Yamaha mokykla ne tik talentų ieško, bet ir augina drąsius, kūrybingus ir laimingus vaikus

"Palangos tilto" informacija, 2019-11-19
Peržiūrėta
1567
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Ar matėte, kaip muzikos klausosi ir bando pamėgdžioti girdimas melodijas kūdikiai? Ar matėte, kaip laisvai scenoje jaučiasi dar ketverių neturintys vaikučiai? Ar matėte, kaip blizga ikimokyklinukų akys, kai jie sugroja pirmą kūrinėlį? Jau 14 metai Palangoje gyvuojančios YAMAHA muzikos mokyklos užsiėmimai kiekvieną dieną suteikia krūvą puikių emocijų ir vaikučiams, ir jų tėveliams, ir vienintelei mokyklėlės pedagogei Bangai Gabriolaitei. Ji atsakė į „Palangos tilto“ klausimus.
–Kaip gyvuoja Yamaha muzikos mokykla Palangoje?
–Yamaha muzikos mokykla Palangoje gyvuoja neblogai. Nuolat atsiranda naujų nuostabių vaikučių ir fantastiškų tėvelių, kurie nori kartu kokybiškai leisti laiką ir augti su muzika.
–Ar kiekvieną vaiką priimate į mokyklą? Kokie reikalavimai keliami?
–Yamaha muzikos mokykla priima kiekvieną. Tiesa, Palangoje jam turi būti nuo 4 mėnesių iki 7 metų.
Ar daug talentų esate išugdę? Kokie jų likimai?
–Mano darbo tikslas nėra išugdyti talentingą muzikantą. Daug svarbiau yra užauginti drąsų, kūrybingą ir laimingą žmogų, o, pasak mokslininkų, ankstyvas muzikinis ugdymas tam sudaro itin palankias sąlygas. Labai smagu išgirsti, kad baigę Palangos Yamaha muzikos mokyklos programas, vaikai tęsia mokslus St. Vainiūno muzikos mokykloje. Keletas mano buvusių mokinių tai daro labai sėkmingai: dalyvauja įvairiuose konkursuose ir tampa laureatais.
O jūsų mokytojų kolektyvas - vien iš Palangos?
–Kol kas Palangoje dirbu viena, tačiau labai artimai bendrauju su Klaipėdos ir kitų miestų kolegėmis. Taigi, vieniša tikrai nesijaučiu.
Kiek šiemet mokosi mokinių? Kiek turite mokytojų?
–Šiuo metu Palangos Yamaha muzikos mokykloje mokosi apie 40 mokinių. Laisvų vietų dar yra, mokytis niekada ne per vėlu pradėti.
–Ar mokslas Yamaha muzikos mokykloje Palangoje mokamas?
–Yamaha muzikos mokykloje mokslas yra mokamas, tačiau jis tikrai nėra brangesnis nei kituose neformalaus ugdymo būreliuose ar studijose.
–Ar Palangos vaikai yra muzikalūs ir talentingi?
–Ne tik Palangos, visi vaikai yra talentingi, reikia tik atrasti jų talentus ir padėti skleistis. Labai smagu, kad dirbdama Yamaha muzikos mokykloje aš sutinku ne tik talentingų vaikų, bet ir ne ką mažiau talentingų jų tėvelių . Kažkur giliai viduje kirba mintis – kaip tuos talentus atskleisti?
–Kokius renginius planuojate artimiausiu metu?
–Artimiausi renginiai - šventinės pamokos laukiant Kalėdų. O į didelį renginį, kaip ir kasmet, pakviesime visus draugus vasaros pradžioje , kur suvieniję savo pajėgas koncertuos Yamaha muzikos mokyklos Palangos, Klaipėdos, Gargždų ir Kretingos klasių mokiniai.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos vaikų sanatorija „Gintaras“ ieško virėjų ir padavėjų.


Emocinę paramą teikianti organizacija "Jaunimo linija" ieško naujų savanorių, kad telefoniniais ir internetiniais pokalbiais teiktų emocinę paramą jauniems žmonėms. 


Tie laikai, kai tėvai ir mokytojai vaikus neretai gąsdindavo profesine mokykla – „Tavo vieta bus profesinėje, jei nesimokysi“ – jau seniai praeityje.


 Vaikų reabilitacijos sanatorija Palangos „Gintaras“ ieško kineziterapeuto/-ės, masažuotojo/-os,  ergoterapeuto/-ės.


UAB „Palangos vandenys“ ieško  elektromonterio.


Žinoma, koronavirusą mes įveiksime, nors jis laikinai sutrikdė ne tik Palangos, Lietuvos, bet ir viso pasaulio ritmą. Vienintelis Palangos laikraštis "Palangos tiltas" ieško inspiruojančių, viltį teikiančių drąsių palangiškių istorijų.


Ar matėte, kaip muzikos klausosi ir bando pamėgdžioti girdimas melodijas kūdikiai? Ar matėte, kaip laisvai scenoje jaučiasi dar ketverių neturintys vaikučiai? Ar matėte, kaip blizga ikimokyklinukų akys, kai jie sugroja pirmą kūrinėlį? Jau 14 metai Palangoje gyvuojančios YAMAHA muzikos mokyklos užsiėmimai kiekvieną dieną suteikia krūvą puikių emocijų ir vaikučiams, ir jų tėveliams, ir...


Šią savaitę įvyko konkursas dėl leidimų prekiauti ar teikti paslaugas išdavimo Palangos miesto savivaldybės tarybos nustatytose viešosiose vietose. 84 vietoms užimti buvo pateikta 200 prašymų. Tiesa, ne visos vietos sulaukė susidomėjimo, dėl jų bus skelbiama papildoma atranka. Populiariausia veikla šiemet, kaip teigė viena iš komisijos narių...


Palangos senosios gimnazijos abiturientė, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro įgyvendinamo projekto „Mokinių jaunųjų tyrėjų atskleidimo ir ugdymo sistemos sukūrimas – II etapas“ dalyvė, 2014 m. ES jaunųjų mokslininkų konkurso nacionalinio etapo laureatė Gabrielė Bumbulytė atstovaus Lietuvai ketvirtajame Šveicarijos talentų forume.


Antrus metus pajūrio gyventojai, o jei konkrečiau – tai Šventosios poilsiautojai, galėjo gėrėtis jaunųjų modeliukų ir talentų pasirodymais. Liepos 12-14 d. vyko tarptautinis konkursas „Top Amber Model – 2013”, kurį organizavo Lietuvos Santarvės fondo mados studija, Santarvės fondo jaunieji savanoriai ir jaunimo klubas „Santarvietis”. Šiais...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius