„Žmogus gali tapti gražus ir tam tikrais gyvenimo tarpsniais“

Linas JEGELEVIČIUS, 2010-08-31
Peržiūrėta
1492
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Agnė Lukaitytė, 18–metė mergina, vaikystę ir mokyklos metus praleido Palangoje. „Jūra yra nuostabi“, - sako graži mergina. Bet galbūt merginos polėkiams ir svajoms net Palanga su jūra yra šiek tiek per maža. Baigusi mokyklą kurorte, Agnė išvyko gyventi ir mokytis į Vilnių. Ir...neišsigando iššūkių: dalyvavo  Olialia.lt atrankoje ir grožio konkurse „Mis Lietuva – 2010”. Ko gero, jos pasirodymą galima laikyti sėkmingu – mergina papuolė į konkurso finalą. Agnė maloniai sutiko atsakyti į „Palangos tilto“ klausimus.

 

Kodėl ryžotės dalyvauti grožio konkurse? Ar kas nors jus padrąsino? O gal atkalbinėjo? Kaip į tokį sprendimą reagavo tėvai, vaikinas?

Konkurse ryžausi dalyvauti dėl to, kad mėgstu naujoves, iššūkius ir išbandyti save naujose situacijose. Nuvilsiu – niekas manęs nepadrąsino, pati norėjau. Tėvai mano sprendimą priėmė  palankiai. Jie man visą gyvenimą kartoja: „Jei man gerai, tai ir jiems gerai“. Kaip reagavo vaikinas? Neturiu jo.

Ką jums reiškia Palanga? Kaip Palanga atrodo iš toliau, gyvenant Vilniuje? Kaip dažnai grįžtate į ją? Kas jums labiausiai patinka, o galbūt kas nors nepatinka Palangoje?

Palanga yra mano gimtasis miestas ir visada bus toks. Palanga visada bus miestas, į kurį visada  galėsiu grįžti, nes čia gyvena mano tėvai, artimieji. Išties, man viskas patinka Palangoje. Žinoma, kokia Palanga be jūros! Bet kol kas į Palangą gyventi negrįšiu. Gyvenu Vilniuje ir man čia patinka.

Ką veikiate Vilniuje?

Vilniuje gyvenu ir mokysiuos Vilniaus Kooperacijos kolegijoje. Vilniuje pasirinkau studijas todėl, jog tai jis man - gražiausias ir labiausiai patinkantis Lietuvos miestas.

Papasakokite apie grožio konkursą. Kurios užduotys buvo sunkiausios? Kurios suerzino? O kurios buvo prie širdies?

Grožio konkurse man viskas labai patiko, nebuvo sunkių labai užduočių. Ir tikrai nebuvo tokių, kurios mane galėjo suerzinti. Juk tai  - grožio konkursas. Jei bijai užduočių, neik ir nedalyvauk jame.

Ar tikėjotės pakliūti į finalą? Ar nenusivylėte, kad nelaimėjote? Ar Gritė ( „Miss Lietuva 2010” konkurso nugalėtoja Gritė Maruškevičiūtė – aut.), jums atrodo, verta būti nugalėtoja?

Jei ėjau į šį konkursą, žinoma, kad norėjau patekti į finalą ir...Konkurse dalyvavo tikrai šaunus būrys merginų. Net sunku buvo nuspėti, kuriai pasiseks labiausiai. Tikrai nenusivyliau, kad nelaimėjau. Gritė yra verta būti konkurso laimėtoja -  ji yra labai nuostabus žmogus.

Ko išmokote per konkursą?

Per konkursą išmokau labai daug, visų pirma, pažinti labiau žmones, elgesio manierų. Žinoma, patyriau labai daug. Vien bendravimas su žinomais komisijos nariais ką reiškia!

Ką jūs laikote gražiu žmogumi? Ar grožis – įgimtas?

Gražus žmogus man yra tas, kuris spinduliuoja grožį iš vidaus ir išorės. Žinoma, gali būti ir taip, kad žmogus fiziškai gražus, o viduje – tuščias. Tikiu, kad fizinis grožis gali būti perduodamas  - tai yra gali būti įgimtas. Taip pat manau, kad žmogus gali tapti gražus ir tam tikrais gyvenimo tarpsniais.

Ar jautėte pavydą? Ar buvo intrigų konkurse?

Pavydo tikrai nejaučiau. Visos merginos buvo labai draugiškos viena kitai. Palaikėme viena kitą ir, manau, kad ir toliau visos bendrausime po šio konkurso.

Ar dalyvausite grožio konkursuose ateityje? Gal savo ateitį susiesite su grožio industrija?

Ar dalyvausiu kituose grožio konkursuose, negaliu dabar atsakyti, laikas parodys.

Ką veikiate laisvalaikiu?

Laisvalaikiu daug laiko praleidžiu su draugais.

Ar skaitote knygas?

Knygas skaitau, bet, tiesą pasakius, nedaug.

Kokia jūsų laukinė pusė?

(Šypsosi) Laukinė pusė? Galbūt jos ir neturiu? O galbūt ji ta, kad visada priimu įvairius iššūkius?

Kaip save apibūdintumėte? Ką norėtume savyje pataisyti?

Save apibūdinčiau kaip draugišką, visada besišypsančią merginą, beje, neieškančią žodžio kišenėje.

Kokius reikalavimus keliate būsimam širdies draugui?

Kol kas jo neturiu, tai ir nekeliu reikalavimų. Kai jis atsiras, tada ir imsiu kelti reikalavimus (šypsosi-aut.)

Kokias savybes vertinate kituose žmonėse? Ko negalite žmonėms atleisti?

Vertinu labiausiai nuoširdumą ir atvirumą, negalėčiau atleisti melo.

Ar turite gyvūnėlių? Ar mylite juos? Kokį gyvūnėlį įsigytume ateityje?

Turiu šuniuką vardu Cheris. Gyvūnėlius labai myliu.

Kokios atostogos jums būtų tobulos?

Ten, kur šilta, daug saulės, su geriausiais draugais...

Ar nebijote pasenti?

Pasenti nebijau, nes tai yra neišvengiama. Bet gražiai pasenti yra mokslas.

Kur save matote po dešimties metų?

Chm. Po dešimties metų? Tiesą pasakius, apie tai negalvojau...Gyvenu ta pačia diena.

Kas jums svarbiau: karjera ar šeima?

 Šeima man visada bus pirmoje vietoje.

Gal norite išvykti užsienį? Į Kokią šalį?

Ne, nenorėčiau gyventi užsienyje. Žinoma, galbūt mano apsisprendimas keisis ateityje. Man labai gerai Lietuvoje.

Kokia kūno dalimi labiausia didžiuojatės?

Negaliu išskirti kurios nors. Didžiuojuosi savimi, kokia esu.

Ką pasakytum tiems, kurie mano, kad gražios merginos yra tuščios?

Tikrai? Manau, kad grožis ir protas yra suderinami.

Ko palinkėtume „Palangos tilto“ skaitytojams?

"Palangos tilto" skaitytojams palinkėčiau visada šypsotis...

Kam dėkojate už svajonės išsipildymą?

Žinoma, savo tėvams ir mane parėmusiam Eimučiui Židanavičiui.


Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Sulaukusi pilnametystės chorų šventė „Su jūra dainuok“ kvies palangiškius ir miesto svečius dainuoti kartu. 


Palangos senosios gimnazijos gimnazistė Mūza Svetickaitė stulbina savo giliomis žiniomis įvairiose mokslo srityse. LRT žaidime „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ 17-metė palangiškė dalyvavo net 16 kartų – laimėjo 9 žaidimus, 5 iš jų – superfinaluose: devintokų, du kartus dešimtokų ir du kartus vienuoliktokų! Dešimtą klasę šiemet...


Naktį iš antradienio (gegužės 18 d.)į trečiadienį į garsiąją prezidentinę vilą „Auska“ skubėjo greitoji medicinos pagalba bei policija – buvo gautas pranešimas, kad pro langą iškrito mergina, rašo Eglė Jūraitė, laikraščio „Vakarinė Palanga“ korespondentė.


Šeštadienį, rugpjūčio 1-ąją dieną Palangą užburs mada ir grožis. Palangos sporto arenoje vyks viena didžiausių, nemokama mados ir grožio mugė „Design for life“. „Design for life“ renginiai Palangą aplanko jau ne pirmą kartą, šią vasarą čia susitiko jau daugiau kaip keli šimtai mados ir grožio industrijos kūrėjų bei tūkstančiai lankytojų, tad...


Rugpjūčio 1 d., 9.18 val., Klaipėdos apskrities policija gavo pranešimą iš Palangos miesto ligoninės apie tai, kad į Priėmimo skyrių galimai dėl narkotinių medžiagų perdozavimo paryčiais buvo pristatyta mergina, gim. 1999 m., kuri ligoninės Reanimacijos skyriuje mirė. © A.Didžgalvio nuotr. Merginą į ligoninę automobiliu „Audi A6“ atvežė vyras, gim. 1993 m....


Kaunietį menininką paviliojo jūra

Rasa GEDVILAITĖ, 2018 02 08 | Rubrika: Kultūra

Jau keletą metų Palangoje gyvena ir kuria iš Kauno kilęs menininkas SolomonasTeitelbaumas. Jis, kalbėdamas su „Palangos tiltu“, prisipažino, jog jūra jį itin gerai veikia, tad kasdien prie jos nueina ir pasisemia menininkams taip reikalingo įkvėpimo. Po to nekilo abejonių, kad jūra tikrai menininkams yra savotiška mūza, o S. Teitelbaumastai tik patvirtino: tikrai...


Regis, nemažai daliai poilsiautojų jūra – iki kelių. „Baisu, kaip žmonės savęs nesaugo. Tiesiog kai kurie mano esą nemirtingi“, - baisisi Palangos gelbėtojų vadas Jonas Pirožnikas. Savaitgalį jūra pasiglemžė dvi gyvybes, gelbėtojai iš jūros ištraukė 14 skęstančiųjų.


Suolų tuštėjimo metas – svetur išvyko 97 mokiniai

Dalia JURGAITYTĖ, Rasa GEDVILAITĖ, 2010 11 02 | Rubrika: Miestas

Pasak Švietimo skyriaus vyriausiosios specialistės Dianos Miltenienės, per 2009-2010 mokslo metus į kitas šalies savivaldybes mokytis išvyko 70, tuo tarpu  į kurorto ugdymo įstaigas atvyko mokytis žymiai mažesnis skaičius – 12 mokinių. Į užsienį emigravo 27 mokiniai.


Agnė Lukaitytė, 18–metė mergina, vaikystę ir mokyklos metus praleido Palangoje. „Jūra yra nuostabi“, - sako graži mergina. Bet galbūt merginos polėkiams ir svajoms net Palanga su jūra yra šiek tiek per maža. Baigusi mokyklą kurorte, Agnė išvyko gyventi ir mokytis į Vilnių. Ir...neišsigando iššūkių: dalyvavo  Olialia.lt atrankoje ir grožio konkurse „Mis Lietuva – 2010”. Ko gero, jos...


„Bočiai“ dalyvavo atrankoje į Dainų šventę

„Palangos tilto“ informacija, 2009 04 07 | Rubrika: Miestas

Praėjusį šeštadienį pagyvenusių žmonių tautinių šokių ansamblis „Bočiai“ bei vyresniųjų žmonių tautinių šokių grupė „Banguolis“, vadovaujami Janinos Serapinienės, dalyvavo atrankoje dėl teisės dalyvauti šiemet vyksiančioje Lietuvos tūkstantmečio Dainų šventėje „Amžių sutartinė“. Kolektyvams pritarė neatsiejama šių ansamblių dalis – kapela, kurios meno vadovas Rimas Tranauskas. Beje, ansamblis...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas