Naujasis Tarybos narius Paulius Rojus: „Anksčiau jaučiausi Tarybai nepasiruošęs ar nereikalingas. Dabar esu laimingas, kad joje dirbsiu“

Palangos tiltas, 2020-11-06
Peržiūrėta
1758
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Naujasis Tarybos narius Paulius Rojus: „Anksčiau jaučiausi Tarybai nepasiruošęs ar nereikalingas. Dabar esu laimingas, kad joje dirbsiu“

Mindaugui Skritulskui tapus Seimo nariu, jo vietą miesto Taryboje, „pasislinkus“ eilei TS-LKD Palangos skyriaus rinkimų į miesto Tarybą 2019 metais sąrašui, užima palangiškis, UAB „Pajūrio šaltinis“ direktorius Paulius Rojus. Jis atsakė į „Palangos tiltas“ klausimus.
–Ar esate laimingas, kad jums teks daugiau kaip du metus dirbti ir baigti 2019-2023 metų miesto Tarybos kadenciją? Ar tai priimate kaip prievolę?
–Šįkart esu laimingas.
–Kodėl?
–Anksčiau jaučiausi tam nepasiruošęs ar nereikalingas. Turiu omeny – prieš 4 ar 8 metus. Dabar gal esu, kaip sakau, jau nusipelnęs dirbti joje. Matyt, ir nebuvau vertas tada joje būti. Dabar norėčiau būti kuo nors naudingas – ir Tarybai, ir miestui.
–Esate verslininkas, visuomeniškai aktyvus ir atsakingas. Kokių idėjų norėtumėte pasiūlyti Tarybos kolegoms? Miestui?
–Pradžioje norėčiau prisitaikyti prie esamos tvarkos Taryboje, suprasti, kaip ji veikia. Tikiuosi, kad mano bendrapartiečiai mane, kaip sakau, nukreips ten, kur ne tik aš, bet ir jie mano, kad būčiau naudingas.
–Ar jau žinote, kokiame komitete dirbsite?
–Dar nežinau. Man artimi socialinės rūpybos, pagalbos žmonėms klausimai. Aš esu lankstus.
–Jūs esate parėmęs ir TS-LKD Palangos skyriaus politines kampanijas finansiškai, tiesa?
–Tiesą pasakius, ne. Nors aš atviras pagalbai visiems.
–Kadangi jau įžengiate į politiką, ar matote save meru po 20 metų?
–(Juokiasi) Tebūnie ne. Neturiu tokių ambicijų, nors gyvenime dabar patogiai jaučiuosi – ir versle, ir viduje esi subrendęs, ir išlaisvėjęs (Pauliaus žmona Rasa šiais metais mirė po beveik 9 metų kovos su onkologine liga – aut.) Į politiką einu kaip laisvas žmogus, ir tai – mano privalumas. Pats noriu pamatyti, kas „išsirutulios“ iš mano buvimo politikoje. Tiesą pasakius, anksčiau buvau „nusistatęs“, kad į politiką neisiu. Pasikeičiau.

 

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Ketvirtadienį posėdžiavęs Seimas balsų dauguma pritarė siūlymui tarybų nariams mokėti atlyginimą ir naikinti galimybę gauti kanceliarines išmokas. Dėl pataisų Seimas balsuos dar du kartus, svarstymui taikoma skubos tvarka.


Į viešumą kyla vis daugiau įtarimų, kaip savivaldybių tarybų nariai galimai grobsto lėšas: už mokesčių mokėtojų pinigus nuomojasi jiems patiems priklausančias mašinas, perkasi kompiuterius bei telefonus. 


Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) išanalizavo Lietuvos savivaldybių tarybų narių kaitos duomenis ir parengė apžvalgą. Joje matoma, kaip keitėsi 60-ties Lietuvos savivaldybių tarybų sudėtys 2019-2023 m. kadencijos metu.


Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino 2023 m. savivaldybių tarybų ir merų rinkimų rezultatus. 


Vasario 27 d., likus vienai dienai iki išankstinio balsavimo pradžios, Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino galutinį 2023 m. savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose turinčių teisę balsuoti rinkėjų sąrašą. 


Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) primena, kad artėjančiuose savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose balsuoti už savivaldybių tarybas ir merus teisę turės tik nuolatiniai savivaldybės gyventojai, savo gyvenamąją vietą konkrečioje savivaldybėje deklaravę ne vėliau kaip likus 60 dienų iki rinkimų. 


Spalio 7 d. (penktadienį) Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) pradeda savarankiškų politinės kampanijos dalyvių registravimą 2023 m. savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose.


Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) atliko apžvalgą, kaip keitėsi kandidatų skaičius visuotiniuose savivaldybių tarybų rinkimuose. 


Likus mažiau nei metams iki 2023 m. savivaldybių tarybų narių rinkimų Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) išanalizavo Lietuvos savivaldybių tarybų narių kaitos duomenis ir parengė apžvalgą. Joje matoma, kaip keitėsi 60-ties Lietuvos savivaldybių tarybų sudėtys nuo pastarųjų visuotinių savivaldybių tarybų rinkimų, vykusių 2019 m. kovo 3 d., iki š. m. kovo 31 d. 


Palangos miesto savivaldybės Taryba jau subūrė savo rinktinę rungtynėms su su Seimo narių rinktine šį penktadienį. Kaip „Palangos tiltui“ trečiadienį, spalio 6 dieną, sakė Saulius Simė, kurorto Tarybos narys, už Palangą sutiko žaisti Gediminas Gečas,  Andrius Bajoras, Bronius Vaitkus, Rokas Rojus, savivaldybės darbuotojas Vytautas Indreika. „Žaisiu ir aš pats,“ – sakė S. Simė, žinomas...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius