Mažiesiems palangiškiams – modernios ir saugios vaikų žaidimų aikštelės

Palangos tiltas, 2015-09-07
Peržiūrėta
2101
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Mažiesiems palangiškiams – modernios ir saugios vaikų žaidimų aikštelės

Šeimoms draugiškoje Palangoje, gerinant miesto infrastruktūrą, kasmet atsižvelgiama ne tik į suaugusių miestiečių bei svečių, bet ir į vaikų poreikius. Vienas įgyvendinamų mažiesiems skirtų projektų – modernių žaidimų aikštelių įrengimas daugiabučių namų kiemuose.
Kurorto komunalininkai ką tik baigė montuoti dešimt modernių vaikų žaidimo aikštelių Palangos bei Šventosios daugiabučių namų kiemuose. Nauji, ryškiaspalviai įrenginiai pirmomis rugsėjo dienomis bei rugpjūčio pabaigoje pradžiugino mažuosius Klaipėdos plento, Sodų, Druskininkų, Medvalakio, Kastyčio, Vasaros ir Lieknų gatvėse esančių daugiabučių gyventojus.
Moderniose aikštelėse jaunųjų palangiškių ir šventojiškių džiaugsmui įrengtos dvigubos klasikinės sūpynės ir daugiafunkciniai žaidimų įrenginiai su čiuožyklomis, laipynėmis, praturtinti ir žaidimų namukais, kitomis atrakcijomis. Šie įrenginiai yra atsparūs gamtiniam poveikiui, išmarginti ryškiomis spalvomis. Artėjant vasarai žaidimų aikštelėse bus įrengtos ir smėlio dėžės.
Neabejojama, kad naujose aikštelėse žaisdami vaikai patirs ne tik bendravimo malonumą, bet ir daugiau judės, taigi – lavės jų raumenys, koordinacija.
Iš viso šią vasarą kurorte įrengta dvylika erdvių, skirtų mažųjų laisvalaikiui – birželį mažieji palangiškiai buvo pradžiuginti dviem naujomis žaidimų aikštelėmis. Jos įrengtos Druskininkų ir Medvalakio gatvėse esančiuose daugiabučių namų kiemuose. Čia įrengtos karuselės, spyruoklinės, klasikinės ir balansinės sūpynės, smėlio žaidimų aikštelės su stogeliais ir suoleliais bei daugiafunkciniai mažųjų pramogoms skirti įrenginiai su laipiojimo sienelėmis, čiuožyklomis, liepteliais, virvėmis ir kitomis dalimis.
Modernūs ryškiaspalviai įrenginiai, skirti įvairių amžiaus grupių vaikams – iki dvejų metų, dvejų – septynerių bei septynerių – dvylikos metų. Aikštelės saugios – aptvertos, tėvų patogumui čia įrengti ne tik takai, bet ir suolai.
Dėmesys Palangos daugiabučiuose gyvenančių vaikų poreikiams skiriamas kasmet – pirmosios modernios žaidimų aikštelės kurorte įrengtos dar 2012-aisiais – mažuosius pradžiugino Vaikų parkas bei skvere, esančiame ties pravažiavimu nuo Sodų g. iki Taikos g., įrengta moderni vaikams skirta erdvė. Prieš porą metų atnaujintos mažiesiems skirtos erdvės, esančios Laukų, Sodų, Ganyklų gatvių daugiabučių namų kiemuose Palangoje, taip pat – ir Žuvėdrų gatvėje Šventojoje.
Praėjusiais metais populiarusis Vaikų parkas, įrengtas greta pušyno ir jūros, Naglio al. ir Šermukšnių g. sankirtoje buvo praturtintas dviem papildomais įrenginiais (karusele 4-12 metų vaikams ir sūpynėmis 2-12 metų vaikams).
Visi jauniesiems palangiškiams skirti žaidimų įrenginiai yra ne tik žaismingi, bet ir sertifikuoti bei saugūs.

