Viskam būna pirmas kartas – apsilankymui Palangos baseine taip pat

Linas JEGELEVIČIUS, 2019-08-23
Peržiūrėta
2171
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Viskam būna pirmas kartas – seksui, kelionei lėktuvu ir apsilankyti naujajame Palangos baseine – taip pat. Kalbant paauglių žargonu, su pastaruoju aš „žiauriai“ vėluoju – juk baseinas atvėrė duris kovą. Bet gi visi žinome šventą tiesą: geriau vėliau nei niekada.
Taigi aš ant dviratuko minu į visų „apdainuotą“ (išliaupsintą) baseiną. Prie įėjimo vietos tiek, kad kosmodromą gali pastatyti, tačiau mano dviračiui pastatyti stovų, tų įprastų, „griaučių“ tipo, nėra, tik mažiau įprastus „vartų“ tipo stovus pastebiu. Deja, jie jau „aplipę“ dviračiais, tad nieko kita nebelieka, kaip palikti dviratį neužrakintą. Ech, tebūnie...
Įėjus į baseiną, akį traukia malonus interjeras, „chlorkės“ kvapo, įprasto seniems baseinams, – jokio. „Nuostabu, kad Palanga pagaliau turi tokį puikų baseiną,“ – pagalvoju.
Registratūroje pranešu apie savo VIP statusą – lankysiu baseiną barterinių mainų pagrindu. Registratorės – malonios, skuba čiuženti popierių krūveles, viena jų net sumurma: „Nu, kur gi tas jūsų barteriukas?“ „Tokį „popierizimą“ paskutinį kartą mačiau keliaudamas tranzitu per Maskvos Šeremetjevo oro uostą,“ – švysteli mintis.
Pagaliau sutartėlė surasta, ir registratorė maloniai moja link niekuo įspūdingos dėžės: „Prašau, užmaukite batus antbatukais!” Man, prisiekusiam sporto klubo ir baseino „Impuls“ lankytojui („Impulse“ batai paliekami rakinamose dėžutėse specialioje batinėje) toks rausimasis po smėlėtų, gleivėtų, suplyšusių guminių antbačių krūvą verčia susiraukti it nurijus citrinos– ech, ir nehigieniška, ir neestetiška, ir pigu...
Bet pagaliau aš persirengimo rūbinėje, o ji – kaip Kauno „Žalgirio“ krepšininkų: erdvi salė, dideli veidrodžiai, įspūdingo dydžio persirengimo spintelės, atrakinamos šiuolaikiniu, elektroniniu raktu. Kažkoks vaikinukas prieina ir paklausia, kaip jam atrankinti savąją – paaiškinu tarsi nuolatinis baseino lankytojas. Pirmąkart gyvenime vyrų persirengimo kambary matau du man nelabai natūraliai atrodančius dalykus: kūdikiui pervystyti stovą-lentą ir...persirengimo kabiną. „Chm, na, Palanga – šeimų kurortas, tad toks stovas – maloni staigmena kiekvienam tėtukui su kūdikiu baseine, bet kam gi aklinai uždaryta kabina? Mažapimpiams, homofobams ar lytį keičiantiems vyrams?“ – ciniškai pagalvoju.
Tualetų kabinų – bene keturios („O kam tiek?“ –nusistebiu), tačiau dušo kabinų nusiprausti – jei teisingai suskaičiavau, septynios, viena jų – neįgaliesiems. Chm, įsivaizduoju, kad esant daugybei lankytojų, ir eilutė į dušus turi nusidriekti...Bet užtat kabinos – itin plačios, kad galima dviese nusiprausti, tik, tiesa, po viena dušo galvute.
Aš –pagaliau baseine. Jis – erdvus, šviesus, modernus. Baseine suskaičiuoju vos tris galvas, o visas veiksmas – SPA zonoje, kurioje turškiasi netoli pusšimčio lankytojų, daugiausiai šeimos su vaikais.
Pliūkšt – ir aš, kaip karalius, vienas sieksniuoju aštuntu (palei sieną) takeliu. Pasiekęs jo galą, statau kojas ir...jaučiu, kad mano galva panyra. Po paraliais! Išniręs kaip banginis atgurgiu vandens, akies krašteliu pastebiu, kad baseino prižiūrėtojas - gelbėtojas stovi pirmojo takelio gale, bet man atrodo, kad aš jam – mažiausiai įdomus. Tik dabar pastebiu lentelę, įspėjančią, kad gylis takelio gale – 1.80 m. „Galėtų būti apie gylį įspėjanti ryški raudona „bėganti“ elektroninė eilutė,“ – pagalvoju.
Beje, apie baseino prižiūrėtojus-gelbėtojus...Visi trys atrodo esą rimti vyrai, bet apie 45 minutes iš mano baseine praleistos valandos jie bandė kartu sutvarkyti vienų durų spyną prie moterų persirengimo rūbinės.
Chm, ar baseinas neįdarbina nė vieno pagalbinio darbininko? Chm, o kas stebi baseino lankytojus, ypač tame 1.80 m gylio gale, jei baseino prižiūrėtojai – gelbėtojai turi rūpintis kitais dalykais?
SPA zona – fantastiška. Lažinuosi, kad tokios erdvios, modernios, tokios daugiafunkcės SPA zonos neturi jokio kito šalies miesto baseinas. Tikras malonumas pasikaitinti Palangos baseino pirtyse – jos tviska prabanga, akį glosto išskirtinis interjeras, o nosį – puikūs kvapai.
Tiesa, vaikų klegesio, sumišusiu su spygavimais SPA zonoje buvo tiek, kad galėjai pamanyti, jog Palangos baseine tą valandėlę buvo filmuojamas reklaminis klipas apie Palangą, atostogų šeimai oazę.
O ką daryti senjorams ir bevaikėms poroms, kurioms toks triukšmas – ne itin prie širdies? Bet bala nematė tų zirzalų, ar ne?
SPA zonoje mano dėmesį patraukė didžėjus su aparatūra, kurią jis netrukus pradėjo išmontuoti. Įdomu, ką jis veikė (ar veikia) baseine? Gal Palangos baseine bus (yra) rengiami ir šokiai? Kodėl gi ne!
Baseino „rinkodaristams“ reikėtų apie kiekvieną renginį ištransliuoti visais įmanomais kanalais ir, žinoma, sugeneruoti naujų, originalių idėjų kaip maksimaliai įaktyvinti baseiną.
Po maudynių taip norėtųsi išlenkti sulčių taurę baseine, tačiau jokios kavinukės čia iki šiol nėra. Kaip ir atletinės gimnastikos salės. Du DIDELI MINUSAI Palangos baseinui!
…pirštų galiukais įsviedžiu savo šlapius antbačius atgal į dėžę ir – ach, kokia puiki diena! – savo neprirakintą dviratį randu ten, kur palikau.

Jūsų komentaras:

mike 2020-02-02 11:09 ([email protected] / IP: 85.232.145.24)
lankykis klaipėdos baseine ir mažiau zysi

Planeta 2019-11-09 00:52 ([email protected] / IP: 99.191.203.35)
Jo labai patiko baseinas ,labai tvarkingai svaru,nu uzkliuvo viena,kurios dirba priimejos yra 2 as sakyciau kad vienos uztektu ir galetu buti mandagesnes ,kurie klijentai ateina jie moka tai juos turetu priimti mandagiai paklausti ar jus pirma karta gal padedi o ne numete popieriu viskas,kita problema moteris valo valo grindis uzdetu specialius takelius kad nepaslystum ir uzrasas valyta to nemaciau,kita persirengimo viena kabina,duse nera uzuolaidu dar to nebuvau maciusi tu nuplovei vandeni begi I kabina lauki nes yra viena,tas yra labai nehigieniska as galvoju kad duse tu turi hloramina su muilu nuplauti savo kuna ten uzuolaidu nera,yra didele problema !

Profesor Bimba 2019-09-02 16:13 (IP: 188.69.196.53)
Taip, teisingai.....DIDELIS MINUSAS,kad dar nuo Kovo menesio nesugeba irengti atletines gimnastikos sale!!!Pazadukai:)))

kaka 2019-08-23 11:42 (IP: 84.15.227.106)
haha. bet rimtai kodėl nėra kavinės? o guminiai antibatiniai prezervatyvai - šlykštu, sutinku

Taip pat skaitykite

Lapkritis – kovos su prostatos vėžiu mėnuo. Visgi neretai (net trečdaliui pacientų) šiai kovai pasirenkami ne tradiciniai chirurginio ar medikamentinio gydymo įrankiai, o skiriamas aktyvus stebėjimas.


Palangos baseine Kalėdų Senelis atidarė savo šventinę rezidenciją. Nuo pat pirmojo žingsnio Palangos baseine Jus pasitiks Kalėdinė nuotaika, šviesomis tviskančios eglutės ir plačios darbuotojų šypsenos.


Apsilankymas baseine ir pirtyse spalio 1 d. miesto senjorams nekainuos.


Šiandien, 19 val. Šventojoje įvyks Šventosios centrinės aikštės atidarymo šventė. Miesto meras Šarūnas Vaitkus suskubo pirmas išbandyti mažiausiesiems skirtus įrenginius.


Kovo 28-29 dienomis naujajame Palangos baseine vyks pirmosios didelės tarptautinės varžybos.


Viskam būna pirmas kartas – seksui, kelionei lėktuvu ir apsilankyti naujajame Palangos baseine – taip pat. Kalbant paauglių žargonu, su pastaruoju aš „žiauriai“ vėluoju – juk baseinas atvėrė duris kovą. Bet gi visi žinome šventą tiesą: geriau vėliau nei niekada.


Ketvirtadienį, gegužės 24 dieną, Palangos baseine įvyko neeilinis renginys – Palangos miesto baseinas kartu su Lietuvos plaukimo federacija ketvirtadienį kurorto moksleivius pakvietė į baseine vykusį renginį „Olimpinės paslaptys“. Čia mokinių laukė susitikimas su vienais iš geriausių Lietuvos plaukikų – Danu Rapšiu, Andriumi Šidlausku bei Deividu...


Palangos miesto savivaldybės viešoji biblioteka kartu su partneriu – Palangos kurorto muziejumi – sėkmingai įgyvendino Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos „Bibliotekos pažangai 2“ ir Kultūros ministerijos finansuotą projektą „Palangos istorija jungia kartas“. Biblioteka projektą, orientuotą į vietos bendruomenės gyvenimo kokybės...


Sakoma, kad laimę žmogui neša ne tik duona, bet ir žaidimai. Palangos „Grubusis“ teatras netrukus ir vėl nudžiugins savo gerbėjus bei teatro mylėtojus. Rytoj, šeštadienį, 16 valandą Palangos senojoje gimnazijoje pristatoma spektaklio „Šaunuolis iš Vakarų pakrantės", sukurto pagal to paties pavadinimo airių dramaturgo John M. Synge...


Palangos miesto savivaldybės viešoji biblioteka vykdo projektą „Palangos istorija jungia kartas“, finansuojamą Bilo ir Melindos Geitsų fondo (angl. Bill & Melinda Gates Foundation) ir iš dalies Lietuvos Respublikos Kultūros ministerijos. B. ir M. Geitsų fondą administruoja ir bibliotekų projektus koordinuoja Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius