip pat – viename iš didžiausių kurorto žiemos renginių – Stintų šventėje – dalyvavo Palangos miesto partnerio Lenkijoje – Ustkos – delegacija.


Klaipėdos apskrities paramos gavėjams šiemet gyventojai skyrė per 2,3 mln. eurų ir tai yra didžiausia iki šiol skirta paramos suma.


Palangoje prieglobstį ir saugumą pagaliau radusi ukrainietė Alina į Palangą atvyko iš karo nuniokoto Palangos miesto-partnerio Bučos. Jo kelionės nebuvo lengva.


Kurorto gyventojai ir miesto svečiai noriai aukoja karo nusiaubto Palangos miesto-partnerio Bučos žmonėms. Per Bučos miestą, esantį vos už 30 kilometrų nuo Kijevo, eina automagistralė į Ukrainos sostinę, tad Kijevo prieigose esanti Buča šiuo metu yra tapusi itin didelių karinių veiksmų auka. Miestas verčiamas griuvėsiais, vietos gyventojai neturi nei elektros, nei šildymo, jie negali išeiti iš...


Kurorto gyventojai kviečiami padėti Palangos miesto-partnerio Bučos žmonėms, kenčiantiems nuo karo Ukrainoje. Per Bučos miestą, esantį vos už 30 kilometrų nuo Kijevo, eina automagistralė į Ukrainos sostinę, tad Kijevo prieigose esanti Buča šiuo metu yra tapusi itin didelių karinių veiksmų auka. Miestas verčiamas griuvėsiais, vietos gyventojams jau trūksta ne tik medikamentų, bet ir maisto. 


Birželio 11 d. penktadienį 15-18 val. Europos socialinio fondo agentūros projekto „Parama maisto produktais ir higienos priemonėmis“ Nr. EPSF-2020-V-07-03 lėšomis Palangoje bus dalinama nemokama parama maisto produktais ir higienos priemonėmis. Papildoma informacija teikiama telefonu: 8 (46) 34 13 38 (nuo 10 iki 13 val.)


Spalio 25-26 dienomis labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ vykdys tradicinę maisto produktų rinkimo nepasiturintiems akciją.  


Kurorte nuo trečiadienio lankosi svečiai iš Palangos miesto-partnerio Eilato (Izraelis) – 18 mokinių, lydimi 3 mokytojų. Vaikai, kurių amžius – 15-17 metų, apgyvendinti Senosios gimnazijos moksleivių šeimose, svečiams iš Izraelio parengta turininga bei plati kultūrinė viešnagės Palangoje programa.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius