Tris kėlinius – kaip lygūs su lygiais

Dovydas BAJORAS, 2012-03-27
Peržiūrėta
2397
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Tris kėlinius – kaip lygūs su lygiais

 

„Palangos tilto“ krepšinio komandos žaidimas įgauna pagreitį ir komanda demonstruoja vis geresnį žaidimą. Po dviejų pergalių iš eilės – prieš Sporto centro I komandą ir „Linksmiau“ – „ Palangos tilto“ krepšininkai buvo rimtai nusiteikę pakovoti ir su „Lokių“ komanda. Nors rungtynių rezultatas – 87:67 varžovų naudai, jis visiškai neatspindi vykusios kovos.

 

Turėjo šansą

Vakar tiltiečiai net turėjo šansą pateikti staigmeną Palangos miesto krepšinio mėgėjų varžybose Sporto centro ir „Baltijos“ pagrindinės mokyklos taurėms laimėti, tačiau labiau patyrusi „Lokių“ komanda laimėjo.

Linksma ir energinga „Palangos tilto“  komanda nuo pirmųjų žaidimo minučių neleido  „Lokiams“ pabėgti į priekį, nors pastarieji ir diktavo rungtynių tempą. Didžiulė intriga atsirado trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo „ Palangos tilto“ vyrai.  Kol „Lokiai“ ieškojo lyderių ir mėtė pro šalį, redakcijos komanda sugebėjo sumažinti skirtumą iki 5 taškų. Ketvirtąjį kėlinį „Lokiai“ pradėjo sėkmingomis atakomis, o tilto vyrai nesugebėjo atsakyti tuo pačiu.

 

Paskyrė techninę pražangą

Vakarykščiame susitikime buvo paskirta ir techninė pražanga „Palangos tilto“ žaidėjui, fotografui Tadui Dirgėlai, už tai, kad po dėjimo į krepšį įsikabino į lanką. Už šią pražangą žaidėjui teks sumokėti 50 Lt baudą.

 

Per didelis krūvis teisėjams

Įspėjimus „užsidirbti“ techninę pražangą už diskusijas su teisėjais vakar gavo tiek „Palangos tilto“ atsarginių žaidėjų suolelis, tiek kiek anksčiau prieš Sporto centro komandą žaidę „Paršelio rojaus“ krepšininkai. Teisėjų darbo kokybė kai kuriuose epizoduose žaidėjus vedė iš proto abiejuose susitikimuose - teisėjai nefiksavo akivaizdžių pražangų ir apskritai neatrodė „švieži“. Atrodo, Palangoje trūksta kvalifikuotų teisėjų, o esantiems tenka per didelis krūvis. Vakar abiem teisėjams ir sekretoriatui teko dirbti daugiau nei 6 valandas -beveik be pertraukos, nes vyko ne tik du susitikimai miesto krepšinio mėgėjų varžybose - prieš tai rungtynes žaidė merginų komandos.

 

Pakili nuotaika neišblėso

Po rungtynių pakilios nuotaikos buvo visi redakcijos komandos žaidėjai, kurie rūbinėje kūrė planus, kaip laimėti du paskutinius sutikimus prieš Policijos ir „Palangos šilumos“ komandas - ryt ir šeštadienį.

Absoliuti dauguma komandos krepšininkų yra patenkinti varžybų organizacija ir savo pasirodymu aikštelėse.

 

 

Jūsų komentaras:

Dudu 2012-04-27 03:11 ([email protected] / IP: 95.171.194.149)
Hackable cybernetics very ignuitring. I've had the same thought about nanotech: when we actually get it, what are the beautiful and/or horrifying things that hackers will be able to do? Hmm maybe this is good novel-fodder Also, Cathi's right! What's with the disaffected guy in the demonstrational video for the Tilto'? Is this some sort of cliche9d hipster-mobile? And does it go any faster??

TO siaip 2012-03-29 11:06 (IP: 62.212.204.116)
Kiek laiko uztrunka 3 rungtynes? Apie 6 val., tai cia viskas ok.

siap 2012-03-28 14:07 ([email protected] / IP: 86.100.105.107)
6valandas gi ne jie teteisijavo panelem kas per straipsniuks ;DD

To Just 2012-03-28 13:19 (IP: 82.135.209.252)
Stengėsi dėl tiltiečių sirgalių, kitą kartą į krepšį nebedės:)

Cha 2012-03-28 09:40 (IP: 78.61.92.107)
Ale ziurek lokiams blusas pakedeno tiltas, niu malaciai :)

Just 2012-03-27 13:46 (IP: 212.59.7.49)
uzsikabinimas uz lanko ir kabejimas ant jo, zaidimo metu, nesiskaito kaip dejimas :))) bet tebunie, tiltieciai tai skaito dejimu i krepsi :)

sirgalius 2012-03-27 09:46 (IP: 82.135.197.57)
Girdejau kad kitais metais Tiltas i darba prenumeratų platintojais ketina priimti ir žaidėjų iš Eurolygos :)

lokys 2012-03-27 07:31 (IP: 86.100.75.88)
ar tiesa, kaad uz Tilto komanda zaidzia redakcijoje kiemsargiu idarbintas vienos lygos zaidejas?

Taip pat skaitykite

„Palangos tilto“ iniciatyva ieškoti idėjų Palangai, kad kurortas būtų dar gyvesnis ir įdomesnis, pasiekė kulminaciją: redakcija praėjusį antradienį į „Palangos tilto“ kavaryčio diskusijų naujojo partnerio „Fotokava“ to paties pavadinimo kavinę sukvietė net 14 veiklių, žinomų palangiškių, kurie, mėgaudamiesi skania kava, sutelkė smegenis...


Kad Palangos reprezentacinė krepšinio komanda „Palanga“ jau antrus metus iš eilės kausis Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finaliniame ketverte – pusfinalyje Palangos sporto arenoje balandžio 23 dieną „Palanga“ kovos su Marijampolės „Sūduva-Mantinga“, – didelis visų klubo rėmėjų, žaidėjų, trenerio Virginijaus Sirvydžio ir...


Palangos sporto centro jauniai krepšininkai – Lietuvos čempionai

„Palangos tilto” informacija, 2013 05 13 | Rubrika: Sportas

Šeštadienį pusfinalio, o sekmadienį finalo rungtynėmis Šventojoje baigėsi Lietuvos moksleivių krepšinio lygos jaunių (gim. 1996 m.) čempionatas. Tik prieš metus vietą stipriausiųjų komandų dešimtuke iškovojusi Palangos sporto centro komanda, reguliaraus sezono kovas baigė būdama trečioje vietoje, o per atkrintamąsias varžybas įveikusi A....


„Palangos tilto“ komandą lydėjo permaininga sėkmė

„Palangos tilto” informacija, 2013 03 04 | Rubrika: Sportas

Vasario 22-ąją startavusiose Palangos miesto atvirose krepšinio mėgėjų pirmenybėse Sporto centro ir „Baltijos“ pagrindinės mokyklos taurėms laimėti kovas pradėjusi „Palangos tilto“ krepšinio komanda sužaidė dvejas rungtynes. Ją lydėjo permaininga sėkmė.


Nuo šio vakaro kovas vasario 22-ąją startavusiose Palangos miesto atvirose krepšinio mėgėjų pirmenybėse Sporto centro ir „Baltijos“ pagrindinės mokyklos taurėms laimėti pradeda „Palangos tilto“ krepšinio komanda.


Palangos sporto centro jaunių komandos (treneris Regimantas Juška) sėkmingai rungtyniauja Lietuvos moksleivių krepšinio lygos čempionatuose. 1995 metais gimusių vaikinų čempionate mūsų miesto komanda kovodama III divizione, pirmajame etape, keturiolikoje rungtynių iškovojo dvylika pergalių ir tarp aštuonių Žemaitijos komandų užėmė antrą vietą. Antrajame čempionato...


Salės futbolo turnyre – ir „Palangos tilto“ komanda

"Palangos tilto" informacija, 2013 01 14 | Rubrika: Sportas

Nuo sausio 17-osios Palangos sporto centro salėje startuoja tradicinės atviros Palangos miesto salės futbolo mėgėjų pirmenybės, kuriose šiemet dalyvaus penkios komandos.


„Palangos tilto“ krepšinio komandos žaidimas įgauna pagreitį ir komanda demonstruoja vis geresnį žaidimą. Po dviejų pergalių iš eilės - prieš Sporto centro I komandą ir „Linksmiau“ - „ Palangos tilto“ krepšininkai buvo rimtai nusiteikę pakovoti ir su „Lokių“ komanda. Nors rungtynių rezultatas- 87:67 varžovų naudai...


  Įsibėgėja Palangos mėgėjų krepšinio čempionatas, kuriame dalyvauja ir „Palangos tilto“ komanda. Antras rungtynes tokių varžybų debiutantė „Palangos tilto“ komanda žaidė su Šventosios „Paršelio rojumi.“


Antradienį, kovo 6 dieną, „Baltijos” pagrindinės mokyklos sporto salėje krepšinio mylėtojų, pasipuošusių krepšinio atributika, laukia „Palangos tilto“ krepšinio komanda, kuri pirmą kartą dalyvaus Palangos miesto krepšinio mėgėjų varžybose Sporto centro ir „Baltijos“ pagrindinės mokyklos taurėms laimėti. „Palinkėkite...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius