Trys klausimai, padėsiantys išsirinkti tinkamus valgomojo baldus

Palangos tiltas, 2022-03-01
Peržiūrėta
1996
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Trys klausimai, padėsiantys išsirinkti tinkamus valgomojo baldus

Jei sakoma, kad virtuvė yra namų širdis, tai tuomet valgomojo baldai yra viena jos pusių. Mes tiek daug laiko praleidžiame namuose, todėl natūralu, kad prie valgomojo stalo galima ne tik susiburti su šeima ar ramiai išgerti rytinę kavą, bet ir priimti svarbius sprendimus, o dabar – net ir dirbti. Todėl valgomojo stalas ir valgomojo kėdės turi būti patvarūs, tikti prie namų interjero ir ilgai tarnauti. Taigi, kaip pasirinkti baldus, kurie atrodytų stilingai, atitiktų jūsų biudžetą ir namus puoštų metų metus? Prieš nuspręsdami, kokius baldus valgomajam kambariui ar zonai pasirinkti ir kiek pinigų investuoti, turite užduoti sau kelis svarbius ir praktiškus klausimus.

Pirmas klausimas: kokio dydžio erdvei renkate baldus?

Kambario, jei jis atskiras, ar valgomojo zonos, jei valgomasis yra sujungtas kartu su svetaine ar virtuve, matmenys nulems valgomojo stalo ir kilimo po juo dydį. Verta atkreipti dėmesį ir į kėdžių skaičių bei gabaritus – įsitikinkite, kad sėdintys prie stalo žmonės turės pakankamai vietos, o kėdžių atlošai nesirems į greta esančius baldus ar sienas. Atkreipkite dėmesį ir į kambario formą – ji ir padiktuos, kokios geometrinės figūros valgomojo stalą rinktis.

Antras klausimas: kiek žmonių turi sutilpti prie stalo kasdien ir ypatingomis progomis?

Jei turite gausią šeimą ar planuojate susibūrimus, naudinga investuoti į prailginamą valgomojo stalą, prie kurio ypatingomis progomis susodinsite daugiau žmonių. Tas pats žinotina ir apie kėdes – kasdieniam naudojimui galite turėti didesnes ir patogesnes, o šventėms – papildomas priderinto stiliaus išlankstomas valgomojo kėdes, kurias galėsite patogiai laikyti sandėliuke ar garaže.

Trečias klausimas: apsvarstykite, koks valgomojo stalo, kėdžių stilius ir forma labiausiai tiks jūsų erdvei?

Apvalus, kvadratinis ar stačiakampis stalas? Ieškote modernaus dizaino ar klasikinio valgomojo stalo? Ar valgomojo kėdės turėtų būti su porankiais ar be? Mažoms erdvėms daugiau pranašumo suteiks stalas su stikliniu paviršiumi, taip pat minimalistinio stiliaus permatomos kėdės. Didesnėse erdvėse gali puikuotis ir medžio masyvo valgomasis stalas bei odinės kėdės – foteliai.

Jūsų gyvenimo būdas ir tai, kaip kambarys bus naudojamas kasdien, visada yra pirmas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti prieš nusprendžiant pirkti baldus. Valgomasis yra neatsiejama susibūrimų vieta namuose, o jame esantys baldai, jei jie yra gerai sukonstruoti, tarnaus ir ateities karto.

Nuotraukos šaltinis:

PHOTOCREO Michal Bednarek / Shutterstock.com

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Augindami pasėlius sodininkai ir ūkininkai susiduria su pasėliams kenkiančiomis piktžolėmis. 


Jei sakoma, kad virtuvė yra namų širdis, tai tuomet valgomojo baldai yra viena jos pusių. Mes tiek daug laiko praleidžiame namuose, todėl natūralu, kad prie valgomojo stalo galima ne tik susiburti su šeima ar ramiai išgerti rytinę kavą, bet ir priimti svarbius sprendimus, o dabar – net ir dirbti. Todėl valgomojo stalas ir valgomojo kėdės turi būti patvarūs, tikti prie namų interjero ir ilgai...


Palangoje esanti Bangų g. stebina ne vieną pėsčiąjį ar dviratininką – čia stovi net trys skirtingi ženklai, žymintys pėsčiųjų ir dviračių eismą. 


Kad valgomojo komplektas yra vienas svarbiausių pirkinių jūsų namams, nėra jokių abejonių. Tinkamiausią komplektą, tikrai rasite, jei tik užsuksite į  https://www.deinavosbaldai.lt/virtuves/valgomojo-komplektai  Tačiau taip pat nereikia pamiršti, kad svarbu ne tik tai, kad komplektas atitiktų visus jūsų poreikius bei lūkesčius, bet ir būtų pastatas tinkamojo vietoje. Taigi, jei...


Ką veikti karantino metu, kai ant tavo populiaraus mieste baro laikinai dėl suvaržymų kabo spyna? Imtis naujo verslo! Vietoje nenustygstanti „Resort Pub“ direktorė Sandra Kakhiani ir jos gyvenimo draugas Ernestas per karantiną atidarė švaros įmonę – „Palangos Švara.“ 


Birželio 17 d. 9 val. įvyks Palangos miesto savivaldybės Tarybos posėdis, jame 24 klausimai


Virtuvės tvarkymas kartais tampa tikru iššūkiu: ne visada yra paprasta nuvalyti į baldus ir į virtuvės plyteles įsigėrusius riebalus. Nors įvairių veiksmingų priemonių pasirinkimas šiandien yra ganėtinai platus, tačiau naudinga žinoti, kad pasirinkus tinkamą gartraukį riebalų valymas gali tapti ne toks ilgas ir varginantis. Šiandien prekyboje yra siūlomi labai...


Palangos delegacija grįžo iš lapkričio 1-3 dienomis Norvegijoje, Stavangerio mieste, vykusio susitikimo su Europos varinių pučiamųjų asociacijos (EBBA) vadovais, kurio metu aptarti pasirengimo kitąmet Palangoje vyksiančiam Europos varinių pučiamųjų orkestrų čempionatui klausimai.


Jeigu rūpinamės Palangos ir Šventosios aplinkos švara, versti, kaip sovietmečiu, senų baldų griaučius ar padangas pamiškėje, yra baisus nusikaltimas gamtai ir įstatymui. Juo labiau, kad visomis buities atliekomis gyventojai nuo šiol gali atsikratyti nemokamai didžiųjų ir kompostuojamų atliekų surinkimo aikštelėje Joskauduose.


Konstitucijos žinias pasitikrino trys palangiškiai

"Palangos tilto" informacija, 2012 10 04 | Rubrika: Miestas

Vakar Palangos viešojoje bibliotekoje vykusiame pirmajame Konstitucijos egzamino etape pagrindinio šalies įstatymo žinias pasitikrino trys palangiškiai. Į trisdešimties klausimų testą atsakinėjo teisinį išsilavinimą turintis Laurynas Juzėnas bei specialių žinių neturinčios Monika Lukšienė bei Gražina Grigaliūnienė.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius