XII-ajame sveikatinimo renginyje – būrys dalyvių

Palangos tiltas, 2018-05-03
Peržiūrėta
2123
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

XII-ajame sveikatinimo renginyje – būrys dalyvių

Balandžio 28 d. Palangos botanikos parke vyko XII-asis sveikatinimo renginys „Pasirūpink ir savo sveikata“ („Cura te Ipsum“), skirtas medicinos darbuotojų dienai paminėti, kurį organizavo Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Neuromokslų institutas (LSMU NI) ir LSMU NI Palangos klinika. Sulaukėme daugiau nei šimto dalyvių, atvykusių ne tik iš Palangos, bet ir iš visos Lietuvos.
Ši idėja 2007 m. kilo šviesaus atminimo buvusio LSMU Elgesio medicinos instituto direktoriui habil.dr.Robertui Bunevičiui, siekusiam populiarinti aktyvią fizinę veiklą, kaip vieną iš sveikatos stiprinimo būdų, taip pat atkreipti dėmesį, kad patys medicinos darbuotojai, paskyrę savo gyvenimą sveikesnės ir geresnės visuomenės kūrimui, turėtų labiau rūpintis ir savo sveikata.
Sveikatinimo renginį vedė LSMU NI Palangos klinikos psichologė Alicja Juškienė, o sveikinimo žodį tarė direktoriaus pavaduotoja klinikai dr. Vesta Steiblienė, paskelbusi bėgimo dalyvių nominacijas.
Renginio dalyviai Palangos klinikos ir Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro darbuotojų buvo mokomi šiaurietiško ėjimo technikų, o intensyvią apšilimo mankštą pravedė karatė sporto klubo „Okinava“ auklėtiniai. Dalyviai galėjo pasirinkti jiems priimtiną atstumą (nuo 1 iki 5 km) ir būdą (bėgti ar eiti šiaurietiškomis lazdomis).
Visiems renginio dalyviams buvo įteiktos renginio atminimo dovanėlės. Jaunųjų dalyvių iki 18 metų amžiaus kategorijoje apdovanoti greičiausi Augustas Varoneckis ir Ugnė Bundulaitė. Išskirtinius apdovanojimus gavo mūsų renginio svečiai, greičiausios bėgikės moterys: I vieta – Daiva Mineikienė, II vieta – Airida Dainiūtė, III vieta – Inesa Ambroškaitė. Greičiausiai 5 km distanciją įveikė mūsų LSMU NI darbuotojai: I vieta – Adomas Bunevičius, II vieta – Audrius Alonderis, III vieta – Julius Burkauskas. Specialieji prizai atiteko gausiausiai bėgimo dalyvių komandai – Plungės medikų kolektyvui, vyriausiai bėgimo dalyvei Nijolei Raškauskienei ir jauniausiai bėgimo dalyvei Barborai Martinaitytei.
Renginio gerą nuotaiką palaikė Palangos miesto Jūros šaulių vyrų choras (vadovas Rimgaudas Juozapavičius). Renginyje taip pat dalyvavo Palangos Stasio Vainiūno meno mokyklos auklėtinis Aidas Ališauskas (mokytojas Raimundas Žilius), pradžiuginęs susirinkusiuosius gyva saksofono muzika.
Po visų pasirodymų ir rungčių, pilni įspūdžių ir entuziazmo dalyviai rinkosi į Skautų slėnį, kur prie laužo vaišinosi kareiviška koše, virtomis bulvėmis su žemaitišku kastiniu, namine gira. Mėgaudamiesi pavasarišku oru, susirinkusieji galėjo pasidalinti dienos įvykiais ir nuotaikomis.
Šis renginys nebūtų įvykęs be LSMU NI Elgesio medicinos laboratorijos narių ir rėmėjų pagalbos. Todėl nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems ir padėjusiems organizuoti šį renginį: Palangos miesto savivaldybei, Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biurui, Palangos botanikos parko administracijai, Palangos kultūros ir jaunimo centrui, Karate sporto klubui „Okinava“, Palangos miesto Jūros šaulių vyrų chorui, Palangos Stasio Vainiūno meno mokyklai, AB „Žemaitijos pienui“, UAB „Mantingai“, Diagnostikos laboratorijai „Antėja“, UAB „Rados virtuvė“ (HBH), UAB „Scandbook“, OHO kryžiažodžiai, informaciniam remėjui „Palangos tiltas“.

LSMU NI Elgesio medicinos laboratorijos ir Palangos klinikos kolektyvas

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite


Unikalioje vietoje – pušynų apsuptyje ir visai šalia jūros esanti „Auska“ bei jai priskirta teritorija bus panaudota sveikatinimo ir socialinėms reikmėms, nusprendė Palangos miesto savivaldybė.


22-ąsias be pertraukų Palangoje vykstančias „Aurum 1006 km lenktynes“ nušvietė rekordinis 145 Lietuvos ir užsienio šalių žurnalistų būrys. 


Palangoje įsikūrusios sanatorijos „Gradiali“ atstovai ketvirtadienį Savivaldybėje pristatė artimiausius plėtros planus. Įgyvendinus juos, atsiras galimybė palangiškiams ir kurorto svečiams pasiūlyti daugiau gydomųjų bei sveikatinimo procedūrų.


Vasario 3-4 dienomis Palangos meras Šarūnas Vaitkus kartu su kitais Lietuvos Savivaldybių Asociacijos (LSA) atstovais dalyvavo Europos Komisijos (EK) renginyje. "Iš viso 23 Lietuvos merai, LSA nariai, dalyvavo Europos Komisijos renginyje, kuriame buvo diskutuojamos ES 2021-2027 finansavimo perspektyvos. Klausėmės pranešimų ES temomis naujos EK komandos, vakare įvyko...


Balandžio 28 d. Palangos botanikos parke vyko XII-asis sveikatinimo renginys „Pasirūpink ir savo sveikata“ („Cura te Ipsum“), skirtas medicinos darbuotojų dienai paminėti, kurį organizavo Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Neuromokslų institutas (LSMU NI) ir LSMU NI Palangos klinika. Sulaukėme daugiau nei šimto dalyvių, atvykusių ne tik iš Palangos...


Balandžio 30 dieną kurorte vyko Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Elgesio medicinos instituto organizuojamas sveikatinimo renginys „Pasirūpink ir savo sveikata“, skirtas Medicinos darbuotojų dienai pažymėti. Renginys vyko Birutės parke, į kurį susirinko nemažai sveikuolių ir norinčių rūpintis savo sveikata.


Balandžio 2 d. 09.30-10.30 val. dalyvių registracija „Jūratės ir Kastyčio skveras“, Palanga.


Dvylika Palangos šaulių aktyviai prisijungė prie IX-ojo sveikatinimo renginio „Pasirūpink ir savo sveikata“, skirto Medicinos darbuotojų dienai pažymėti.


Šiemet Savivaldybės biudžete miestelėnų sveikatinimo programai finansuoti numatyta skirti 857,8 tūkst. litų. Svarstant biudžeto projektą, programą pristačiusi Savivaldybės gydytoja Lina Riaubaitė teigė, kad numatomi finansavimo šaltiniai bus Savivaldybės biudžeto lėšos – 258 tūkst. litų,  Aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios lėšos – 69,9 tūkst. litų, Visuomenės sveikatos rėmimo...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius