To dar nebuvo: krepšinio ir futbolo rinktinės tarpusavyje rungtyniavo Palangoje

Palangos tiltas, 2017-08-04
Peržiūrėta
2108
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

To dar nebuvo: krepšinio ir futbolo rinktinės tarpusavyje rungtyniavo Palangoje

Antradienį Palangoje draugiškoms rungtynėms susitiko Lietuvos vyrų krepšinio ir futbolo rinktinės. Po rungtynių sportininkai palinkėjo vieni kitiems sėkmės prieš „Eurobasket 2017“ ir prieš atrankos į 2018 m. pasaulio futbolo čempionato rungtynes su Škotija.
Renginio metu krepšininkai ir futbolininkai varžėsi mušdami 11 metrų baudinius bei mėtydami tritaškius. Vėliau sportininkai išbandė jėgas spirdami nuo aikštės vidurio į tuščius vartus bei mesdami nuo krepšinio aikštelės vidurio.
Geriausiai rungtyse sekėsi buvusiam futbolo rinktinės puolėjui Andriui Veličkai, Jonui Mačiuliui bei naujajam krepšinio rinktinės kapitonui Mantui Kalniečiui – A. Velička vienintelis pataikė į krepšį nuo aikštės vidurio, o M. Kalnietis ir J. Mačiulis abu taikliai smūgiavo į vartus nuo vidurio atžymos.
„Šiuo metu intensyviai rengiamės „Eurobasket 2017“, bet tokie renginiai kaip šis yra puiki pramoga ir padeda prasiblaškyti. Buvo labai smagu pabendrauti su futbolininkais ir draugiškai pasivaržyti bei pažiūrėti kas kur geriau jaučiasi – ar krepšininkai futbolo aikštelėje, ar futbolininkai krepšinio aikštelėje“,– sakė nacionalinės krepšinio rinktinės kandidatas Jonas Mačiulis.
„Labai puiki iniciatyva, tikiuosi, kad ateityje turėsime daugiau bendrų renginių, tiek dėl sirgalių, tiek dėl mūsų pačių. Rungtynės su krepšininkais vyko tikrai draugiškoje atmosferoje, linkime jiems kuo didžiausios sėkmės Europos čempionate“, – teigė Lietuvos futbolo rinktinės gynėjas GeorgasFreidgeimas.
Renginį inicijavo abiejų rinktinių rėmėja – lažybų bendrovė „Betsafe“.
„Šių metų rudens pradžia abiem rinktinėms – iššūkių metas. Žinodami, koks įtemptas sportininkų grafikas šiuo metu, siekiame palaikyti juos bei suteikti galimybę atsipalaiduoti šiek tiek papramogaujant prieš svarbias kovas. Džiaugiamės galėdami prie abiejų rinktinių sėkmės prisidėti ne tik remdami finansiškai, bet ir inicijuodami tokius renginius“, – teigė prekės ženklo „Betsafe“ Lietuvoje vadovas Andrius Lapienis.
Lietuvos futbolo rinktinei atstovavo treneris Edgaras Jankauskas bei esami ir buvę žaidėjai GeorgasFreidgeimas, Andrius Velička, Arminas Narbekovas, Tomas Ražanauskas. Renginyje dalyvavo Lietuvos krepšinio rinktinės treneris Dainius Adomaitis bei kandidatai Mantas Kalnietis, Rokas Giedraitis, Jonas Mačiulis, Edgaras Ulanovas.
„Eurobasket 2017“ prasidės rugpjūčio 31 d. Rugsėjo 1 d. Lietuvos futbolo rinktinė LFF stadione susitiks su Škotijos rinktine, o spalio 8 d. susikaus su Anglijos futbolininkais.

Lukas MIKELAITIS
IDEA PR

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Legendinė Vlado Jurgučio progimnazijos futbolo aikštelė, kurioje trenerio Marselio Balasanovo yra išugdytas ne vienas talentas, žaidžiantis įvairaus amžiaus Lietuvos vaikų ir jaunimo futbolo rinktinėse, atgimė. Padengta šiuolaikiška danga, sutvarkyta aplinka. Ji – jauki ir saugi.


Penktadienį Palangoje prasidės net tris dienas, liepos 28–30 d. vyksiantis Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas, kuriame tradiciškai startuos šalies paralimpinės rinktinės sportininkai. 


Paklaustas, ar žinąs be Palangos kitą maždaug 16 tūkstančių miestuką, kurio vaikų futbolo klube dirbtų net trys užsieniečiai treneriai, Ricardo Casalero,  Palangos vaikų futbolo akademijos „Gintaras“ vyriausiasis treneris iš Portugalijos, juokėsi: „Oi, ne. Tai, ko gero, retenybė.“


Su Palangos vaikais dirbs futbolo specialistas iš Portugalijos, o jo asistentas - kamerūnietis.


Atostogos baigėsi. Pirmadienį ryškiausios Lietuvos krepšinio žvaigždės renkasi Palangoje. 


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Antradienį Palangoje draugiškoms rungtynėms susitiko Lietuvos vyrų krepšinio ir futbolo rinktinės. Po rungtynių sportininkai palinkėjo vieni kitiems sėkmės prieš „Eurobasket 2017“ ir prieš atrankos į 2018 m. pasaulio futbolo čempionato rungtynes su Škotija.


Palanga vasarą – ne tik poilsiautojų kurortas, jau ne pirmus metus būtent mūsų mieste treniruotes pradeda ir bene mylimiausias krepšininkų būrelis – Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė. Nors birželio 20 dieną rinktinės stovykloje pasirodė tik 11 krepšininkų, rimtas trenerių ir sportininkų darbas bei pasiruošimas vyksta be išlygų.  


Nors iki šių metų Europos krepšinio čempionato starto liko dar daug laiko, vyriausiasis Lietuvos rinktinės treneris Jonas Kazlauskas kartu su savo asistentais ir krepšinio federacijos atstovais jau dėlioja nacionalinės rinktinės maršrutą būsimų pergalių link.


Jaunieji futbolininkai rungtyniavo Liepojoje

„Palangos tilto“ informacija, 2010 09 28 | Rubrika: Miestas

Praėjusį šeštadieni ir sekmadienį jaunieji Palangos futbolininkai, 2001 m. gimimo, dalyvavo futbolo turnyre „LM CUP-2010“, vykusiame Liepojoje. Puikiai praleidę laiką ir pasisėmę žaidybinės patirties palangiškiai grįžo kupini pakilios nuotaikos.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius