Vonios kambario interjero tendencijos 2022 – aisiais metais

Palangos tiltas, 2021-11-25
Peržiūrėta
3565
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Vonios kambario interjero tendencijos 2022 – aisiais metais

Vonios kambarys – viena svarbiausių erdvių visuose namuose. Juk būtent čia prasideda ir baigiasi mūsų diena, būtent šioje patalpoje praleidžiame ne tiek jau ir mažai laiko, juk šiandien vonios kambarys yra skirtas jau ne tik higienos, bet ir SPA, aromaterapijos ar grožio procedūroms atlikti. 

Taigi, nieko keista, kodėl šios patalpos įrengimui yra skiriamas ypatingas dėmesys, o taip pat – sekamos tendencijos. 2021 – ieji metai jau baigiasi, tad , jei sekančius metus planuojate pradėti nuo namų įregimo, kviečiame susipažinti su 2022 – ųjų metų  vonios interjero tendencijomis. 

Ne paslaptis, kad kalbant apie interjerą, yra aptariami įvairūs kriterijai, o vienas – vienas svarbiausių. Taigi, kokiomis spalvomis mėgausimės leisdami laiką vonios kambariuose 2022 – aisiais metais? Specialistai sako, kad ypač populiarios bus šviesios, pastelinės  bei ramios spalvos. Gera žinia ta, kad tokios spalvos  yra visada madingos, todėl galite būti tikri – jei būtent jos puoš jūsų vonios kambarį, jis visada atrodys stilingai. Na, ir, žinoma, taip pat nereikia pamiršti, kad tokių spalvų vonios kambaryje atsipalaiduoti bus kur kas lengviau. 

Ne paslaptis ir tai, kad vonios idėjos gali būti labai įvairios, tačiau tikrai visi sutinka su tuo, kad kiekvienuose namuose ši erdvė turėtų būti papuošta ir dekoro elementais. Pastarieji gali būti labai įvairūs – galite rinkti, kas tik patinka: nuo žvakių iki paveikslų, nuo dekoratyvinių kilimėlių iki netikrų gėlių puokščių. Tačiau tiems, kurie nori paisyti tendencijų, turėtų prisiminti vieną svarbų dalyką: visi dekoro elementai, kuriuos rinksite kitais metais savo vonios kambariui turėtų būti nedidelių matmenų.

Minimalizmas, o gal visko labai daug? Tai – dar vienas klausimas, į kurį ieškoma atsakymo, kai kalbame apie interjerus. Vis dėlto, kai kalbame apie kitų metų vonios interjerą, dėmesį vertėtų atkreipti į tai, kad pirmenybė turėtų būti teikiama minimalizmui. Jei mėgstate dekoro elementus, tai jų neturėtų būti labai daug (o taip pat jie neturėtų būti labai dideli, kaip ką tik minėjome); vonios baldus reikėtų taip pat rinktis minimalistinio stiliaus. Svarbu pabrėžti, kad ši tendencija labai dėkinga, kadangi minimalistiniai baldai – visuomet madingi. Be to, prie jų labai lengva priderinti dekoro elementus. 

Nors daugeliui mediena ir vonios kambarys neatrodo labai patrauklus duetas (dėlto, kad būtent šioje namų patalpoje gausiai kaupiasi garai), visgi medienos motyvai yra dar viena 2022 – ųjų metų tendencijų. Taigi, būtent jie turėtų būto pastebimi jūsų vonios kambaryje. Tiks bet kas – medienos baldai ar grindys. Nieko keista, kodėl pasirenkamas būtent toks sprendimas – juk medis yra visiškai natūrali žaliava, todėl padės greičiau atsipalaiduoti  (juk būtent kaip tik to ir  siekiame leisdami laiką vonios kambaryje). Na, o, kad mediniai vonios kambario elementai tarnautų ilgai bei patikimai, pirmenybę derėtų teikti tiems, kurie yra impregnuoti medžiagomis, didinančiomis atsparumą drėgmei. 

Taigi, štai tokios vonios kambario interjero tendencijos tyra numatomos kitiems metams. Tad, jei norite būkite madingi ir stilingi sekite jomis. Tačiau tuo pat metu nepamirškite, kad tendencijos – tai dar ne viskas, juk  svarbiausia, kad vonios kambarys jums tiesiog patiktų ir jame leisti laiką jums būtų patogu. Taigi, pirmiausia įvardinkite savo poreikius bei lūkesčius, o tuomet – nuspręskite, kurios iš tendencijų  yra artimiausios jūsų širdžiai. Na, ir, žinoma, labai svarbu garantuoti, kad visos medžiagos, kurias naudosite vonios kambario interjerui, būtų labai kokybiškos, o įrengimo darbus atliktų savo srities profesionalai – tokiu atveju vonios kambariu naudositės ilgai bei patikima.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Nors 2022 m. būsto rinkai prasidėjo įprastai, metams įsibėgėjant situacija gerokai pasikeitė, o 2023-iuosius vystytojai, nekilnojamojo turto (NT) brokeriai ir finansuotojai pasitiko nusiteikę iššūkiams.


Per 100 metų Palangos senajai gimnazijai vadovavo 18 direktorių, iš kurių vienas, pats pirmasis, šias pareigas ėjo laikinai. 


Skirtingai nei daug kitų savivaldybių, Palanga lieka ištikima sau – mokinių skaičius didžiausiame šalies kurorte naujais mokslo metais vėl padidės. Kaip sakė Savivaldybės Švietimo skyriaus vyr. specialistė Vilma Varpiotienė, planuojama, kad Palangos bendrojo ugdymo mokyklose 2022-2023 metais mokysis 2186 mokiniai, iš jų 146 ukrainiečiai. Anot jos, Palangos bendrojo ugdymo mokyklose...


2021-aisiais stebėjome vis aukštyn kopiančias nekilnojamojo turto (NT) kainas, tačiau tai žmonėms nė motais – paskolų būstui prašo vis daugiau gyventojų. Ekspertai sako, dėl biurokratinių pinklių ir situacijos užsienyje pokyčių 2022 m. daug neišvysime: statybos vėluos, būstų trūks ir jie toliau brangs. Vis dėlto vienoje Lietuvos vietoje noras įsigyti būstą gali sumažėti.


Vonios kambarys – viena svarbiausių erdvių visuose namuose. Juk būtent čia prasideda ir baigiasi mūsų diena, būtent šioje patalpoje praleidžiame ne tiek jau ir mažai laiko, juk šiandien vonios kambarys yra skirtas jau ne tik higienos, bet ir SPA, aromaterapijos ar grožio procedūroms atlikti. 


Seimo Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ seniūnas Saulius Skvernelis siūlo, atsižvelgiant į valstybės finansines galimybes, 2022 metais skirti 12 milijonų eurų  vienam iš Šventosios jūrų uosto rekonstrukcijos etapų – molų įrengimo darbams. 


Unikalioje vietoje – pušynų apsuptyje ir visai šalia jūros – esanti garsioji vila „Auska“ bei jai priskirta teritorija tarnaus bendruomenės poreikiams – čia bus teikiamos sveikatinimo ir socialinės paslaugos. Palangos miesto savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė sakė „Palangos tiltui“, kad tikisi, kad detalusis „Auskos“ žemės sklypo planas bus patvirtintas pirmoje 2022 metų...


Orams vis labiau vėstant daugelis jau pradeda svajoti apie jaukesnę namų aplinką. Vienas iš lengviausių būdų ją sukurti – pasitelkti tinkamas spalvas, baldus ir aksesuarus. Kokios žiemiško interjero tendencijos vyrauja šiemet ir kaip jas atskleisti savo namų svetainėje?


Gyvenimas be vonios kambario negali būti nei patogus, nei kokybiškas. Net ir mažas vonios kambarys yra tiesiog būtinas kiekvienų namų elementas. Tiesa, dėmesį verta atkreipti į tai, kad jei turite labai nedidelio ploto vonios kambarį ir tai jūsų netenkina, tačiau šiuo metu kitas pasirinkimas taip pat negalimas, atminkite, kad tam tikri akcentai vis tiek priklauso nuo jūsų. Tai...


Kodėl turime mokėti už vonios kambario šildymą?

Edvardas SKRITULSKAS, 2013 04 04 | Rubrika: Nuomonės

Jau nebe pirmą kartą kreipiuosi į Palangos miesto merą Šarūną Vaitkų su klausimu dėl vonios kambario ploto atskyrimo nuo apmokestintos šildymo kvadratūros.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius