Vokiečių kalba su šypsena

Edita PETRUŠONYTĖ V. Jurgučio pagrindinės mokyklos vokiečių kalbos mokytoja metodininkė, 2013-01-17
Peržiūrėta
2630
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Abiejų mokyklų šeštokų komandos dainavo, skaitė, rašė, atliko smagias ir įdomias užduotis, susipažino su Vokietija.
Abiejų mokyklų šeštokų komandos dainavo, skaitė, rašė, atliko smagias ir įdomias užduotis, susipažino su Vokietija.

„Deutsch ist gut!“ („Vokiečių kalba yra šauni!“) – sušuko Palangos „Baltijos“ ir Vlado Jurgučio pagrindinių mokyklų šeštokai, trečiadienį, sausio 16 d., dalyvavę Palangos švietimo pagalbos tarnybos salėje vykusioje viktorinoje „Vokiečių kalba linksmai“.
Abiejų mokyklų šeštokų komandos dainavo, skaitė, rašė, atliko smagias ir įdomias užduotis, susipažino su Vokietija, prisiminė tai, ką jau moka ir išmoko naujų dalykų. Rapolas Skripkauskas, Mantas Kardokas, Gabija Šleiniūtė, Jorintas Liakas, Eglė Valužytė iš V. Jurgučio ir Raminta Gudaitytė, Mariam Varoneckaitė, Aida Bradauskaitė, Eva Endružytė, Rūta Kielaitė ir Lukas Valevičius iš „Baltijos“ pagrindinių mokyklų šauniai atliko visas užduotis. Pirmus metus vokiečių kalbos besimokantiems šeštokams viktoriną vedė Senosios gimnazijos mokiniai Dovilė Štrimaitytė ir Kazimieras Vanagas. Džiugu, kad visų trijų mokyklų mokiniai ir vokiečių kalbos mokytojos Edita Petrušonytė, Alma Jansonienė ir Giedrė Arlauskienė parengė ir organizavo šią viktoriną.
Visi taip pat apžiūrėjo šiuo metu Palangos ŠPT veikiančią mokinių darbų parodą „Piešiame žodžiais“.
Abiejų pagrindinių mokyklų ir Senosios gimnazijos mokiniai „piešė“ daiktus vokiečių kalbos žodžiais, ir jiems tai puikiai pavyko. Žinoma, už gerą nuotaiką ir puikų darbą visi buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis. Tikimės, kad šis renginys vyks ir kitais metais, ir jame galės dalyvauti visi, kurie nuspręs mokytis vokiečių kalbą. Juk mokytis su šypsena visada lengviau!

Jūsų komentaras:

Mignpat 2013-05-05 19:09 ([email protected] / IP: 168.63.84.251)
Kai nemokėjai kalbėti daug mokinais :) Nebuvo kada mtsytai, teko daug žioplinėti kaip aplinkiniai elgiasi ir iš jų mokintis. Kalbu iš patirties stebėdamas savo sūnų ;)

Taip pat skaitykite

Žmonės kalba. Pasakoja, kas šiandien ar prieš pusę amžiaus nutiko, teikia informaciją apie lėktuvų skrydžius ir viešbučių kainas, ieško žodžių išreikšti laukiniam džiaugsmui ir rauda prie mirusiųjų.


Liepos 7 d. (penktadienį) 17 val. kviečiame į Palangos viešosios bibliotekos renginių salę, kur vyks J. Zabarskaitės monografijos „Kaip kalba gamina prasmę“ pristatymas.


Dalis su atvykstamuoju turizmu susijusio Lietuvos verslo gali nukentėti ir nuo karo Ukrainoje, nes kai kurie užsienio turistai mano, jog karas vyksta ir Baltijos kraštuose, praneša LNK Žinios.


Gegužės 4-5 dienomis Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje kaip niekad dažnai skambėjo vokiečių kalba – vyko respublikinė vokiečių kalbos olimpiada 11-ų klasių mokiniams ir konkursas 8-tų klasių mokiniams. Olimpiadoje ir konkurse dalyvavo daugiau nei 60 mokinių iš visos Lietuvos. Džiaugiamės, kad šiam renginiui buvo pasirinkta Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė...


Į Palangos viešąją biblioteką, nešinas rankraštiniais tarmiškais eilėraščiais, užsuko medicinos mokslų daktaras Vladas Kusas. Jo rankose – Jūratės Klovienės, žymaus kompozitoriaus, operos „Pilėnai“ autoriaus žmonos, žemaičiavimai apie gimtus namus – Palangą bei ranka rašyti atsiminimai. „Gimiau Palangoje. [...] 1944 metai...


Mokyklose karaliauja anglų ir rusų kalbos, taip į šešėlį nustumdamos vokiečių ir prancūzų. Bent jau taip galima pagalvoti, pažvelgus, jog mokiniai jau ilgą laiką nebesirenka mokytis šių kalbų kaip pirmųjų užsienio kalbų, o ir egzaminų nelaiko. Tuo tarpu anglų kalbos egzaminą norinčiųjų laikyti skaičius kasmet vis auga. Niekas neabejoja, jog anglų kalba yra tapusi...


Neįtikėtinai iškalbinga „Nebyli kalba“

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2014 10 13 | Rubrika: O man ne dzin

„Nebyli kalba“ – taip iškalbingai pavadinta paroda atidaryta Palangos miesto viešojoje bibliotekoje. Čia savo sukurtus darbus eksponuoja Palangos dienos centrą lankantys cerebriniu paralyžiumi sergantys jaunuoliai, po parodos atidarymo pirmadienį kartu su Senosios gimnazijos moksleiviais susitikę diskusijoje „Negalios nuostatos, stereotipai ir jų įtaka...


  Galima mokytis linksmai ir smagiai – tuo įsitikino Palangos „Baltijos“ ir Vlado Jurgučio pagrindinių mokyklų šeštokai, balandžio 10 d., ketvirtadienį, dalyvavę Palangos švietimo pagalbos tarnybos salėje vykusioje viktorinoje „Vokiečių kalba linksmai“.


Vokiečių kalba su šypsena  1

Edita PETRUŠONYTĖ V. Jurgučio pagrindinės mokyklos vokiečių kalbos mokytoja metodininkė, 2013 01 17 | Rubrika: Jūros vaikai

„Deutsch ist gut!“ („Vokiečių kalba yra šauni!“) – sušuko Palangos „Baltijos“ ir Vlado Jurgučio pagrindinių mokyklų šeštokai, trečiadienį, sausio 16 d., dalyvavę Palangos švietimo pagalbos tarnybos salėje vykusioje viktorinoje „Vokiečių kalba linksmai“.


Ateinantį savaitgalį visai Palangai ūžiant nuo švenčių maratono, tarp gausybės svečių bus ir atvykusių iš Kinijos. Su jais pabendrauti ir savus prisiminimus atgaivinti panoro penkerius metus Taivane gyvenusi palangiškė Vaida Piekutė. Daug įspūdžių palikusi ir nuolat nostalgiją žadinanti šalis traukia sugrįžti, tačiau kol kas miestelėnė pasiryžusi pasilikti gimtinėje. Jos įgytos žinios ir...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius