1741
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Pratęsimą turėję žaisti Kauno „Žalgirio-2“ (2-0) krepšininkai išvykoje 93:89 (18:22, 26:17, 15:18, 17:19, 17:13) palaužė Palangos „Kuršių“ (1-1) klubą ir VIKINGLOTTO – NKL įsirašė antrąją pergalę.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui Erikas Venskus padidino svečių pranašumą iki šešių taškų (68:62), tačiau palangiškiai nekėlė baltos vėliavosi ir prasidėjus paskutinei minutei Quincy Tayloras sumažino atslikimą iki dviejų taškų, o Mindaugas Reminas baudų metimais išplėšė pratęsimą – 76:76.

Likus dviems minutėms iki papildomos atkarpos pabaigos, Rimantas Daunys tolimu metimu išvedė šeimininkus į priekį (84:83), tačiau tuomet Justinas Ramanuskas pelnė dvitaškį, Vitalijus Kozys pataikė iš toli, o Kerras Kriisa realizavo du baudų metimus ir žalgiriečiai tapo nebepavejami – 90:84.

Arvydo Gronskio treniruojamoje ekipoje išsiskyrė K. Kriisa. Estas aikštėje praleido 30 minučių ir spėjo pelnyti 23 taškus (1/3 dvit., 4/9 trit., 9/12 baud.), atkovoti 7 kamuolius, atlikti 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokuoti 8 pražangas ir surinkti 31 naudingumo balą. Gynėjas pagerino tiek taškų, tiek naudingumo balų karjeros rekordus.

„Kuršių“ ekipoje nesulaikomai žaidė Quincy Tayloras. Amerikietis per aikštėje praleistas 43 minutes pelnė 29 taškus (13/23 dvit., 1/5 trit.) ir surinko 22 naudingumo balus.

„Kuršiai“: Quincy Tayloras 29 (13/23 dvit.), Aidas Viskontas 16, Augustinas Jankaitis 15 (14 atk. kam.), Rimantas Daunys 12.

„Žalgiris-2“: Kerras Kriisa 23 (9/12 baud., 7 atk. kam., 6 rez. perd., 8 išpr. praž., 31 naud. bal.), Erikas Venskus 17, Karolis Babušis 13, Justinas Ramanauskas 12.

Pirmose šio sezono NKL rungtynėse "Palangos kuršiai" 87-72 svečiuose įveikė Jonavos "Jonavą".

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos „Olimpas“ (14-5) įsirašė 14 pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse. Sandžio Buškevico kariauna namie 85:81 (19:21, 18:23, 15:17, 23:14) įveikė Vilkaviškio „Perlą“ (10-8).

Palangoje vasarį atidaryti modernūs Bendruomenės namai džiugina palangiškius, kurie čia sėkmingai vykdo savo veiklas.

32-ąjį kartą iš įvairių Lietuvos vietų susirinkę folkloro ansambliai balandžio 22-24 dienomis kvies palangiškius ir miesto svečius į Jurginių festivalio veiklas gamtoje – nuo skambančių eitynių iki slibino ugnies misterijos pajūryje.

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 05 | Rubrika: Miestas

Pratęsimą turėję žaisti Kauno „Žalgirio-2“ (2-0) krepšininkai nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) Palangoje 93:89 (18:22, 26:17, 15:18, 17:19, 17:13) palaužė Palangos „Kuršių“ (1-1) klubą, kuriam tai buvo pirmosios šio sezono rungtynės namuose.

Palangos „Palanga“ (3-6) Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) iškovojo dar vieną pergalę po to, kai 87:80 (20:19, 22:18, 20:16, 25:27) įrodė pranašumą prieš Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ (5-4) klubą.

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ketvirtfinalių etape vienintele komanda, nepraradusia savo aikštelės pranašumo, tapo „Palanga“.

„Palangos“ komanda Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) antrajame etape ir toliau žygiuoja pergalingai. Pajūrio atstovai Mažeikiuose 82:77 įveikė „Telšių“ komandos barjerą.

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse Mindaugo Remino vedama „Palanga“ 88:79 palaužė NKL pirmenybių lyderius – „Mažeikių“ krepšininkus. M. Reminas per pirmąjį kėlinį į „Mažeikių“ krepšį įmetė 15 taškų, o jo vedama „Palanga“ po dešimties minučių turėjo susikrovus 14 taškų pranašumą...

Praėjusį ketvirtadienį palangiškius susiburti į Palangos miesto viešąją biblioteką paskatino iš Šilutės atvykęs Lietuvoje žinomas renginių vedėjas, komentatorius, dainų tekstų autorius Marijus Budraitis, pristatęs savo pirmąją poezijos knygą „Naktigonė“.