Valstybės dieną – kūrybinės dirbtuvės Jono Šliūpo muziejuje

Palangos tiltas, 2022-06-28
Peržiūrėta
1593
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Valstybės dieną – kūrybinės dirbtuvės Jono Šliūpo muziejuje

Ar norėtum sužinoti kaip atrodė pirmojo ir vienintelio Lietuvos karaliaus Mindaugo diena? Dalyvaudami muziejaus rengiamose kūrybinėse dirbtuvėse sužinosite kaip atrodė gyvenimas XIII a. Lietuvoje – žaidimo forma patirsime kaip atrodė karaliaus diena, sužinosime ką valgė ir kaip gyveno karalius Mindaugas bei jo laikų žmonės, o taip pat pagaminsime ir dekoruosime dovaną, skirtą karaliui jo karūnavimo dienos proga. 

Tad kviečiame vaikus nuo 5 iki 10 metų liepos 6 d., Valstybės dieną, praleisti kartu Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejuje. Reikalinga išankstinė registracija tel. 8 (460) 54 559 arba el. p. [email protected]

Edukacinis užsiėmimas vyks Jono Šliūpo muziejaus kiemelyje (lyjant lietui - muziejaus patalpose), kaina asmeniui – 2 eurai.

Užsiėmimo trukmė – 1 val.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Lapkričio 16 d. (ketvirtadienį) 17.30 val. LNM Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejuje (Vytauto g. 23A, Palanga) įvyks renginys „Kazio Varnelio kūrybos ištakų beieškant“.


Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus rugpjūčio 14 ir 16 dienomis, 15 val. kartu su „Stalo teatras“ įkūrėja bei režisiere, scenografe, aktore Saule Degutyte kviečia paklausyti lietuvių liaudies pasakų bei įsitraukti į išskirtines edukacines-kūrybines dirbtuves.


Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus rugpjūčio 10 d., ketvirtadienį 15 val. kartu su keramikos mokytoja Julija Baranova kviečia į kūrybines „Namolio“ dirbtuvėles. 


Liepos 13 d., ketvirtadienį, 18 val. Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejuje vėl svečiuosis mūsų brangūs bičiuliai - Klaipėdos lėlių teatras!


Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus, atslūgus vasaros sezonui ir siekdamas įtraukti Palangos bei vakarų regiono jaunimą į kultūros veiklas, rengia slemo varžytuves ir kviečia į kūrybinio rašymo dirbtuves.


Liepos 8 d., penktadienį, 16 val. Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejuje vėl svečiuosis Klaipėdos lėlių teatras.


Ar norėtum sužinoti kaip atrodė pirmojo ir vienintelio Lietuvos karaliaus Mindaugo diena? 


Liepos 25–30 d. Jono Šliūpo muziejus jau antrą kartą surengs unikalią stovyklą – kūrybines istorijų pasakojimo dirbtuves 11–14 metų paaugliams „Mažosios istorijos“. 


Artėjant katalikų Atvelykio šventei, pravoslavų bendruomenė ruošiasi Šv. Velykom (Cвято Великдень). Kaip Lietuvoje, taip ir Ukrainoje - gyva velykinių kiaušinių marginimo tradicija. 


„Ramybės“ kultūros centre vyksta Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dėstytojo Agniaus Jankevičiaus  vadovaujamos tarptautinės kūrybinės dirbtuvės „Teatras vaikams. Ritmas ir poezija“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius