Žolinių savaitgalį pajūryje skambėjo „Palangos parko festivalis“

Palangos tiltas, 2022-08-18
Peržiūrėta
1526
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Žolinių savaitgalį pajūryje skambėjo „Palangos parko festivalis“

Ilgąjį savaitgalį pajūryje vykusiame „Palangos parko festivalyje“ skambėjo M. Levickio, Monikos Liu ir A. Mamontovo koncertai. Išskirtinėse Palangos vietose vykęs renginys pritraukė būrį poilsiautojų.

Unikalios, naujai atgimusios erdvės, pakili nuotaika ir kokybiška muzika – visą tai savaitgalį nuaidėjusiame „Palangos parko festivalyje“. Pirmą kartą organizuotame trijų dienų trukmės festivalyje ypatingus pasirodymus parengė trys itin skirtingi atlikėjai: akordeonistas Martynas Levickis, elegantiškoji Monika Liu ir visiems gerai pažįstamas dainininkas, kompozitorius Andrius Mamontovas.

Saulei besileidžiant Palangos Gintaro muziejaus prieigose ir rožyno apsuptyje aidėjo rafinuota klasikinė muzika – scenoje pasirodęs Martynas Levickis drauge su savo vadovaujamu kameriniu ansambliu „Mikroorkestra“ atliko gražiausius muzikinius kūrinius iš populiariausių kino filmų. Patys muzikantai ypatingam vakarui pasipuošė ryškiais, specialiai Jiems sukurtais, ukrainietės dizainerės Katya Beslyk kostiumais. 

Aistros, meilės ir nostalgijos kupinas Monikos Liu pasirodymas legendinės vilos „Anapilis“ kiemelyje į istoriją nugulė kaip pirmą kartą čia surengtas koncertas. Itin daug šią vasarą gastroliuojanti atlikėja džiaugėsi galimybe koncertuoti pajūryje ir taip bent akimirką pasimėgauti kurorte tvyrančia ramybe.

Sekmadienį išskirtinio formato Andriaus Mamontovo koncerto metu Birutės parko rotonda nušvito ryškiausiomis spalvomis, o atlikėjo dainos čia skambėjo neįprastai – gyvai atliekamos A. Mamontovo kūriniai koncerto lankytojams buvo transliuojami per modernes bevieles audio ausines. Tiesa, nepaisant aplink tvyrojusios tylos, nuskambėjus pirmiesiems legendinių A. Mamontovo ir grupės „Foje“ dainų akordams publika pakilo iš savo vietų ir uždainavo drauge. 

„Festivalio tikslas – suteikti galimybę žiūrovui pasirinkti kurio atlikėjo ar žanro koncertai yra arčiau širdies ir ilgąjį savaitgalį aplankyti kelis, jeigu ne visus tris, renginius bei pasimėgauti kokybiška muzika Lietuvos pajūryje“ – sako festivalio organizatorius Valdas Petreikis.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangai švenčiant 770 metų jubiliejų, čia rugsėjo 15–17 d. sugrįžta 7-ąjį kartą organizuojamas tarptautinis liaudiškų šokių festivalis „Palangos miestely”. Net 17 kolektyvų iš Lietuvos, Lenkijos ir Latvijos su gražiausiais tautiniais kostiumais, šokiais ir dainomis kvies į bendruomenišką šventę.


Rugpjūčio 11 – 13 d. Palangoje jau antrus metus iš eilės vyks ypatingas renginys – „Palangos parko festivalis“.


Jau šį savaitgalį, birželio 2 – 4 d., Palanga kviečia į vieną iš žinomiausių, itin laukiamų ir labiausiai lankomų šiltojo sezono renginių pajūryje – į kurorto festivalį „Myliu Palangą“.


Jau kitą savaitgalį, birželio 2–4 d., Palangoje šurmuliuos kurorto festivalis „Myliu Palangą“. Šiemet šis tradicinis festivalis bus kaip niekada gausus renginių, tinkančių bet kurio amžiaus ir pomėgių pramogautojui. 


Ilgąjį savaitgalį pajūryje vykusiame „Palangos parko festivalyje“ skambėjo M. Levickio, Monikos Liu ir A. Mamontovo koncertai. 


„Pasakiška Palangos vila „Anapilis”, kurią su didžiule meile, neišpasakytai  atsakingai ir kruopščiai Palanga atnaujino iš pagrindų, puikus ir inovacijų kupinas Palangos kurorto muziejus, naujas atostogų kultūros tradicijas žadantis „Palangos parko festivalis“ ir mūsų eurovizinė princesė Monika Liu vakar atvertė dar vieną puikų kultūros renginių naujose Palangos erdvėse puslapį....


Žolinių savaitgalį „Palangos parko festivalis“ kviečia į ypatingose Palangos kurorto vietose įvyksiančius Martyno Levickio, Monikos Liu ir Andriaus Mamontovo koncertus.


Palangoje savaitgalį nestigs atrakcijų – kurorte vyks tarptautinis liaudiškų šokių festivalis „Palangos miestely.“ Tris dienas – rugsėjo 18-20 dienomis ¬– šurmuliuosiantis festivalis šventinę nuotaiką paskleis visame mieste. Vaikai, jaunimas, senjorai – labai įvairaus amžiaus šokėjai šventine nuotaika bei savo...


Visą savaitgalį Palangoje skambės liaudiška muzika, o kurorto viešosiose erdvėse šurmuliuos tautiniais drabužiais pasidabinę šokėjai bei dainininkai – penktadienį, rugsėjo 20 d., kurorte prasidės tris dienas truksiantis tarptautinis folkloro festivalis „Palangos miestely“.  


Savaitgalį Palanga šurmuliuos sportiniu ritmu – kurorte vyks masinis, ne vieną tūkstantį sporto entuziastų kasmet priviliojantis festivalis „Sportas visiems“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius