Zita Kelmickaitė ir Free Finga atvyksta į Palangą: netikėtas duetas ruošia išskirtinę programą

Palangos tiltas, 2021-08-25
Peržiūrėta
1625
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Zita Kelmickaitė ir Free Finga atvyksta į Palangą: netikėtas duetas ruošia išskirtinę programą

Šeštadienį, rugpjūčio 28-ąją, į Palangą atvyksta Zita Kelmickaitė ir Free Finga. Nuo 11 valandos aikštėje prie Palangos Kurhauzo duetas palangiškiams ir miesto svečiams ruošia išskirtinę programą su Vytauto Didžiojo universiteto kameriniu orkestru. Įtraukiančios šventės metu žiūrovai galės laimėti įvairių prizų, pabendrauti su garsenybėmis ir netgi padiriguoti orkestrui.

Muzikologė, TV laidų vedėja Z. Kelmickaitė ir atlikėjas Free Finga šalia Palangos Kurhauzo (Basanavičiaus ir Vytauto g. sankirtoje) atvyksta ne atsitiktinai. Jiedu – išskirtinio LRT TELEVIZIJOS muzikinio projekto „Maestro“ dalyviai. Šventės metu Zita su Free Finga dovanos prasmingą pramogą – prieš VDU kamerinį orkestrą demonstruos savo dirigavimo įgūdžius, kvies susirinkusius žiūrovus išbandyti savo jėgas ir pasiklausyti visiems puikiai žinomų orkestro atliekamų kūrinių.

Zitos Kelmickaitės ir Free Finga programa su orkestru numatyta 11 ir 14 valandomis. Į renginio vietą kviečiame atvykti visą šeštadienį nuo 11 iki 17 valandos, kurioje galėsite bendrauti su projekto „Maestro“ dalyviais, dalyvauti viktorinoje ir laimėti LRT įsteigtų prizų. Šventės metu turėsite progą susipažinti ir su kitomis naujojo LRT televizijų sezono premjeromis. Renginys vyks po atviru dangumi ir yra nemokamas.

Renginio metu skambės gausybė visiems puikiai žinomų klasikos kūrinių. VDU kamerinį orkestrą ves Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro vyriausiasis dirigentas ir projekto „Maestro“ komisijos narys Ričardas Šumila.

Po renginio, rugpjūčio 28 dienos vakarą, 21 valandą per LRT TELEVIZIJĄ kviečiame žiūrėti muzikinio projekto „Maestro“ premjerą.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos kultūros ir jaunimo centro folkloro ansamblis „Mėguva“ Latvijos nepriklausomybės dieną – lapkričio 18-ąją - Šventosios mokykloje nori  dar kartą parodyti savo programą ,,Kuržemninkė man pasiūlė“, kurios premjera šių metų kovo 30 dieną buvo Kurhauze.


Šeštadienį, rugpjūčio 28-ąją, į Palangą atvyksta Zita Kelmickaitė ir Free Finga. Nuo 11 valandos aikštėje prie Palangos Kurhauzo duetas palangiškiams ir miesto svečiams ruošia išskirtinę programą su Vytauto Didžiojo universiteto kameriniu orkestru.


Palangos moksleivių klubo vaikų folkloro ansamblio „Kikilis“ duetas – dainininkas Laurynas Baužas ir mokytoja Diana Šeduikienė– užėmus I vietą respublikiniame festivalyje – konkurse „Grįžulai“ 2021.


Palangoje esančiame Kunigiškių paplūdimyje praėjusį antradienį, balandžio 13 d., pastebėtas bebras. Portalo lrytas.lt skaitytoja dalijasi kadrais, teigdama, kad gyvūnas negali išplaukti. Kol kas nėra aišku, kaip bebras atsidūrė jūroje, tikėtina, kad į platesnius vandenis jis pateko per Šventosios upę.Neišskiriamą duetą su Č. Gabaliu sukūręs J. Milius atskleidė, kodėl jis iki šiol dėkingas scenos partneriui.  Charizmatiškojo atlikėjo Jeronimo Miliaus gyvenime muzika užima ypatingai daug vietos. Dainininkas visas savo jėgas atiduoda miuziklams, spektakliams, pasirodymams su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru. 


Buvusio Palangos policijos komisariato vadovo Alvydo Katkausko byla dėl piktnaudžiavimo tarnyba pasisuko netikėta linkme – pirmos instancijos teismas konstatavo, kad atleisti komisariato vadovo nebuvo už ką. Tiesa, buvusiam pareigūnui tenka liudyti kitoje baudžiamojoje byloje – dėl prekybos poveikiu.


Palanga įsipareigojo puoselėti pirties tradicijas ir kviečia į išskirtinę šventę

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014 06 09 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto savivaldybė ir Lietuvos pirčių SPA asociacija susitarė bendradarbiauti puoselėjant lietuviškos ir baltų pirties tradicijų išsaugojimą, didinant Palangos kurorto žinomumą ir patrauklumą bei šviečiant visuomenę apie SPA koncepciją bei filosofiją. Bendradarbiavimo sutartį ketvirtadienį pasirašė Palangos meras Šarūnas Vaitkus ir Lietuvos pirties...


Per tradicinį „Palangos ryto“ antradienio kavarytį, kuriame svečiavosi Palangos kredito unijos (PKU) administracijos vadovė Sandra Garjonytė, į susitikimą su ja atėjusių palangiškių raginti klausti nereikėjo. Visi pasirodė esantys PKU klientai, viešnios domėjosi, kodėl unijoje sumažėjo palūkanos, skolinimosi galimybėmis, buvusio neformalaus unijos vadovo Evaldo...


Europos Sąjungos (ES) iniciatyvų „Judus jaunimas“ ir „2013-ieji – Europos piliečių metai“ atstovai atvyksta susitikti su Lietuvos jaunimu ir supažindinti su studijų bei darbo užsienyje galimybėmis. Susitikimas vyks rugpjūčio 9-10 d. „Satta Outside“ festivalyje, Šventojoje.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius