Tėvai neatsistebi, kad vaikų parkas – nemokamas, bet erzina šunų kaimynystė

Viktorija ŠIMKUTĖ, 2012-06-28
Peržiūrėta
1695
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Tėvai neatsistebi, kad vaikų parkas – nemokamas, bet erzina šunų kaimynystė

Prieš mažiau nei dvi savaites atidarytas vaikų žaidimų parkas susilaukė didelio vaikų antplūdžio. „Ši vaikų žaidimų aikštelė nuostabi“, – taip apie šį įspūdingo aukščio parką atsiliepia žmonės atvykę iš svetur. Šiame parke lankosi ne tik vaikai, bet jų tėveliai ar net seneliai, kurie  laiką leidžia įsikūrusioje lauko kavinėje. Be to, daugelis stebisi, jog šiame parke gali lankytis kasdien ir nemokamai.

 

Žmonės stebisi

Šiltesnę dieną žaidimų aikštelėje gali išvysti šimtus vaikų. Tėveliai už rankų vedasi savo mažuosius ir tarytum su baime žengia į aikštelės vidų, nežinodami šio žaidimų parkų kainos. Tačiau paklausę, kiek jie skolingi, visi nustemba – tai nemokamai. „Na, nėra jokios iškabos, jog tai nemokamai, todėl galvojome, gal prieis kas nors prie mūsų pasakyti, kiek esame skolingi“, – juokėsi vyras, kurį tvirtai įsikabinęs laikė jo mažylis Kasparas.

Mergina prekiaujanti ledais sako, jog žmonės pirkdami kavinėje pasiteirauja ar nėra daugiau skolingi, o kai išgirsta, jog aikštelė nemokama – apstulbsta.

 

Kavinukėje galima pasilepinti

Vaikų žaidimų aikštelėje įsikūrusi nuostabi lauko kavinukė, kuri kviečia maloniais kvapais ir didžiuosius, ir mažuosius. Šioje kavinėje tėvai savo vaikučius lepina įvairių skonių ledais, kokteiliais ar gėrimais.

„Nesvarbu, saulė ar lietus, bet vaikai visada pas mus užsuka“, – sako kavinėje dirbanti mergina. Tėveliai smaguriauja kava ar arbata, tačiau, kai kurie tėčiai „bamba“, jog norint parūkyti reikia eiti už tvoros. Kiti tėveliai su tokia tvarka sutinka ir neprieštarauja, juk visgi tai vaikų aikštelė.

Keletas tėvelių, kol jų vaikai pramogauja, laiką leidžia naudodamiesi kompiuteriu, nes šiame parke veikia „WiFi“ interneto zona. Kitiems interneto nereikia, tiesiog stebi savo laimingus ir besišypsančius vaikus, o seneliai, atsivedę savo anūkus, ilsisi, šnekučiuojasi ar gaivinasi ledais. „Mums čia patinka ir vaikams taip pat. Puikiai su visa šeima leidžiame laiką“, – sako Vida iš Alytaus, atvykusi atostogų su savo trimis mažamečiais vaikais.

 

Užsuka ir šuniukai

Šunų ir kitokių gyvūnų negalima vestis į vaikų parką, bet žurnalistė joje išvydo keletą šunų su savo šeimininkais. Akivaizdu, kad kai kurie gyvūnų mylėtojai nesuvokia, jog čia lankosi daugybė mažų vaikų. Man stebint, moteris sunerimusi dėl savo vaiko šaukė ant šuns šeimininko, jog savo mažą, nuolat lojantį šuniuką patrauktų nuo vaikų. „Tačiau, ką tas mažas bejėgis šunelis gali padaryti“, – juokdamasis atkirto šuns šeimininkas.

 Viena pašnekovė sakė: „Žmonės vedžios čia šunis tol, kol kas nors galiausiai atsitiks – va, tada pažiūrėsim, kas bus“. Be to, manau, niekam nebūtų malonu, jog ir vaikas atbėgtų pas mamą išsiterliojęs rankas šuns išmatose. „Kol kas neteko matyti čia vedžiojamų ar savo „reikalus“ atliekančius šunų – manau ir neteks“, – pridūrė šalia sėdėjusi moteris. 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos miesto savivaldybės administracija informuoja, kad š. m. birželio 1 d. buvo atlikti Palangos miesto vaikų žaidimų aikštelių smėlio parazitologiniai tyrimai, kurių metu parazitologinės taršos neaptikta.


Prie vaikų žaidimų parko, kitoje dviračių tako pusėje, Palangos komunalininkai įrengė tinklinio aikštelę.


Palangos vaikų parkas praturtintas neeiliniu įrenginiu – čia įrengtos sūpuoklės, skirtos neįgaliesiems.


Šeimoms draugiškoje Palangoje, gerinant miesto infrastruktūrą, kasmet atsižvelgiama ne tik į suaugusių miestiečių bei svečių, bet ir į vaikų poreikius. Vienas įgyvendinamų mažiesiems skirtų projektų – modernių žaidimų aikštelių įrengimas daugiabučių namų kiemuose.


Mažiesiems palangiškiams ir kurorto svečiams Palangoje šiais metais įrengtos keturios naujos, modernios vaikų žaidimų aikštelės daugiabučių kiemuose dėmesį vilioja ryškiaspalviais žaidimų įrenginiais. Jie, beje, yra įrengti ir kurorto vaikų darželiuose, o spalį naujomis atrakcijomis praturtėjo ir Vaikų parkas, esantis visai šalia jūros. Dar du sklypai...


Mažieji palangiškiai ir kurorto svečiai džiūgauja – kurortas praturtėjo naujomis, moderniomis žaidimų aikštelėmis daugiabučių namų kiemuose. Nauji ryškiaspalviai žaidimų įrenginiai įrengti ir kurorto vaikų darželiuose, o netrukus naujais atrakcionais praturtės ir populiarumo nestokojantis Vaikų parkas, esantis visai šalia jūros.


Apžvelgti visas naujas Kretingos rajone, Žibininkų kaime įsikūrusio HBH  pramogas dešimties hektarų teritorijoje, kuri bus žinoma kaip Malūnų kaimas, vien savo kojomis pasikliauti netrukus negalėsite – greitai ir patogiai nukakti į jį jau kitų metų pavasarį HBH siūlys... traukinuku. Naujai HBH „užkariaujamame“ lauke jau iškasti tvenkiniai, supiltas 12...


Kurorte remontuojamos vaikų žaidimų aikštelės

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 07 30 | Rubrika: Miestas

Palangos daugiabučių kiemuose įrengtos vaikų žaidimų aikštelėse šią savaitę triūsia kurorto komunalininkai. Per keletą dienų planuojama suremontuoti susidėvėjusias medines įrenginių dalis, kad mažieji palangiškiai jiems skirtose vietose dūkti galėtų saugiai. Pasak UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktoriaus Konstantino Skieraus, vaikams skirtos žaidimų...


Prieš mažiau nei dvi savaites atidarytas vaikų žaidimų parkas susilaukė didelio vaikų antplūdžio. „Ši vaikų žaidimų aikštelė nuostabi“, – taip apie šį įspūdingo aukščio parką atsiliepia žmonės atvykę iš svetur. Šiame parke lankosi ne tik vaikai, bet jų tėveliai ar net seneliai, kurie  laiką leidžia įsikūrusioje lauko...


Vaikų gynimo dieną mažiesiems dar neteks pasidžiaugti nauju poilsiu parku Palangoje. Tikėtasi, kad birželio 1-ąją kurorte jau bus atidarytas žaidimų parkas, tačiau planai nusikėlė dar pusei mėnesio. Kaip „Palangos tiltui“ sakė bendrovės „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius Konstantinas Skierus, atidarymas planuojamas birželio 16 dieną. Termino pratęsimą jis...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius