Kurorte remontuojamos vaikų žaidimų aikštelės

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012-07-30
Peržiūrėta
2011
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kurorte remontuojamos vaikų žaidimų aikštelės

Palangos daugiabučių kiemuose įrengtos vaikų žaidimų aikštelėse šią savaitę triūsia kurorto komunalininkai. Per keletą dienų planuojama suremontuoti susidėvėjusias medines įrenginių dalis, kad mažieji palangiškiai jiems skirtose vietose dūkti galėtų saugiai.

Pasak UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktoriaus Konstantino Skieraus, vaikams skirtos žaidimų aikštelės kasdien sulaukia nemenko mažųjų lankytojų dėmesio, tad miesto tvarkytojų uždavinys – pasirūpinti, kad čia žaidžiantys vaikai būtų saugūs. 

„Mūsų specialistai apsilankė visose miesto vaikų žaidimų aikštelėse, apžiūrėjo įrenginius bei įvertino jų būklę. Dabar imamės darbų – maždaug per savaitę turime paremontuoti ar naujomis pakeisti atskiras medinių įrenginių dalis“, – sakė UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius K. Skierus.

Iš viso Palangoje daugiabučių namų kiemuose įrengtos 27 vaikams skirtos aikštelės. Mediniai įrenginiai – sūpuoklės, smėlio dėžės ir kiti – jose buvo pastatyti maždaug prieš dešimtmetį, tad atskiros jų detalės jau gali būti pažeistos puvinio. „Rudenį, spalį, mūsų specialistai dar kartą įvertins žaidimo įrenginių būklę ir, jei pastebės nesaugių, per vasarą susidėvėjusių, juos išmontuos“, – kalbėjo K. Skierus.

Komunalininkų vadovo teigimu, ateityje kurorte reikės įrengti modernesnius įrenginius bei žaidimų aikšteles aptverti tvora. Vienai tokiai aikštelei įrengti prireiktų maždaug 17 tūkst. litų.

Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus pabrėžė, jog užtikrinti galimybes vaikams saugiai džiaugtis sūpynėmis ir kitais mažiesiems skirtais įrenginiais yra būtina. „Dalis įrenginių, šiuo metu esančių daugiabučių kiemuose, mano manymu, jau yra atitarnavę, tad rudenį juos išmontuosime bei ieškosime galimybių atnaujinti šią bazę“, – sakė Š. Vaitkus. 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos miesto savivaldybės administracija informuoja, kad š. m. birželio 1 d. buvo atlikti Palangos miesto vaikų žaidimų aikštelių smėlio parazitologiniai tyrimai, kurių metu parazitologinės taršos neaptikta.


Vaikystė asocijuojasi su brangiausiais, smagiausiais ir širdžiai pačiais jaukiausiais momentais, mūsų gyvenime. Nesibaigiančios šėlionės su draugais, žaidimai lauke ir daug tikro ir nuoširdaus juoko susipinančio su smalsumu ir noru pažinti supantį pasaulį. Ir iš tiesų, vaikai lauke praleidžia labai daug laiko, kuris jiems yra ne tik smagus ir įsimintinas, bet ir labai naudingas. Vaikui nėra...


Prie vaikų žaidimų parko, kitoje dviračių tako pusėje, Palangos komunalininkai įrengė tinklinio aikštelę.


Šeimoms draugiškoje Palangoje, gerinant miesto infrastruktūrą, kasmet atsižvelgiama ne tik į suaugusių miestiečių bei svečių, bet ir į vaikų poreikius. Vienas įgyvendinamų mažiesiems skirtų projektų – modernių žaidimų aikštelių įrengimas daugiabučių namų kiemuose.


Mažiesiems palangiškiams ir kurorto svečiams Palangoje šiais metais įrengtos keturios naujos, modernios vaikų žaidimų aikštelės daugiabučių kiemuose dėmesį vilioja ryškiaspalviais žaidimų įrenginiais. Jie, beje, yra įrengti ir kurorto vaikų darželiuose, o spalį naujomis atrakcijomis praturtėjo ir Vaikų parkas, esantis visai šalia jūros. Dar du sklypai...


Mažieji palangiškiai ir kurorto svečiai džiūgauja – kurortas praturtėjo naujomis, moderniomis žaidimų aikštelėmis daugiabučių namų kiemuose. Nauji ryškiaspalviai žaidimų įrenginiai įrengti ir kurorto vaikų darželiuose, o netrukus naujais atrakcionais praturtės ir populiarumo nestokojantis Vaikų parkas, esantis visai šalia jūros.


Apžvelgti visas naujas Kretingos rajone, Žibininkų kaime įsikūrusio HBH  pramogas dešimties hektarų teritorijoje, kuri bus žinoma kaip Malūnų kaimas, vien savo kojomis pasikliauti netrukus negalėsite – greitai ir patogiai nukakti į jį jau kitų metų pavasarį HBH siūlys... traukinuku. Naujai HBH „užkariaujamame“ lauke jau iškasti tvenkiniai, supiltas 12...


Daugiabučių kiemuose – modernios vaikų žaidimo aikštelės  2

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 11 11 | Rubrika: Miestas

Palangos daugiabučių kiemuose intensyviai triūsia kurorto komunalininkai – rengiami pagrindai naujoms, modernioms vaikų žaidimo aikštelėms.


Kurorte remontuojamos vaikų žaidimų aikštelės

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 07 30 | Rubrika: Miestas

Palangos daugiabučių kiemuose įrengtos vaikų žaidimų aikštelėse šią savaitę triūsia kurorto komunalininkai. Per keletą dienų planuojama suremontuoti susidėvėjusias medines įrenginių dalis, kad mažieji palangiškiai jiems skirtose vietose dūkti galėtų saugiai. Pasak UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktoriaus Konstantino Skieraus, vaikams skirtos žaidimų...


Atšilus orams visi su malonumu traukia į gamtą. Mažiesiems, gyvenantiems miesto teritorijoje, didžiausia pramoga – žaidimų aikštelės. Tačiau ne visuomet jos „pasiruošusios priimti“ mažuosius – dažnai yra tapusios šunų vedžiotojų ir stikliuko kilnotojų susibūrimo vietomis. Metams bėgant šių aikštelių niekas netvarkė. Ką jau kalbėti apie visišką atnaujinimą. Natūralu, kad jos nusidėvėjo...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius