Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Nuotrauka iš Krepšinio klubas Palanga asmeninės paskyros socialiniame tinkle „Facebook.”

„Palangos“ komanda Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) antrajame etape ir toliau žygiuoja pergalingai. Pajūrio atstovai Mažeikiuose 82:77 įveikė „Telšių“ komandos barjerą.
Mindaugo Remino vedama „Palanga“ rungtynes pradėjo uraganišku puolimu, kai penktąją minutę įgijo dviženklį pranašumą (16:6). Antrajame kėlinyje palangiškiai ir toliau laikė rungtynių kontrolę savose rankose, tačiau telšiškiams iki didžiosios pertraukos pavyko deficitą sumažinti iki 8 taškų (43:35). Likus žaisti 22 sekundes Nerijus Barauskas pataikė tolimą metimą ir sumažino atsilikimą iki trijų taškų atžymos, bet tuomet prie baudų metimo linijos kelis sykius stojęs „Palangos“ komandos kapitonas Povilas Šakinis įtvirtino pergalę – 82:77. „Palanga“ vertėsi be pagrindinio įžaidėjo Deivido Anužio, kuris per treniruotę susižaidė pirštą.
„Palanga“: Mindaugas Reminas – 21 (9 rez. perd.), Matas Jucikas – 19 (8 atk. kam.), Povilas Šakinis – 18, Aurimas Urbonas – 8 (6 atk. kam.), Benas Vaitulionis – 7, Reginaldas Simsas – 5.
„Telšiai“: Nerijus Barauskas – 20, Andrius Maneikis – 19, Mindaugas Norkus – 12, Elvinas Gintvainis – 9.

„Palanga“ inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

„7bet-NKL“ lyderių mūšyje triumfavo Palangos „Olimpas“ (29-5). Sandžio Buškevico auklėtiniai savo aikštėje 78:73 (21:10, 16:20, 20:19, 21:24) pranoko „Telšius“ (27-8) ir pratęsė savo pergalių seriją iki septyniolikos.

Pirmadienį Palangoje COVID-19 nebuvo regsitruota, tačiau virusu kurorte dar serga 153 palangiškiai, 20 mirė nuo pandemijos pradžios, praneša Palangos miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras.

Palangoje antradienį užregistruoti 21 COVID-19 atvejai, virusu serga 172 palangiškiai. O Lietuvoje antradienį patvirtinta 2300 koronaviruso atvejų, mirė 27 žmonės, 21 iš jų buvo nepasiskiepijęs.

Ketvirtadienį,  rugpjūčio 19 d., Palangoje buvo patvirtinti 4 nauji COVID-19 atvejai, koronavirusu šiuo metu serga 73 palangiškiai. Nuo pandemijos pradžios liga susirgo 1 379 palangiškiai, tai yra beveik kas dešimtas.

Žalgiriečiai per pratęsimą palaužė palangiškius

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 05 | Rubrika: Miestas

Pratęsimą turėję žaisti Kauno „Žalgirio-2“ (2-0) krepšininkai nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) Palangoje 93:89 (18:22, 26:17, 15:18, 17:19, 17:13) palaužė Palangos „Kuršių“ (1-1) klubą, kuriam tai buvo pirmosios šio sezono rungtynės namuose.

Palangos „Palanga“ (3-6) Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) iškovojo dar vieną pergalę po to, kai 87:80 (20:19, 22:18, 20:16, 25:27) įrodė pranašumą prieš Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ (5-4) klubą.

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ketvirtfinalių etape vienintele komanda, nepraradusia savo aikštelės pranašumo, tapo „Palanga“.

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse Mindaugo Remino vedama „Palanga“ 88:79 palaužė NKL pirmenybių lyderius – „Mažeikių“ krepšininkus. M. Reminas per pirmąjį kėlinį į „Mažeikių“ krepšį įmetė 15 taškų, o jo vedama „Palanga“ po dešimties minučių turėjo susikrovus 14 taškų pranašumą...

Palangos futbolininkai įveikė telšiškius

„Palangos tilto“ informacija, 2011 05 23 | Rubrika: Miestas

Praėjusį ketvirtadienį Palangos centriniame stadione kurorto futbolo komandos „FK Palanga“ žaidėjai susitiko su atvykusiais svečiais iš Telšių – komanda „Mastis“, ir sėkmingai, rezultatu 1:0, juos nugalėjo.