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos miesto savivaldybės administracija informuoja, kad š. m. birželio 1 d. buvo atlikti Palangos miesto vaikų žaidimų aikštelių smėlio parazitologiniai tyrimai, kurių metu parazitologinės taršos neaptikta.


Vaikystė asocijuojasi su brangiausiais, smagiausiais ir širdžiai pačiais jaukiausiais momentais, mūsų gyvenime. Nesibaigiančios šėlionės su draugais, žaidimai lauke ir daug tikro ir nuoširdaus juoko susipinančio su smalsumu ir noru pažinti supantį pasaulį. Ir iš tiesų, vaikai lauke praleidžia labai daug laiko, kuris jiems yra ne tik smagus ir įsimintinas, bet ir labai naudingas. Vaikui nėra...


Prie vaikų žaidimų parko, kitoje dviračių tako pusėje, Palangos komunalininkai įrengė tinklinio aikštelę.


Šeimoms draugiškoje Palangoje, gerinant miesto infrastruktūrą, kasmet atsižvelgiama ne tik į suaugusių miestiečių bei svečių, bet ir į vaikų poreikius. Vienas įgyvendinamų mažiesiems skirtų projektų – modernių žaidimų aikštelių įrengimas daugiabučių namų kiemuose.


Mažiesiems palangiškiams ir kurorto svečiams Palangoje šiais metais įrengtos keturios naujos, modernios vaikų žaidimų aikštelės daugiabučių kiemuose dėmesį vilioja ryškiaspalviais žaidimų įrenginiais. Jie, beje, yra įrengti ir kurorto vaikų darželiuose, o spalį naujomis atrakcijomis praturtėjo ir Vaikų parkas, esantis visai šalia jūros. Dar du sklypai...


Mažieji palangiškiai ir kurorto svečiai džiūgauja – kurortas praturtėjo naujomis, moderniomis žaidimų aikštelėmis daugiabučių namų kiemuose. Nauji ryškiaspalviai žaidimų įrenginiai įrengti ir kurorto vaikų darželiuose, o netrukus naujais atrakcionais praturtės ir populiarumo nestokojantis Vaikų parkas, esantis visai šalia jūros.


Daugiabučių kiemuose – modernios vaikų žaidimo aikštelės  2

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 11 11 | Rubrika: Miestas

Palangos daugiabučių kiemuose intensyviai triūsia kurorto komunalininkai – rengiami pagrindai naujoms, modernioms vaikų žaidimo aikštelėms.


Praėjusį penktadienį – tarsi vasaros sezono įkarštyje – vaikų atrakcionų parke J. Basanavičiaus gatvėje šurmuliavo gausus būrys vaikų. Tarptautinė vaikų gynimo diena buvo paminėta gražiu renginiu, skirtu ne visada pasiturinčių kurorto šeimų vaikams: Savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos tarnyba, vykdydama Jaunimo iniciatyvų ir vaikų...


Kurorte remontuojamos vaikų žaidimų aikštelės

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 07 30 | Rubrika: Miestas

Palangos daugiabučių kiemuose įrengtos vaikų žaidimų aikštelėse šią savaitę triūsia kurorto komunalininkai. Per keletą dienų planuojama suremontuoti susidėvėjusias medines įrenginių dalis, kad mažieji palangiškiai jiems skirtose vietose dūkti galėtų saugiai. Pasak UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktoriaus Konstantino Skieraus, vaikams skirtos žaidimų...


Atšilus orams visi su malonumu traukia į gamtą. Mažiesiems, gyvenantiems miesto teritorijoje, didžiausia pramoga – žaidimų aikštelės. Tačiau ne visuomet jos „pasiruošusios priimti“ mažuosius – dažnai yra tapusios šunų vedžiotojų ir stikliuko kilnotojų susibūrimo vietomis. Metams bėgant šių aikštelių niekas netvarkė. Ką jau kalbėti apie visišką atnaujinimą. Natūralu, kad jos nusidėvėjo...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius