Žiemiško svetainės interjero tendencijos

Palangos tiltas, 2020-11-05
Peržiūrėta
337
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Žiemiško svetainės interjero tendencijos

Orams vis labiau vėstant daugelis jau pradeda svajoti apie jaukesnę namų aplinką. Vienas iš lengviausių būdų ją sukurti – pasitelkti tinkamas spalvas, baldus ir aksesuarus. Kokios žiemiško interjero tendencijos vyrauja šiemet ir kaip jas atskleisti savo namų svetainėje?

Šiltos karamelės ir cinamono prisilietimas

Kalbant apie šaltojo sezono interjerą, beveik visuomet akcentuojamos šiltos spalvos. Jos suteikia kambariui išskirtinio jaukumo ir padeda sukurti norimą atmosferą. Šių metų rudenį ir žiemą labai populiarūs karamelės ir cinamono atspalviai. Jie pasižymi universalumu, todėl tinka tiek kambario sienoms, tiek baldams, tiek smulkioms interjero detalėms. Priklausomai nuo įvaizdžio, kurį norima sukurti, šiltus karamelinius ir cinamono tonus galima derinti su šviesiomis arba tamsiomis spalvomis. Puikus pasirinkimas šiuo atveju būtų balta, pilkšvai rožinė, pilka, raudonų plytų, tamsiai mėlyna ar baklažano.

Šiltos tekstilės atspindžiai

Artėjant žiemai svetainės interjerą tiesiog būtina papildyti šilta tekstile. Tam galima panaudoti pačius įvairiausius jos gaminius, iš kurių populiariausi – pledai ir dekoratyvinės pagalvėlės. Tokios detalės akimirksniu suteikia kambariui daugiau patrauklumo ir komforto. Švelnios medžiagos pledas maloniai priglunda prie kūno ir padeda sušilti. Todėl jūs galite visiškai atsipalaiduoti.

Renkantis žiemiškame interjere derančią tekstilę, reikėtų nepamiršti ir minkštų baldų, kurių audinys taip pat labai svarbus. Prabangioje svetainėje ypač dera veliūrinį apmušalą turinčios sofos, foteliai ir pufai. Jei domina tokie baldai Kaunas, paspaudę ant nuorodos galite rasti didelį jų pasirinkimą. Plačiame asortimente gausu skirtingiems skoniams pritaikytų baldų ir jų apmušalų.

Kuriantiems natūralų svetainės įvaizdį, rekomenduojama išbandyti subtilių monochrominį bukle tipo gobeleną. Šio audinio sudėtis papildyta medvilne. Todėl jis pasižymi geru oro pralaidumu ir yra malonus liesti. Minimalistinio stiliaus interjere patraukliai dera baldai su austiniu gobelenu, kuris žavi paprasta, tačiau itin estetiška išvaizda.

Jaukumo suteikiantys raštai

Šiais metais žiemiškame interjere madingi tiek tradiciniai, tiek modernūs rytietiški ir klajoklių genčių raštai. Dažniausiai jie būna pakankamai ryškūs, todėl itin gerai dera prie neutralių karamelinių ir cinamono atspalvių. Tam, kad svetainė atrodytų ne tik jaukiai, bet ir stilingai, tokius raštus rekomenduojama naudoti saikingai. Nedideliems kambario akcentams galima pasitelkti tiek pledus, tiek dekoratyvines pagalvėles.

Ypač skoningai tokiame interjere dera minkšti baldai, kurių apmušalai puošti minimalistiniais raštais. Pavyzdžiui, daug vietos neužimantis fotelis ne tik padės išpildyti svetainės erdvę, suteiks jai daugiau patogumo, bet ir leis įsivyrauti ypatingai estetikai.

Trokštate savo namams suteikti daugiau jaukumo? Tuomet baldai Kaune – vertas dėmesio pasirinkimas. Kuriant lietuviškas sofas lovas, minkštus kampus, fotelius ar pufus, kruopščiai apgalvojama kiekviena detalė. Todėl jie pasižymi funkcionalumu ir nepriekaištinga išvaizda. Tegul šaltasis sezonas jūsų namuose būna kaip niekada jaukus – skleiskite vidinę šilumą ir dalinkitės ja su artimaisiais.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Svetainė beveik visuose namuose yra jų vizitinė kortelė. Tai erdvė, kurioje namiškiai praleidžia daug laiko kartu, joje sutinkami svečiai, pramogaujama ir ilsimasi po sunkios darbo dienos. Įrengiant ar atnaujinant svetainę labai svarbu apsvarstyti, kaip tai padaryti tinkamai. Šioje erdvėje norima sukurti ramybę ir estetiką spinduliuojančią aurą, tačiau neretu atveju, ypač jei...


Orams vis labiau vėstant daugelis jau pradeda svajoti apie jaukesnę namų aplinką. Vienas iš lengviausių būdų ją sukurti – pasitelkti tinkamas spalvas, baldus ir aksesuarus. Kokios žiemiško interjero tendencijos vyrauja šiemet ir kaip jas atskleisti savo namų svetainėje?


Žmogus net ir su mažu kompiuteriniu raštingumu pasakys, kad atnaujinta Palangos miesto savivaldybės svetainė www.palanga.lt atrodo, švelniai tariant, itin paprastai, net primityviai. Kaimyninių savivaldybių interneto svetainės yra žymiai labiau vizualiai patrauklesnės, jose lengviau ir mieliau naršyti, jos yra informatyvesnės.


Šiandien, balandžio 28 d., Klaipėdos regiono merai, tarp jų ir Palangos meras Šarūnas Vaitkus, vaizdo konferencijoje pusantros valandos bendravo su Lietuvos Respublikos Prezidentu Gitanu Nausėda. Šio virtualaus susitikimo metu aptartos biudžeto surinkimo tendencijos, skolinimosi poreikis, kėlėme bendras regiono problemas.


„Palangos tiltas“ – vienintelė Palangos žiniasklaidos priemonė, kuriai buvo skirta Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo (SRTRF) parama 2020 metais. „Palangos tilto“ svetainės www.palangostiltas.lt projektui „50 kultūros paveldo vertybių Palangoje“ buvo skirta 2 000 eurų.


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


Atėjant vasaros sezonui būsto besidairančių pirkėjų žvilgsniai tradiciškai nukrypsta į pajūrį bei šalies kurortus. Tiesa, šiemet atostogų sezoną Lietuvos kurortai ir kurortinės teritorijos pasitiko skirtingomis nekilnojamojo turto (NT) tendencijomis. Registrų centro sukaupta sandorių statistika rodo, kad iš kurortų šiemet išsiskyrė Palanga, o...


Lapkričio 9 dieną Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje vyko iniciatyva, organizuota Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos bei Ugdymo plėtotės centro, bendradarbiaujant su VšĮ „Dokumedija“, kurios metu žurnalistai skaitė paskaitas Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklose. Susidomėjimas šia iniciatyva buvo itin didelis, taigi džiugu, jog tarp...


Palangos pulsas

2015 04 16 | Rubrika: Miestas

Statybų verslo paroda Balandžio 16-19 dienomis vyks tarptautinė statybų verslo paroda „Individuali statyba“. Su ja kartu vyks tematiškai artimi renginiai: interjero detalių ir idėjų paroda „Inter Deco“, sodo ir aplinkos tvarkymo idėjų mugė „Mano sodas“ bei renginių ciklas apie atsakingą verslą ir atsakingą energetiką. Palangiškiai kviečiami...


Ekonominio nuosmukio metu vis labiau ryškėja liūdnos tendencijos. Įmonės, siekdamos išsilaikyti, kaip vieną iš  taupymo būdų renkasi darbuotojų nemokamas atostogas. Tokį sprendimą priėmė ir kurorto bendrovė „Palangos vandenys“. Nors įstatymas darbdaviams kai kuriais atvejais suteikia tokią galimybę, tačiau tuo pačiu draudžia iš darbuotojo reikalauti imti nemokamų atostogų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius